Идвало ли ви е да пребиете мъжа си?

  • 5 554
  • 120
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 27
Да ви се е струвало, че не е той? И все едно му говориш на патагонски...Какво правите в такъв случай? Изкарвал ли ви е извън нерви? Как гледате на приятелите му, които пият като за световно и могат да му повлияят зле? Тенкю пийпъл:)

# 1
  • Мнения: 1 226
Ми как да гледам?Като на животни  hahaha Joy Joy Joy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 27
И викаш ли им"Рррррррррр, бре..Къш, къш...Чиба.." Laughing
Ти му говориш, оно рупа ли рупа.. Laughing

# 3
  • Мнения: 516
Когато много се ядосам на мъжа си, излизам навън и обикалям около блока, докато ми мине. Ако не ми мине, го изпращам да пие с приятелите си.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 226
Абе карам си се с тях.За това не ме обичат.Ама дреме ми.
Най обичам, като ме ядоса да харча пари.Терапия един вид.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 27
Донче, мори..ма вони та се не трае, бе:)..пиел само биричка се хвали..никакъв алкохол..а аз- пия сичку, ама не е там работата..сааамо да ми мине бременността:), така съм се заканила..отивам с дружки нанекъде..Simple Smile

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
милата тя, тресат я хормоните и се чуди с какво да гръмне мъжо, че той пие а тя не може .... трагедия

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 27
Душа, не, бе.. Joyпринципно питам, да знам отсега, да взимам мерки..верното в случая е, че пие бира..и друго- не съм фенка на алкохола..та така..майтап да става..хормоните ти пращат много поздрави..Simple Smileекстра са си:)..инак за отиването с дружки- това и сега си го правим..Simple Smile, а мъж нямам..само гадже:)..питам вас, вас..идвало ли ви е вашия мъж да си пребиетееее..маанете ма мене.. Joy

# 8
  • Мнения: 1 897
Да ви се е струвало, че не е той?
Не, не ми се е струвало.

И все едно му говориш на патагонски...Какво правите в такъв случай?
Мълча. Когато мълча ме разбира по-добре.Парадокс.

Изкарвал ли ви е извън нерви?
Не. Понякога ме ядосва много с непоклатимото си спокойствие.

Как гледате на приятелите му, които пият като за световно и могат да му повлияят зле?
Като на добра компания за по чашка в петък вечер.

Уou are welcome!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 27
Ulia, благодаря ти, мац! Heart Eyes
 Колко хубаво звучи- на по чашка!:)

# 10
  • Мнения: 606
  На никой не му е идвало да ме пребива. Ставам само за гушкане.  Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 27
А така, брат ми! smile3540

# 12
  • Мнения: 2 448
Муцка ,много си развеселена нещо, да не си подпийнала и ти?  Wink Laughing
Иначе по темата, идвало ми е да го тесна с нещо, ама само веднъж сме стигали до бой. #2gunfire

# 13
  • Мнения: 212
, ама само веднъж сме стигали до бой. #2gunfire

Не думай бе.  Shocked Ти ли него би или той теб... Ако той те е бил може да го осъдиш.

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
много често.
бях бременна в 9ти месец, кагота му изтрещях един хубав шамар (заслужаваше и повече, но бях с голям корем, който ми пречеше).

# 15
  • Мнения: X
До бой още не сме стигали. Като се ядосам си го изкарвам на неодушевени предмети Blush

# 16
  • Мнения: 212
много често.
бях бременна в 9ти месец, кагота му изтрещях един хубав шамар (заслужаваше и повече, но бях с голям корем, който ми пречеше).

На мен друго ми е интересно във връзка с темата.
Как според вас трябва да постъпи един истински мъж след като жена му му зашлеви един здрав шамар.
1. Да се свие в ъгъла и да я моли да не го бие повече
2. Да й даде да го бие, докато й мине
3. Да обърне гръб и да си тръгне без да се връща повече.
4. Да постъпи като мъж на място и да й отвърне на удара с удар. Око за око, шамар за шамар....
Как мислите вие...

# 17
  • Мнения: 2 448
, ама само веднъж сме стигали до бой. #2gunfire

Не думай бе.  Shocked Ти ли него би или той теб... Ако той те е бил може да го осъдиш.
Ами не ме е бил, удрял ме е веднъж, а аз на него налетях направо да го душа. Ама бях много млада и дива тогава. hahaha

# 18
  • Мнения: X
Избирам точка 2 Peace

# 19
  • Мнения: 5 577
 Shocked не си представям да ударя мъжа си. всъщност, да ударя мъж изобщо - какво може да ми причини толкова?

много често.
бях бременна в 9ти месец, кагота му изтрещях един хубав шамар (заслужаваше и повече, но бях с голям корем, който ми пречеше).

 Rolling Eyes с какво те предизвика така?

