Нямам желание за секс!?

  • 2 432
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Случвало ли ви си е да нямате желание за секс?Аз се чувствам обаркана защото, като цяло ми харесва мъжа до мен - като мислене и разсаждения, но някак си не изпитвам сексуално желание, не че неправим секс но не ми идва от вътре.И обратно преди това бях с мъж, с който изпитвах силно сексуално желание, а като мислене бяхме доста далеч един от друг и причината да сме толкова време заедно беше че силно се привличахме сексуално но до там.И сега се чувствам адски обаркана и незнам какво става с мен, на какво се дължи това, и как да постъпя.Ако някой е имал подобен случай моля ви пишете ми!!!

# 1
  • Мнения: 5 140
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=3.0 тук ще ти отговорят по добре

# 2
# 3
  • Мнения: 592
Не знам дали ще ти помогна, но една приятелка на жена ми имаше гадже американец - Холивуд отвсякъде, охрана на някакъв генерал, беше и в краката, сваляше и звезди отвсякъде и искаше да идва в БГ заради нея да си зарязва службата, ама... немало тръпка, друго си е да ти дигат нервите по некой път. Луда история. Сега е женена за един арабин - просто имало тръпка, че и дете си имат. Външно е класи под другия, но имало тръпка. Готин е като човек, познаваме се, добър, прие християнството заради нея, не знам тя ли ги омайва, кво ли? Но може проблема ти да е в самата теб- да не знаеш кво искаш и като прибавиш годинките ще почнеш да сваляш лека полека бариерата, за да не изтървеш влака. Живот - можеш ли да го опишеш?!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичето е обАркано. Стига сте го пращали да се щура из форума!
Освен това, мисля, че нещата ще си дойдат по местата в мига, в който разбере, че сексът не идва отвътре, а отвън. Със съответните движения, естествено. Whistling

# 5
  • Мнения: 85
Ами да може би наистина съм объркана.Правим всеки ден секс...и аз свършвам - с това нямам проблем...просто го чувставам като задължение и не ми идва от вътре...незнам длаи се изказвам правилно и дали може да ме разберете точно какво имам в предвид?

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
amaranta, разбираме те, но объркаността ще ти изиграе лоша шега. Тук е Клюкарник и в повечето такива теми се шегуваме и не отговаряме сериозно. Почти няма да получиш разбиране и съчувствие тук, а повече шеговити подмятания, които могат да ти се сторят зли и обидни.
Разгледай форума и потърси по-подходящо място да споделиш за проблема си.
Успех!
Ай, днес съм добра с новите.

# 7
  • Мнения: 3 447
Правим всеки ден секс...и аз свършвам - с това нямам проблем...
Последно, темата за оплакване или за хвалба е?  Grinning

# 8
  • Мнения: 85
честно казано макар и с почти никакви отговори стигнах до заключение, че сама си създавам проблеми... и май този въпрос е доста правелен "темата за оплакване ли е или за хвалба?" Simple Smile   ... незнам как е в брачния живот и колко често партньорите правят секс...но ми беше интересно дали някой е изпитвал това чувство което изпитвам аз...а може би се дължи и на емоционален стрес(работа, промени в личния живот и т.н.)...все някой се е сблъсквал с този проблем и ако има такав много ще се радвам да го сподели Simple Smile
10х

# 9
  • Мнения: 2 070
И аз не бих имала, ако е всеки ден и като по задължение. Какво объркващо има. Я си поговори с мъжа.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз не бих имала, ако е всеки ден...

Е, айде са... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 993
Ми и на мен ми писна всеки ден по два-три пъти ooooh!
Все ме успокоява, че като одъртее, няма да може, ама тогава и аз ще съм стара, кво ще ми пука.
Аз сега искам малко почивчица, филм, едни карти 'ко щеш да хвърлим, стига с тоя секс. Laughing

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Правим всеки ден секс...и аз свършвам - с това нямам проблем...просто го чувставам като задължение и не ми идва от вътре...

Мацка, я един - два дни пропусни секса и наблегни на правописа.

# 13
  • Мнения: 212
Абе моме, слушай сега батко ти Борис какво ще ти каже ама вниманелно слушай защото няма да повтарям. Недей ги слуша тия тук какво ще ти говорят и недей страда за глупости. Твоят проблем е решен много, много отдавна и решението му е толкова просто че няма на къде повече.
Ти сама каза че преди си имала друг мъж който те привличал сексуално и всичко е било ОК, но път откъм душата нещо не ти харесвал. Сегашния ти мъж пък бил супер като човек, но сексуално нещо работата не върви. Еми то решението е пред очите ти и се казва ЛЮБОВНИК. Какво толкова има да му мислиш, да се терзаеш и да страдаш. Умните жени много преди теб са намерили решение на твоя проблем просто ги послушай и няма да съжаляваш.
В природата идеални неща няма, няма и идеален мъж. Такъв който хем да те привлича духовно хем сексуално. Или ще е едното или другото. Примири се с този факт, намери си любовник който да задоволява всичките си сексуални желания, а ти си живей живота с твоя мъж. Какво толкова има да се чудиш и да му мислиш че даже и да се оплакваш тук.

# 14
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
 
На тази тема скоро ще и се случи това
newsm28
това  bye
и това 55

затова мацката да чете по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт