chipolino-gemma ?

  • 10 375
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Джемата изглежда много добре, но не ми харесва това, че летния кош няма напълно легнало положение и както писа Nellyq доста се клатушка. Не съм сигурна, но мисля, че и степенката за краката не може да се мести и когато спи детенцето в летния кош, крачетата му са вирнати нагоре.
Именно това беше причината да се откажа от тази количка, въпреки че много ми харесваше Tired Избрах модел на Джордани, дали е удобна....ще ти кажа скоро Mr. Green Детето в летния кош изглежда и стои като "пречупено" - няма напълно легнало положение, а ако наклониш главичката- крачетата стърчат във въздуха.  Stop

# 16
  • Мнения: 1 259
Реших да не пускам нова тема, затова подновявам тази... Някой има ли представа как вървят в момента като цена Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 930
ето тук на електронния им магазин можеш да видиш цените Peace
http://eshop.chipolino.com/?act=products&category_id=28

# 18
  • Мнения: 544
Тук е по-евтина, но разполагат май само с жълт цвят
http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-chipolino-prod … cts_id-10959.html

# 19
  • Мнения: 131
аз купих джема 2в1,но я продадох като започнах да ползвам летния кош,защото е много неудобен за сън за детето/дъщеря ми беше тогава на 9 м/,дори и да се смъкне коша назад на детенце му щръкват нагоре крачетата,поради тази причина я продадох,иначе коша за новородено е супер удобен,но се позлва мн малко време,в зависимост  колко едро е бебчето,но най късно до 5месец
Затова бих дала съвет на мамите които я харесват мн добре да си помислят ,преди да я купят защото удобстото на детето е по важно,от добре изглеждащата количка

# 20
  • Мнения: 1 259
A дали продават само количката с летен кош? Столчето за кола го имаме вече!

# 21
  • Мнения: 12
мне няма опция само за летен кош. Аз съм с новия модел ная Джема 2009 честно да ви кажа до сега ползвах кошницата за кола и зимния кош. Зимния кош ми е почти нов.. използва се малко тъй като моят хубостник стана много любопитен и всеки път като го изведа с количката иска да гледа какво става наоколо, затова си го возя в кошницата за колата, която се монтира на шасито, много ми е удобна. Новата дамаска е по-дебела и по-лесно се почиства. Направи ми впечатление, че са поизправили малком иначе сгънатото положение на летния кош на 2008, но отново не е напълно легнало...Тези дни ще монтирам летния кош да видя дали бебето би се чувствало добре вътре. Количката е много маневрена по мои наблюдения, сгъва се лесно и се събира и в най-малкия багажник. Има си дъждобрани, покривала и т.н. Използвам я ужасно много и засега съм доволна. Има своите преимущества и недостатъци, но като цяло тази годинА Чиполино май са пооправили модел Джема от към комфорт, та дори и откъм визия.  Разбира се за сметка на цената. Първоначално пуснаха модела на цена 748 лв и аз я купих тогава, после намалиха на 680 и стигнаха до 648лв. познайте защо, еми непродаваема е с тази висока цена. Жалко, че намалиха количката след като аз вече си я бях взела, но здраве да е... Laughing Пуснали си нов модел Омния , който успешно имитира Куини, живот и здраве догодина малкия като стане на 1 годинка може да си взема такава, тъй като тежи едва 6 кг.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 257
По повод цената - ами много е скъпа, като се има предвид че е Чиполино. Има маркови колички на по-ниска цена, поуляха се доста.

# 23
  • Мнения: 344
Понеже и аз си харесах в магазина такава .. 3в1 .. но незнам дали е 2009 модел, сега разгледах сайта на Чиполино и там пише, че седалката има три положения - седнало, полулегнало и напълно легнало ... дали са оправили проблема, за който всички пишете?!? Цената й е 650 лв...

# 24
  • София
  • Мнения: 44 105
не знам...може...но не ми се вярва....
а тя че самата седалка има легнало положение - има...но не облегалката , а цялата седалка...по-точно вероятно това описват. иначе пишат... едиколко си... положения на гръбчето Wink

# 25
  • Мнения: 344
Аха .. мисля, че разбрах разликата... Благодаря!

# 26
  • Мнения: 12
разликата от стария модел е минимална - пак е сгънато детето и краката му стърчат, ама не забелязвам да му е неудобно сега сме на почти 4 м. и се возим в летния кош. Но със сигурност пълно легнало - НЯМА - коша се върти, но чупката на кръста не се коригира

Общи условия

Активация на акаунт