# 20
  • Мнения: 1 226
Борисе по добре да не беше питал.И аз съм за точка 2. hahaha Joy Joy

# 21
  • Мнения: 5 940
Не ми е идвало.

# 22
  • Мнения: 1 517

 Joy Де ги тия, бре, дето ще се оставят на точка 2  hahaha

На мен за 10 г. много пъти ми е идвало не да го бия, ами зверски да го пребия, с особена жестокост  Mr. Green .Само веднъж му посегнах, ритах и дерях където сваря да докопам, а той само се отбраняваше. Аз бях полудяла (приятеля му също отнесе няколко кютека, докато ме държеше), а мъжа ми беше много, ама много виновен.
И понеже съм честна и почтена  Grinning , ще си призная без бой, че много пъти в зверския му поглед съм виждала желание за жестоко убийство  Laughing

колкото до поста на Борис...трябва адски много да ме вбеси, унижи и т.н., за да му посегна, особено на публично място. Вярно е, че мъжете-тормозители и биячи са повее, но и някои жени не им отстъпват и редовно бият мъжете си. Факт!
Не е редно никой никого да бие. Но драги ми Борисе, ако ти удариш жена си, тя не би трябвало да ти отвръща, нали? Не е нормално някакси. но ако тя те удари, ще е унижение, ако ти не и отвърнеш както трябва (поне такива настроения лъхат от поста ти) - това за мен не е честно. Мъжа и жената са равноправни и в любовта и в работата и в боя.

# 23
  • Мнения: 212
Не е нормално някакси. но ако тя те удари, ще е унижение, ако ти не и отвърнеш както трябва (поне такива настроения лъхат от поста ти) - това за мен не е честно. Мъжа и жената са равноправни и в любовта и в работата и в боя.

Не знам кое за теб е честно и кое - не, но фактът си е факт - жените могат безпроблемно да бият мъжете си, а когато мъж удари жена - оооо горко му, вдига се вой до небесата че я малтретира и едва ли не я пребива от бой. И това за един шамар само.
Защото ако една жена удари шамар на мъжа си това явно е в рамките на нормалното. Мъжът явно трябва да се свие и да се отбранява и да се надява само че няма да го бият много. И ако после този мъж се оплаче на някой, че жена му го е била, първо ще му се присмеят всички, после ще го обявят за  пълен мухльо и накрая той ще обере всички негативи на общественото мнение.
Ноооо виж ако мъж удари жена и тя се оплаче дори и един шамар да е било ---- стой та гледай. Веднага изникват няколко организации за защита правата на жената и почват да й дават акъл как да го осъди мръсника дето я е бил. Всички хора я съжаляват и й съчувстват. И ако даде мъжът под съд че я е бил като нищо могат да го осъдят. А да сте чували досега жена да е осъдена че е била мъжа си.... няма нали?
Ей това ако е справедливост - здраве му кажи.

# 24
  • Мнения: 1 226
И що ревеш сега? Ми такъв е живота.Едни бият, други ги бият, и така.

# 25
  • Мнения: 1 517
Адски прав си и не е честно. И много жени се възползват от този факт. Но според мен ситуацията е такава, понеже както писах вече мъжете много по-често малтретират жените, отколкото обратното. За това за съжаление няма организации за защита на мъжа от тормоз. А е факт, че някои жени упражняват сексуален тормоз върху мъжете, колкото и идиотски да звучи.

А в момента, пишейки по темата, си представям как една жена с ролки на главата бъхти мъжлето си с точилката, а той завалията се свива като кутре.....и ме напушва луд смях  Laughing

# 26
  • Мнения: 17 546
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 226
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green
Това от сексуален тормоз или от бой? newsm78

# 28
  • Мнения: 17 546
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green
Това от сексуален тормоз или от бой? newsm78
От характер Mr. Green ние не се бием! Crazy

# 29
  • Мнения: 1 517
 Joy Родителите ми вси ги питат защо на вратата на банята има дупка от бравата на входната врата...и те си казват хората: щерката побесня на гаджето и вместо да го шибне, разби вратата и сега работа ни отвори  Mr. Green

# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Боят е израз на безсилие, та в този смисъл не обичам да си служа с бой, освен ако се защитавам от такъв. Предпочитам здраво да му изссссъсссскам и някои други работи, пред това да го набия или пребия.

# 31
  • Мнения: 1 517
Боят е израз на безсилие

Жалко само, че много хора си мислят, че са голямата работа като набият я жената, я детето.

# 32
  • Мнения: 183
Когато ме вбесява,обикновенно го прави от инат,и тогава го карам да отиде поне веднъж да се напие с приятели,да ме оплюе,или каквото там правят мъжете с приятели,и да му мине всичкото събирано вече 10 години...Ама той инат!

А иначе не съм привърженик на боя,но си онтстъпваме взаимно,когато аз съм бясна го удрям по рамото,и той отстъпва,но когато видя дивото пламъче в очите му...След пет минути се обичаме отново,и двамата сме огнени знаци... Hug

# 33
  • Мнения: 25 600
Как според вас трябва да постъпи един истински мъж след като жена му му зашлеви един здрав шамар.


Борисеее, Борисе, язък ти за времето, дето дремеш тук!  ooooh! Как може най-важното да не си научил?  Crazy
1. Звъниш на полицията
2. Звъниш на "Анимус" или друга подобна организация
3. Вадиш си медицинско
4. Звъниш на адвоката си
5. Правиш списък на всички активи и пасиви, за да знаеш за какво да се бориш в съда. Децата не ти трябват, но ги пишеш в списъка, защото знаеш, че така най-дълбоко ще ѝ бръкнеш в здравето.
6. Звъниш на майка ѝ, да излезе да си я посрещне. (Да не си посмял да звъннеш на любовницата! Забрави за нея, докато не мине бракоразводното дело!)
Всичко това - едновременно.
Дай сега 5 лв. за ноу-хауто!  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 7 723
....Как според вас трябва да постъпи един истински мъж след като жена му му зашлеви един здрав шамар.
....
Моя беше толкова ошашавен, че изобщо не можа да отреагира ooooh!
Пет минути стяхме и се гледахме очи в очи Shocked
...той беше стъписан, че това му дойде като гръм от ясно небе,
а аз- още повече, че така ми се отплесна ръката...циганската  ooooh!

 

# 35
  • Мнения: 11 747
редактирах се, че ме е срам  Blush

# 36
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
1. точка първа и едниствена - да си затрае, особено, ако знае, че здравата се е осрал. моят поне това направи като хората. щом съм го зашлевила, повярвайте, имало е защо...

# 37
  • Мнения: 2 386
Какви са тези точка 1, точка 2.. Rolling Eyes Къде ги гледате?

Не, не ми е идвало. Никога не сме се карали и били. Да, звуча като ССФ, но е така. Просто не можем да си се ядосаме явно. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 891
Мен ме целунаха по челото и 5 мин. по-късно се опитвахме да бутнем едно дърво  Twisted Evil

Сийке, чудни наставления му/и даде!  Laughing

# 39
  • Мнения: 5 940
Какви са тези точка 1, точка 2.. Rolling Eyes Къде ги гледате?

Не, не ми е идвало. Никога не сме се карали и били. Да, звуча като ССФ, но е така. Просто не можем да си се ядосаме явно. Rolling Eyes
А, за да не си ССФ трябва да се пребивате ли? Колкото повече шамаросване, толкова повече уникалност.. Благодаря, предпочитам да съм си ССФ.

# 40
  • Мнения: 139
Най-редовно му скачам на бой  и се опитвам и физически да го тормозя Twisted Evil
Но той ми се смее и се кефи на силата си, превръщайки атаката ми  в игра Mr. Green
Може би е наистина, щото съм безсилна за някои неща, които ми причинява Cry
Ама една нощ  много ме ядоса и шамара беше единственното изразно средство, което  намерих за удачно тогава Crazy
Сериозно, никога не ми е идвало да пребия мъжа си Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 27
Много сладурски отговори.. Hug
pasinet, не съм подпийнала , бре, мац, не пия..по душа съм си тралала:)
пинааам искаме да си напишеш каквото там, не се срамувай:)
Руска, познато ми е- циганската:)..мааани, не си е работа..как така се отплесват тия ръце, не знам..то кат не искаш с думи да му затвориш устата и ръката сама иде на помощ:)
Бре таз Балу, ще взимам уроци от тебе:)

# 42
  • Мнения: 25 600
то кат не искаш с думи да му затвориш устата и ръката сама иде на помощ:)


Кат' не искаш или кат' не можеш? 
Обикновено мъжете удрят, защото не могат да надприказват жените, но обратното да става, сефте чувам...  newsm78

# 43
  • Мнения: 11 747
оо, има мъже, които нямат надприказване, нямат надреваване, нямат надистерясване!

# 44
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
За отговор на въпроса-справка аватара ми!
Ха-ха-просто съм нервна Joy
оо, има мъже, които нямат надприказване, нямат надреваване, нямат надистерясване!
Не са попадали на точния човек bowuu да ги надприкаже Laughing
п.п.
Боят е безсилието на комплексираната личност PeaceВинаги и пак винаги предпочитам разговор

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 11:07 от svra4eto

# 45
  • Мнения: 1 226
svra4eto   страхотен аватар  hahaha Joy Joy Joy

# 46
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
svra4eto   страхотен аватар  hahaha Joy Joy Joy
нали Laughing??? Само ,дето не съм блонди...

# 47
  • Мнения: 502
  Боят е остарял метод.Има много по-изтънчени начини да го накажеш мъжо!

# 48
  • Мнения: 1 226
svra4eto   страхотен аватар  hahaha Joy Joy Joy
нали Laughing??? Само ,дето не съм блонди...
нищо.Страхотен е  Peace
maraidara   така е, но кьде отидоха традицийте?

# 49
  • Мнения: 467
гррр.... не искам да коментирам... изобщо:-(( #Cussing out Twisted Evil
Понякога се чудя как може хора големи, които се обичат и не се познават от вчера да се държат като малоумни...

# 50
  • Мнения: 111
Не, като се ядосам рева и не бия никого.  Crazy

# 51
  • Мнения: 11 314
Муцка, за едното пиене на бира не си струва да си абиш нервите! Hug
Снощи моичкия отнесе един по задника, щото качил малкия на предната седалка без столчето. Не го прави за сефте. Безотговорник! Още ми държи влага.
Като му наскачам за такива неща обикновено се придържа към 2 точка - изчаква да мине бурята и понеже е якичък, пък моите шамари - слаба ракия, не се стига до медицинска експертиза и обаждане до Анимус. Joy

# 52
Кат много ме ядоса отивам аз да пийна с приятелите му cheers и като се върна тогава млатене,щот като съм подпийнала имам повече сили и преметане яко. fight

# 53
  • Мнения: 1 447
Все още не сме стигали до размяна на шамари,за мен боят не е решение на проблема.
А за приятелите които пият не ми пречат моя не употребява изобщо алкохол.

# 54
  • Мнения: 25 600
"Анимус" помагат и на мъже - жертва на домашно насилие    newsm53

Малко по малко и мъжете се еманципират.
Така че, скъпи съфорумки-побойнички, умната, да не ви четем после в новините.  Naughty

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 27
Кат' не искаш, како Сийке:)..кво да си 'Абат думите.бой по голямата глАва и тава е:)))))))..изкефи ме бодливата слива..Winkфенка съм ти, жено:)..

# 56
  • Мнения: 3 886
МИ че има ли жена на която да не и е идвало ????? В прочем ми е идвало да го убия Mr. Green Embarassed

# 57
  • Мнения: 660
Като се замисля лятото изяде малко бой на 2 пъти,ама си имаше основателна причина.Поступах го с една бутилка минерална от 1,5...(беше наполовина пълна) Joy Wink Тогава беше за първи и последен надявам се,повече никога да не ме изкарва извън нерви,че тогава бях и с големия корем...

# 58
  • Мнения: 3 459
"Анимус" помагат и на мъже - жертва на домашно насилие    newsm53

Малко по малко и мъжете се еманципират.
Така че, скъпи съфорумки-побойнички, умната, да не ви четем после в новините.  Naughty
Как' Сийке, как можа да публикуваш таквиз работи. Шъ вземе моя мъж да се обади и тогаз къде отивам аз  Mr. Green
Хубао, че не чете форума редовно. Ама ся сЪ е надъхал да отваря нова тема : "Оплачете се от жените си побойнички"  Laughing

# 59
  • Мнения: 25 600
Ама ся сЪ е надъхал да отваря нова тема : "Оплачете се от жените си побойнички"  Laughing

Насочи го към ДиС - там трябва да я пусне.  Peace

# 60
  • Мнения: 3 459
Ама ся сЪ е надъхал да отваря нова тема : "Оплачете се от жените си побойнички"  Laughing

Насочи го към ДиС - там трябва да я пусне.  Peace
Ааа, насочила съм го  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 419
Да ви се е струвало, че не е той? И все едно му говориш на патагонски...Какво правите в такъв случай? Изкарвал ли ви е извън нерви? Как гледате на приятелите му, които пият като за световно и могат да му повлияят зле? Тенкю пийпъл:)
Идвало ми е да го пребия, да  Thinking случва се около веднъж годишно  Whistling Не може да стане, защото не ми е в категорията  Crossing Arms. Виж, ако той беше 50, а аз 80кг. ... тогава не се знае знае ли се newsm66.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 840
Стигала съм и по-далеч в желанията си.

# 63
  • Мнения: 2 374
Точно вчера ми се идеше да го пребия олигофрена много ме ядоса.Отивам аз до магазина и му викам "Гледай я да не се обърне!"(понеже беше в проходилката).
Не бях стигнала и до вратата и я чувам как пищи,преобърнала се и лежи на земята с главата надолу и проходилката върху главата и,а той я гледа и се чуди какво да прави. ooooh!
Оправданието беше,че се обърнал да си остави парите на масата и тя през това време се обърнала,еми викам "То за секунда става" ама няма кой да чуе.
МЪЖЕ!!!

