Да отслабваме заедно и да си даваме кураж!

  • 3 135
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 288
Сега като каза вечерята и на мен ми се вижда повече като събера всичко за деня, но поне не е чак толкова, да кажеш, че си прекалила Wink! По принцип имаш като идея план какво да ядеш за деня или импровизираш - каквото ти хрумне? Simple Smile

Преди, когато бях на диета и ми се ядеше хляб (черен като при теб), го запичах на скаричката (повече от обичайното.. да не кажа, че го овъглявах, но действаше добре на стомаха ми) с малко сирене. Добре е. Може би се смекчава, ако вместо сиренето го слагаш в салата, го препичаш с филийката черен хляб на скаричка. Wink
Това е само идея, ако желаеш пробвай Wink, когато сметнеш, че е в повече .
А, иначе една приятелка ядеше 95-99% ябълки и каза, че резултата й е мн. добър, но не можах да я видя, понеже е в Лондон.
Как се казва онова в-во в грейпфрутите, което спомагало за топенето на кг.?

# 61
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте и от мен,
след вчерашното празнуване на годишнината от сватбата ни,реших от днес да започна сериозно някоя диета.Понеже вчера ядох доста,днес съм само на 1 грейпфрут и малко ягоди.За довечера имам още 1 грейпфрут и от утре мисля да се включа към японките. newsm78

# 62
  • Мнения: 1 085
Просто ям каквото има в нас. Е разбира се през ден два съм на пазара и гледам да си копувам само плодове и зеленчуци.Ходя на фитнес, но не всеки ден и не си давам много зор защото ме е хванал мързела и тренирам само 4ас и половина.Днес баба ми донесе домашно прясно мляко и много ме изкуши дробнах му една филийка (разбира се черен хляб) и една малка лъжичка захар и така ми стана готино , но после във фитнеса си ги изгорих.За обяд една салатка от марулки кряаставички и доматки със сиренце без хляб.Това ми е за днес.От няколко дена ме мъчи щастието в тоалетната(нали се сещате?)Корема ме боли два вечера като легна и не мога да заспя.Сигурно е от салатките и плодовете newsm78

# 63
  • Мнения: 288
Хубаво е, че след това ги гориш...
Няма да е от плодовете и зеленчуците. Нещо друго ще е... Корем туко-така не боли, чак да не можеш да заспиш вечер.
За "щастието" - това значи, че ти функционират добре червата и се "прочистваш" - лошо няма, стига да не е по 4-5 пъти на ден (ако е така пий повече вода). Май беше нормално до 3 пъти на ден.

ЕДИТ: Искам да се коригирам за по-горните думи .... Корема явно си боли от предстоящето "щастие". Червата започват да си функционират по-добре, покрай храната ... И мен ме споходи същото.. Пфу.. бях забравила как действат зеленчуците и плодовете.

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 04:35 от Cantrell_NY

# 64
  • Мнения: 1 085
Мен ме болеше стомаха не корема. Naughty

# 65
  • Мнения: 288
Мен ме болеше стомаха не корема. Naughty

Извинявай! Объркала съм се Wink

# 66
  • Мнения: 2 591
вчера се изкуших от ягодки и сладолед, а днес правих крем карамел, но смесих обикновена и тръстикова захар (досвидя ми се да го направя само с последната  Blush Blush Blush) иначе карам на мюсли за закуска - месо и салатка за обяд и вечеря, тези дни включих и боб в диетата, нали трябва и разнообразие - иначе ми писва  Wink

# 67
  • Мнения: 1 085
Кафявата захар добре ли е за диетка?Ако е така от нея ще си купя че кафето не ми върви така без захар.  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 577
аз нещо "загубих:"темата  последните 2-3 дена за което се извинявам. Embarassed
в момента съм на диета- "зелевата супа" и се чувствам  прекрасно.днес съм закусила със 1портокал 2 мандаринки и супа.обядът ми беше 2 ябълки и супа.вечеря-супа ooooh!днес ми е първият ден на режима и утре се надявам кантара да покаже - Praynig
Bunny87 кафята заxар е по-здравословна но това не значи че не е калорична! Naughtyспоред мен не е подxодяща за диета  bouquet

# 69
  • Мнения: 288
За 1 ден едва ли ще покаже...

# 70
  • Мнения: 577
За 1 ден едва ли ще покаже...
ами по план график поне едно килце би трябвало да го няма Thinking
пък и нали знаеш че надеждата крепи човека Joy

# 71
  • Мнения: 288
За 1 ден едва ли ще покаже...
ами по план график поне едно килце би трябвало да го няма Thinking
пък и нали знаеш че надеждата крепи човека Joy

Хехехе, да, знам!  Hug Извинявай, че така го казах, все едно с желание да я разбия - не е това!   bouquet
Дано, дано!! Дано покаже -1 кг. Имах един познат, който правеше такава диета + бягане и смъкна май за 2 седмици 8 кг. Wink Така че - успех и на теб с нея! Дано покаже добри резултати!  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 01:56 от Cantrell_NY

Общи условия

Активация на акаунт