Космите, космите!

  • 7 546
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 424
Крака- с епилатор
Триъгълник и подмишници- с крем депилатоар
Вежди и мустачки - с пинсетка
 Peace

# 61
  • Мнения: 5 393
Епилатор и кола маска. Епилатора е само за краката.Другите места са с колата.
Веждите са с пинсета.

# 62
  • Мнения: 4 178
Крака - кола маска
Интимни части-бръснене
Мишници-пак бръснене Whistling
Мустаци и брада нямам,а космите на ръцете ми са руси и не се виждат изобщо.

# 63
  • Мнения: 13
Момичета, да попитам тези, които се бръснат : "Не ви ли става кафява кожата, там където се бръснете?"  Rolling Eyes
На мен на триъгълника ми е така и не знам как да я оправя, а си личи  Confused

И на мен май ми потъмня кожата само,че като се епилирах и то за втори път преди ходех на кола,но май не ми беше така..........
Писах в една др.тема но никой не сподели  newsm78Защо така става...Ще се оправи ли с нещо newsm78.........

# 64
  • Мнения: 1 289
Епилатор навсякъде, с изключение на мишниците, които бръсна, защото само там не търпя болката Crazy

# 65
  • varna
  • Мнения: 48
Момичета,  гледам за косми си говорите  и имам  един въпрос за тези които си правят кола -маска на триъгълника .Купих си  от тези  с ролката обаче много посинях - въпроса ми е --- дали кожата ми ще "свикне " и следващия път вече няма да посинявам или просто да се върна към бръснача ?

# 66
  • София
  • Мнения: 4 766
Момичета,  гледам за косми си говорите  и имам  един въпрос за тези които си правят кола -маска на триъгълника .Купих си  от тези  с ролката обаче много посинях - въпроса ми е --- дали кожата ми ще "свикне " и следващия път вече няма да посинявам или просто да се върна към бръснача ?

Посиняла си, защото не си я направила, както трябва. Явно не си опъвала достатъчно кожата, за да посинееш.

# 67
  • varna
  • Мнения: 48
Благодаря ти за отговора - явно ще трябва да упорствам   и да се  усъваршенствам  bouquet

# 68
  • Мнения: 97
Ти внимавай с "усъвършенстването", че това посиняване си е хематом както и да го погледнеш  Sunglasses
Аз лично ги махам с кола, когато нямам време и възможност за козметик - сама с топла кола маска, най-обикновена, българска, затоплена на водна баня.
Доста съм добра - дори сама махам всичко и навсякъде.  Party
Купих си от тези "апаратчета" със ролките, верно че пробвах веднъж, но претърпях пълно фиаско.  ooooh!
Резултата беше синки - дори по краката, неописуема болка на триъгълника. #Crazy Cry
За мен не е подходящия метод. Обяснението ми е, че ролките не могат да се затоплят достатъчно и да ми отворят порите, в резултат- много накъсани косми и болка, а синките отдавам на това, че колата на восъчна основа е по-различна от тази на водна.

Та по темата - кола маска, понякога и бръснача играе.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Навсякъде с кола маска.

# 70
  • Мнения: 3 695
крака и ръце с епилатора
триъгълник и подмишници с фотоепилация

# 71
  • Мнения: 3 782
Любимата ми тема за космите Mr. Green
С епилатор махам на краката, подмшниците и малкото,които са около пъпчето.
Триъгълника го бръсна, махам по голямата част с епилатор,но отвътре не мога да търпя на болката. Mr. Green
Имам мустачки, еми махам ги с пинсета, махах ги с лентичките, но не се получи.
Най-сташното е обаче,че забелязвам,че имам мъх и по брадата. Thinking Дори сега когато го пиша ме е страм.

# 72
  • Мнения: 5 647
Краката - с епилатор, ръце, подмишници и тръигълник - с кола маска.

# 73
  • Мнения: 76
крака-епилатор
мустачки с пинсета,пробвала съм с кола, ама не ми понася
триъгълник и мишници с бръснача

# 74
  • Мнения: 1 081
Навсякъде с кола маска.


И аз  така   Peace

Общи условия

Активация на акаунт