# 64
  • Мнения: X
Не само ми е идвало ами и си го е отнасял! По-често ми се иска за час да съм и аз 110кг, а не 50 и тогава ще го разкатая просто. Пък тия приказки как видиш ли боят с нищо не помагал-айййй... да ви замоля... Като ми кипне, само ми е до мамини съвети!

# 65
  • Мнения: 5 940
Точно вчера ми се идеше да го пребия олигофрена много ме ядоса.Отивам аз до магазина и му викам "Гледай я да не се обърне!"(понеже беше в проходилката).
Не бях стигнала и до вратата и я чувам как пищи,преобърнала се и лежи на земята с главата надолу и проходилката върху главата и,а той я гледа и се чуди какво да прави. ooooh!
Оправданието беше,че се обърнал да си остави парите на масата и тя през това време се обърнала,еми викам "То за секунда става" ама няма кой да чуе.
МЪЖЕ!!!
"Олигофренът" не е виновен, че проходилката ви се е обърнала, просто сте взели кофти проходилка. Това, ненужно особено приспособление, трябва да е с максимално широка основа. Веднъж след като се е преобърнала, просто я сменете, че и бебето ще се претрепе, и вие ще се избиете..

# 66
  • Мнения: 263
Да. Веднъж седмично като се върне от работа, го пребивам още от вратата с бойни целувки. Joy

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Стигала съм и по-далеч в желанията си.


и аз  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 68
  • Мнения: 227
Не само ми е идвало ами и си го е отнасял! По-често ми се иска за час да съм и аз 110кг, а не 50 и тогава ще го разкатая просто. Пък тия приказки как видиш ли боят с нищо не помагал-айййй... да ви замоля... Като ми кипне, само ми е до мамини съвети!

ooooh!Горкият ти мъж...
Ядосва ме,но чак пък да го бия...Добре съм възпитана..слава богу! Flutter

# 69
  • Мнения: X
Не само ми е идвало ами и си го е отнасял! По-често ми се иска за час да съм и аз 110кг, а не 50 и тогава ще го разкатая просто. Пък тия приказки как видиш ли боят с нищо не помагал-айййй... да ви замоля... Като ми кипне, само ми е до мамини съвети!

ooooh!Горкият ти мъж...
Ядосва ме,но чак пък да го бия...Добре съм възпитана..слава богу! Flutter
Е, айде сега, чак пък горкият - животът си живее той, докато аз отглеждам сама децата. Да ти кажа и аз искам да съм на неговото "горкото".

# 70
  • Мнения: 3 459
Е, айде сега, чак пък горкият - животът си живее той, докато аз отглеждам сама децата. Да ти кажа и аз искам да съм на неговото "горкото".
Оплачи се в ДИС, ако ще ти олекне  Wink

# 71
  • Мнения: 2 401
Не само ми е идвало ами и си го е отнасял! По-често ми се иска за час да съм и аз 110кг, а не 50 и тогава ще го разкатая просто. Пък тия приказки как видиш ли боят с нищо не помагал-айййй... да ви замоля... Като ми кипне, само ми е до мамини съвети!

ooooh!Горкият ти мъж...
Ядосва ме,но чак пък да го бия...Добре съм възпитана..слава богу! Flutter

Нима си мислиш, че е до възпитание?

# 72
  • Мнения: 2 035
Ух да го пребия аз - не, щото няма как да стане....ама да го пратя да го пребият ми е идвало tooth...даже и той си знае, че ако не слушка може да го пратя с черна тениска на тренировка, а той тренера му ще му "плати" веднага smile3560

# 73
  • Мнения: 216
ООООООООООООООО, МНОГО ПЪТИ fight

# 74
  • Мнения: 220
Ами да.Като се напие свинята и ми идва да го заколя,ама се не се случва покрай коледа и ше ме съдят за човек  Twisted Evil Crazy

# 75
  • Мнения: 620
Бих казала "като куче",ама куче не бих ударила....виж мъж Mr. Green

# 76
  • Мнения: 220
Бийй ме мръснице...биййй ме  Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 02:08 от Пенчо Кубадински

# 77
  • Мнения: X
Не само ми е идвало ами и си го е отнасял! По-често ми се иска за час да съм и аз 110кг, а не 50 и тогава ще го разкатая просто. Пък тия приказки как видиш ли боят с нищо не помагал-айййй... да ви замоля... Като ми кипне, само ми е до мамини съвети!

ooooh!Горкият ти мъж...
Ядосва ме,но чак пък да го бия...Добре съм възпитана..слава богу! Flutter

Явно много невъзпитани се оказахме в тази тема  Laughing Оливия, нали не искаш да ми кажеш, че съм невъзпитана?


