ЮЛСКИ БЕБОЦИ 2008 (тема 46)

  • 14 410
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
А може ли петричкото присъствие в темата да ми каже как е времето? Чудя се какви дрехи да приготвя за детето. Гледам една прогноза за Сандански, бая гадна, само дъжд дават. http://gramophon.com/weather/weather_xml.php?loc=BUXX0015&length=10
Интересуват ме следващите три дни, ако разполагате с локална прогноза или ме насочите къде да погледна.

Не ми е скучно на мен. Цял ден с дрехи се занимавам. Да видя кое ще се ползва за малкото, да прибера зимните дрехи и да извадя летните на голямото, а то пък като почна да си мери всичко по ред, цял следобед модни ревюта общо взето. И гледахме Пепеляшка, но иска да и държа ръката, та бях като арестувана. Страх я беше от един котарак. Накрая пък рева, че Пепеляшка се оженила за принца и се разделила с приятелчетата си - мишлета, та трябваше да обяснявам, че и мишките са се пренесли в двореца са живеят.   Laughing Аз през цялото време се хилих, а тя ми се караше - Не се смей! Страшно е и е тъжно филмчето! Защо е толкова дълго!?..
Ей такива домашни цял ден, поуморих се с тия дрехи обаче. 

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 337
Ей, къде сте всички днес Shocked Shocked
Никой не пише Sad
Я бързо на отчет кой какво прави Joy


успех на консултацията...и ние ще проверим за цените....
ами с мъжо гледахме до сега желязната маска за пореден път и накрая свърши много тъжно  Cry 

Ина4е не знам как мина деня толкова бързо - уж рано станахме,не сме излизали, а ве4е е 7 4аса  Crazy


# 47
  • София
  • Мнения: 2 914
Руми_ Денис няма имен ден. Женския вариянт на името е Денийз и на турски означава "море" , обаче Денис не означава нищо-измислено е . Както и моето - Нели Grinning

# 48
  • Мнения: 13
Кетито , дано се оправи бързичко мъника ви . Като чета , явно го приема геройски  .
Веси , за сетен път се убеждавам че във Варна е по-скъпо . Тук чантите са по 80 лв. , но аз и толкова нямам намерение да дам . Един приятел имам склад за чанти , внасят от Китай и той ще ми измисли някоя подходяща за количката надявам се . А кошарата тук е 435 лв. с матрачето , във Варна колко струва , аз си поръчах оранжева , че цялата ни спалня е в този цвят , но видях на живо и зелената и тя не беше лоша . Тази кафявата не съм я виждала на живо , само в сайта , но изглежда много стилно , стига да ти се връзва .
Аз след обед имах гости от Пловдив за кафенце и си тръгнаха и сега се заемам с вечерята . И пак имам много контракции днес .
Пърли , твоите от самосебе си ли спряха ?
Забравих да ви се похваля , имам си миялна машина и съм мнооооооого доволна , само че установих че са ми малко чашите , като почна да ги събирам 1-2 дни и ми свършват . Голям срам , имаме магазини за домашни потреби , а пък аз имам 5 чаши на кръст  Blush

# 49
  • Мнения: 1 584
Аз бях на разходка с дребната досега - тук е 23 градуса и е супер навън Wink

Бухти, много готини дрешки! Heart Eyes

Катче, много сладък племеника  Heart Eyes

Ама с тия шапки ще ме уморите направо. Всички излязоха суеверни май без мен Laughing

Все се сещам как леля ми ми разправяше като съм тръгнала да раждам, да си пусна едно яйце през пазвата да мине и да падне за по-лесно раждане. После дали ще ми се чисти като съм с изтекли води или контракции счупеното чйце от пода Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 53

Ама с тия шапки ще ме уморите направо. Всички излязоха суеверни май без мен Laughing

Все се сещам как леля ми ми разправяше като съм тръгнала да раждам, да си пусна едно яйце през пазвата да мине и да падне за по-лесно раждане. После дали ще ми се чисти като съм с изтекли води или контракции счупеното чйце от пода Crazy

Аз уж не съм суеверна, но ето на - страничен ефект от бременността  Wink  Но това с яйцето мисля да пропусна Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 979
Аз съм по цял ден навън на разходки  Laughing
Дори и дъжда не ме спира  Peace , но се чувствам много добре навън.

Искам да ви питам нещо - започна да ме сърби в областта на пъпчето, нормално ли е???? Все още не ми е излязъл напред. Знаете ли нещо по въпроса?  newsm78
Сакси страхотна е темата  Hug

# 52
  • Мнения: 4 371
Сакси, страхотни снимки в началото  bouquet
Ками, аз съм от Надежда, преди много пазарувах от сестрите, първият им магазин е на спирката на трамвай 1 като завие, нали има едно базарче там, не знам дали го знаеш. Ти от квартала ли си?

Днес бяхме в Мелник, ега си жегата Shocked Но ДеЩо, дават следващата седмица дъжд за цяла Б-я.
По обяд такова гадно сърцебиене имах, мина ми като влезнах в един музей, стара каменна къща, хладинка, чудно. Не ми се тръгваше Simple Smile
И да ви се похваля как хубаво спах миналата нощ, дано и тази е така.

Кетито, кога ще му махат гипса на горкото? Ти си почивай сега, зарежи тая чистота Naughty

Бухти, тебе по снимките защо не те видях?

Какво още щях да пиша newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 914
ine Мажи си пъпа. Щом те сърби ти се разтяга кожата. Много стрии излизат там Rolling Eyes

Дуци да 14 май сме в гипс Rolling Eyes(Яд ме е защото все повтарям да внимава и съм му разказвала случки да го сплаша.....ама пусти мъже Crossing Arms

Зареждам апарата и ще кача снимки Wink

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Искам да ви питам нещо - започна да ме сърби в областта на пъпчето, нормално ли е???? Все още не ми е излязъл напред. Знаете ли нещо по въпроса?  newsm78

И при мен така. Според мен е от по-сериозното разтягане на кожата вече. Мажи се някакво олио или кремче по-редовно.

Майра, и аз нямам шапка. Wink Мъжа ми само като му споменах, че трябвало да се купи първо шапка заяви, че това са глупави бабини деветини и ще ги опровергаем, като купим шапка след всички останали покупки Sunglasses
Та като родя ще ви кажа верно ли е това за шапката или не hahaha

# 55
  • Мнения: 1 584
Та като родя ще ви кажа верно ли е това за шапката или не hahaha

Аз мога още от сега да ти кажа, че не е вярно, защото и първия път не съм купувала (дори не го бях чула това, че тогава не знаех за форума) Wink  Пък си излезе с главата напред Mr. Green

Между другото, аз като си я разхождах лятото в тая меката чанта дето показвах, винаги си е била на сянка и не съм имала лятна шапка. Шапка сложих чак зимата, макар че в количката пак не виждах смисъл..но пък тогава имаше периоди на рев навън и се е налагало в студа на ръце да я нося  Rolling Eyes

Брейй Май-ките вече си имат 35 бебенца Heart Eyes Heart Eyes Нямам търпение и при нас да дойде времето- страхотно ще е като започнат всеки ден да се появяват Heart Eyes

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 23:08 от Майра

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Да, ама за сметка на това юнките нямат нито едно. И аз шпионирам там, май не съм единствена Joy
Днес точно се чудих как така при юнките няма нито едно седмаче Rolling Eyes
Ама по-добре де, нека почакат бебчетата Praynig

Леле Дуци сега се сетих как и аз ходих в Мелник на една адска жега лятото и се катерих към винарната на Митко шестака, ама с толкова мрънкане, а то като влезохме там- то е в пещера, едни дъбови бъчви, едни масички от бурета, хладинкааа, кеф, страшно вино и едни домашни мезета...ммммммм да си изядеш пръстите. Както всички мрънкахме на отиване, че не ни се ходи после не можеш да ни изгониш оттам Wink

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 23:21 от NBM

# 57
  • София
  • Мнения: 123


Искам да ви питам нещо - започна да ме сърби в областта на пъпчето, нормално ли е???? Все още не ми е излязъл напред. Знаете ли нещо по въпроса?  newsm78


И мен така ме сърбя по едно време и въпреки,4е се мажа-имам си нови стрий4ки,като слънце Laughing

А аз да питам-гледам си корема и ми се струва,4е ми е ниско,при вас как е?Все си мисля,4е първия път ми беше високо,даже по това време 7-8 месец,едва дишах,а сега с това нямам проблеми newsm78Нещо взех да се панирам,викам си трябва да го износя,поне до 15-16 юни,пък после...

# 58
  • София
  • Мнения: 979
Мажа се постоянно с мас и с крема на Мустелата, но само там ме сърби и засега не виждам никакви стрии Thinking самия корем не го усещам, даже като че ли поспря да расте - досега имах чувството, че с часове се променям Grinning Както се казва ще поживеем и ще видим  Wink

# 59
  • Мнения: 79
и ние зочнахме с покупките. както нищо нямаше да вземам днес с майка ми едва се прибрахме от пазара (Димитровградския). Купихме страхотни качествени неща и всички са български  с изключение на едно испанско памучно одеалце. А във хавлийките направо се вклюбих толкова са меки. Мъжа ми не остана много доволен , защото нищо розово не купих - всичко е бяло и резидаво, какво да правя като са ми любими цветове
А вчера бяхме в Пловдив не знам дали сте чували за детската борса на Вис Виталис, отиваш и има всичко необходимо няма нещо което да нямат - от чораките до кошчето, шишета, биберони, колички и ккавото бебешко изобщо съществува и цените са им нормални дори бих казала по-ниски от много други места продаващи същите стоки.

Нашия списък за болницата вече е готов, само остава дрешките да се изперат и изгладят, като че ли ми е по спокойно дори и бебка да реши да избърза ние сме готови

Общи условия

Активация на акаунт