Иначе как ще разбера, че ме обичаш!  Joy

# 78
  • Мнения: 363
не ми се е струвало, че не е Той! сигурна съм, че е!
разбира се, че ме е ядосвал и ме е изкарвал извън релси! но не съм го пребивала
е... вдигала съм го у въздуха
няма приятели-алкохолици
но пък бившия имаше и беше ужасно, дори те в голяма степен повлияха на отношението му към мен
е то и затова е бивш, де
 

# 79
  • Мнения: 185
Честно - да.  Embarassed
В един такъв момент, преди години, дори не си спомням за какво сме спорели,
просто си изпих чашката с вода, погледнах я, прецених че не е нищо ценно
за мен или за него или за друг и просто я изпуснах на теракотения под.
Тряяяяяясссс, парченца. После събирахме заедно останките.
Хич не се гордея с таз постъпка, но поне изкарах яда си на едната му чаша
и дадох повод да сменим темата: "Защо съм счупила чашата?"
Иска ми се да се науча да преобразувам гнева си навреме и в положителна посока

# 80
  • Мнения: 2 374
Точно вчера ми се идеше да го пребия олигофрена много ме ядоса.Отивам аз до магазина и му викам "Гледай я да не се обърне!"(понеже беше в проходилката).
Не бях стигнала и до вратата и я чувам как пищи,преобърнала се и лежи на земята с главата надолу и проходилката върху главата и,а той я гледа и се чуди какво да прави. ooooh!
Оправданието беше,че се обърнал да си остави парите на масата и тя през това време се обърнала,еми викам "То за секунда става" ама няма кой да чуе.
МЪЖЕ!!!
"Олигофренът" не е виновен, че проходилката ви се е обърнала, просто сте взели кофти проходилка. Това, ненужно особено приспособление, трябва да е с максимално широка основа. Веднъж след като се е преобърнала, просто я сменете, че и бебето ще се претрепе, и вие ще се избиете..
Проходилката си е много добра с широка основа.Просто детето тръгнало на заден ход,а той е бил с гръб към нея и тя се се спънала в касата на вратата,как при мен един път не се обърна???

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 27
ооо, голем кеф, колко сте изписалиииииии...мачо-то ме кефи с въпроса към оливия дали сме били невъзпитани..Simple Smile)мисля си, че им спестяваме даже..удари му един плесник на мъжа ти и от мен, Бибке:)..как така ша си прибира пари в портмонето..а, бе..да не ти е задигнал твои пари..я виж, виж Joy Wink
ооо, левскарката..Simple Smile), ами ако след време се окаже, че не е Той, а е бай Благой:)))), тия мъжките се променят, и все за лошо..да ги изръга:))..как един не са ми го пофалили, че е станал на 60 по-убаф, по- издръжлив, по- трезвен:)))..

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Точно вчера ми се идеше да го пребия олигофрена много ме ядоса.Отивам аз до магазина и му викам "Гледай я да не се обърне!"(понеже беше в проходилката).
Не бях стигнала и до вратата и я чувам как пищи,преобърнала се и лежи на земята с главата надолу и проходилката върху главата и,а той я гледа и се чуди какво да прави. ooooh!
Оправданието беше,че се обърнал да си остави парите на масата и тя през това време се обърнала,еми викам "То за секунда става" ама няма кой да чуе.
МЪЖЕ!!!
А кой олигофрен реши да гледа дете в проходилка?
Първо слагат децата си в опасни уреди, после другите били олигофрени.

# 83
  • Мнения: 4 362
Имало е случаи ,в които аз говоря,но той се прави че не ме чува,дразни ме още повече и ми е идвало да стана и да го набия  hahaha ,ама кат не мога  Mr. Green И какво правя в този случай,ми нищоо,виждам няма ефект да вика,виждам ,че няма ефект да се дразня и отивам изпушвам една цигара и почвам да си чистя къщата,бързичко ми минава  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 152
Чак да го пребия - не Laughing

Но е отнасял по някое и друго шамарче, ей така изневиделица Whistling

# 85
  • София
  • Мнения: 3 099
Идвало ми е... и сега ми идва... често си представям как бих го пребила, но се въздържам... и си мисля: добре, че не съм мъж - все по РПУ-тата щяха да ме разкарват...

# 86
  • Мнения: 227
Манталитет,възпитание..както искате така го възприемайте. Да,да посегна на мъжа си или той на мен..си е до възпитание..но май само според мен.Или пък много на сериозно приемам темата. newsm78

# 87
  • Мнения: 2 374

Точно вчера ми се идеше да го пребия олигофрена много ме ядоса.Отивам аз до магазина и му викам "Гледай я да не се обърне!"(понеже беше в проходилката).
Не бях стигнала и до вратата и я чувам как пищи,преобърнала се и лежи на земята с главата надолу и проходилката върху главата и,а той я гледа и се чуди какво да прави. ooooh!
Оправданието беше,че се обърнал да си остави парите на масата и тя през това време се обърнала,еми викам "То за секунда става" ама няма кой да чуе.
МЪЖЕ!!!
А кой олигофрен реши да гледа дете в проходилка?

Първо слагат децата си в опасни уреди, после другите били олигофрени.
Не смятам проходилката за опасен уред!При полужение,че сме взели една от най-добрите такива,за теб може и да е така,но аз не я намирам за опасна.
Аз мога да наричам мъжа си както поискам,но не смятам,че ти имаш това право!
"А КОЙ ОЛИГОФРЕН РЕШИ ДА ГЛЕДА ДЕТЕ В ПРОХОДИЛКА?",предполагам,че наричаш мен така,поуспокои малко тона,моля!

# 88
  • Мнения: X
само не разбрах това полУжение толкова половинчато ли е винаги, та да не заслужи поне веднъж правилно изписване Whistling Явно за нещо "полу" става въпрос...

# 89
  • Мнения: 229
точно в момента това ми иде да направя #Cussing out #2gunfire

# 90
  • Бургас
  • Мнения: 27
Какви са поводите, поради които сте искали да го пребиете, набиете или убиете:))))))))))

# 91
  • Мнения: 1 226
E мноу питаш Муц. smile3534

# 92
  • Мнения: 1 554
 hahaha баси темата Laughing  не съм била мъжа си нито пък той мен Mr. Green

п.с. К'ВО е това ССФ спортна селска фигура Joy

# 93
  • Мнения: 1 226
ССФ = Средно Статисти4еска Форумка
 newsm78 май така беше

# 94
  • Мнения: 750
Идва ми да пребия един друг мъж(не моя)!

# 95
  • Мнения: 827
Почти всеки ден ми идва да го пребия.В момента съм бременна а той не се съобразява на моменти.Ето преди малко взима да ми чопли семки, искам и аз да ми даде да си почопля, а той ми вика, че не може аз да ям (не било полезно).Казах му че щом не мога аз да ям няма и той да яде пред мен #Cussing out А той ми вика :"Да да"
 Joy

# 96
  • Мнения: 943
Идва ми рядко,когато аз съм разстроена,а той не ми обръща внимание.Иде ми да го размажа

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 27
Моми4ета, разбирам ви и ви съчувствам, трудно е, особено когато сме бременни да се въздържим..казват, че е от хормоните..не знам..аз си мисля, че все пак не е съсем от тях, явно мъжете предизвикват, то така без повод няма да рипнем да се борим за спокойствието си..няколко пъти му повторете ясно, в очите кое не ви харесва..хването го за ръката, кажете му го сериозно, и все пак с любов..това ще го спре..опитайте..после ще разкажете..Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2
Море, ако можех................

# 99
  • Мнения: 1 554
Море, ако можех................

Егати заканата Laughing я се осфестете бре,коя нормална женка ще си бие мъжо Joy или кой нормален мъж ще се остави жена да го бие Whistling

# 100
  • Мнения: 1 226
Моми4ета, разбирам ви и ви съчувствам, трудно е, особено когато сме бременни да се въздържим..казват, че е от хормоните..не знам..аз си мисля, че все пак не е съсем от тях, явно мъжете предизвикват, то така без повод няма да рипнем да се борим за спокойствието си..няколко пъти му повторете ясно, в очите кое не ви харесва..хването го за ръката, кажете му го сериозно, и все пак с любов..това ще го спре..опитайте..после ще разкажете..Simple Smile
Ква либоФ к`ви 5 лв. ма душа.След 10 години съвместен живот.С риск да ме оплюят тук, щи кажа, такова чудо НЕМа.Остава взаимното уважение и в един момент да спре да ти дреме.Но понеже си свикнал с човека, пак от време на време яхваш метлата.И тогава наистина ти идва да го Убиеш.
В интерес на истината, на него много по-често му идва да ме размаже, но ни ста`аа  hahaha Joy
И то `щот много приказвам.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 101
  • Мнения: 1 554
Ква либоФ к`ви 5 лв. ма душа.След 10 години съвместен живот.С риск да ме оплюят тук, щи кажа, такова чудо НЕМа.Остава взаимното уважение и в един момент да спре да ти дреме.Но понеже си свикнал с човека, пак от време на време яхваш метлата.И тогава наистина ти идва да го Убиеш.
В интерес на истината, на него много по-често му идва да ме размаже, но ни ста`аа  hahaha Joy
И то `щот много приказвам.  Stuck Out Tongue Winking Eye

 newsm10

# 102
  • Мнения: 3 886
Моми4ета, разбирам ви и ви съчувствам, трудно е, особено когато сме бременни да се въздържим..казват, че е от хормоните..не знам..аз си мисля, че все пак не е съсем от тях, явно мъжете предизвикват, то така без повод няма да рипнем да се борим за спокойствието си..няколко пъти му повторете ясно, в очите кое не ви харесва..хването го за ръката, кажете му го сериозно, и все пак с любов..това ще го спре..опитайте..после ще разкажете..Simple Smile
Ква либоФ к`ви 5 лв. ма душа.След 10 години съвместен живот.С риск да ме оплюят тук, щи кажа, такова чудо НЕМа.Остава взаимното уважение и в един момент да спре да ти дреме.Но понеже си свикнал с човека, пак от време на време яхваш метлата.И тогава наистина ти идва да го Убиеш.
В интерес на истината, на него много по-често му идва да ме размаже, но ни ста`аа  hahaha Joy
И то `щот много приказвам.  Stuck Out Tongue Winking Eye
яяяяяяяяя да не си ми близначката Mr. Green Mr. Green

# 103
  • Мнения: 1 226
Ейиииии изненадахте ме.   bouquet Мислех, че ще бъда оплюта.Защото тук всяка ССФ има перфектния съпруг, перфектните деца и перфектния живот.Е моя пък не е.И ми идва да си пребия мъжЪТ. Особено сега.Като се зарине в чата.

# 104
  • Мнения: X
Ейиииии изненадахте ме.   bouquet Мислех, че ще бъда оплюта.Защото тук всяка ССФ има перфектния съпруг, перфектните деца и перфектния живот.Е моя пък не е.И ми идва да си пребия мъжЪТ. Особено сега.Като се зарине в чата.

Ай добре дошла при недотам успелите с брака и мъжо! Че що да те оплюваме? То ако всичко ставаше като по филмите в тоз живот, дяцата щяха цял ден да си строят кулички и да заспиват сами в стаята, ама на... в един момент виждаш, че твоят сценарий е малко по-различен!

# 105
  • Мнения: 1 226
Извинявай Муц, че темата си е твоя, но айде да си направим клуб тогава.Кой ще пусне анкета и формуляр за кандидатстване, че съм голям дебил в таз област.

# 106
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Море, ако можех................
на бодлива крава господ рога не дава ...

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 27
Клуб почитатели на твърдия побой над силния пол до нас- зачислявам се:)), бих фърлила такъв и на чужд съпруг..Simple Smile

# 108
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 newsm78 и откъде се събра толкова агресия ...

# 109
  • Мнения: 8
Да  много роядко но се случва един път и го ударих.

# 110
  • Мнения: 1 226
newsm78 и откъде се събра толкова агресия ...

Е как от къде?

# 111
  • Мнения: 123
Като гледам темата трябва да е озаглавена:"На кой не му се е искало да пребие мажа си?" Само дето нямаше да има толкова много страници  Joy Joy

# 112
  • София
  • Мнения: 1 735
Какво е ДИС? newsm78
Моичкият на шега го пошляпвам/най-вече по дупето/ като ме ядоса,а когато съм бясна мълча като ПЪН smile3505 и това му е най-голямото наказание,защото ме е взел най-вече да му приказвам сладко,сладко...  love001

# 113
  • Мнения: 106
Не веднъж и много пъти ми е идвало да го пребия, но все му се разминава  Grinning Най-често излизам навън или започвам да спортувам. За мен спорта е най-доброто средство за разпускане и освобождаване от отрицателни емоции, такъв прилив на енергия получавам, че им събирам очите в залата  Joy

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 27
Къпътъпънътсъпъ, строй се, преброй се Joy

# 115
  • Мнения: 4 733
 Мъжете обичат бой с голи мици- ту с едната, ту с другата. Държат много на такъв бой  Mr. Green
 На приятелите му по подобен начин не посягам  Laughing

# 116
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммм и също така да ги бие с г... д... по т.....

# 117
  • Мнения: 431
Не ми е идвало да го пребивам. Не си говорим на патагонски. Не ме изкарва извън нерви. Не си крещим, не се обиждаме, не се млатим. Приятели-алкохолици няма, а и не вярвам да му повлияят. Рапорт даден.


Labrador, с толкова многоточия и неизречености можеше направо да си спестиш писането. Simple Smile

# 118
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аааа не мога аз да пиша таквиз работи .... а вие се сещате ...

# 119
  • Мнения: 301
Е как не?  Mr. Green Не сме си разменяли шамари Joy само един път напрaво ме изкара от равновесие и направих опит да го целна с една чаша с кафе Embarassed (за да съм откровенна ще си призная, че нямах за цел действително да го улуча). Иначе се фръцвам и напускам перимeтъра като ме ядоса - цигарка и ни гък докато не се извини Mr. Green отнема му до към 1-2 часа да стигне дотам bowuu

# 120
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
И тук се разпращя от неосвободено напрежение.
"пребивам" е една хубава дума.
В чиято и да е уста.
Огромното количество мераклийки да реализират акта ме втрещи.
Гонг!

Общи условия

Активация на акаунт