Фотошопски конкурс

  • 5 735
  • 104
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 818
Лекси, ето малко идеи  Grinning

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ааа, времето и на мен ми е достатъчно. Утре ще се включа и аз, обаче не разбрах - по една творба в категория, нали? Или?

# 47
  • Мнения: 2 270
поред мен всеки да пуска ,колкото желае,че ми се струва слабо участието,а и да се нагледаме на повече красоти.Аз май няма да успея да се включа Embarassed Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 818
Тайната градина в категория плакат за филм ли трябва да е?

# 49
  • София
  • Мнения: 7 242
Мактуб, мерси за вдъхновенията   bouquet, но май по-скоро ще ме откажат  Mr. Green
Тайната градина в категория плакат за филм ли трябва да е?
Предполагам. А защо  newsm78 Не виждам съществена разлика с този реален плакат:

# 50
  • Мнения: 451
Тайната градина в категория плакат за филм ли трябва да е?
Аз само книгата съм чела  newsm78 Не съм чувала и за филм даже  Peace

# 51
  • Мнения: 2 818
На този, който си показала има отдолу надписи и се разбира, че е за филм. Другото може да е и реклама на заведение например... 

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
За мен надписите са почти напълно идентични. Предполагам няма проблем да се добави "Филм на еди кой си, с участието на...: и т.н.  Grinning

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 09:58 от Лекси

# 53
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Гледам вече има и смелчаци! Ама слабо нещо участието?!?

# 54
  • София
  • Мнения: 6 743
Много хубави неща има  smile3501 smile3501 smile3501
Щях да припадна от смях на рекламата на Кока-Кола с голите пичове  smile3532 smile3501

# 55
  • Мнения: 875
може ли (за милионен път  Embarassed ) една парола на лични

# 56
  • Варна
  • Мнения: 893
днес цял ден се мъча да науча Фотошопа да прави реклами ама той не вдява и не му се получават нещата  Confused ....тъпа програма ей!  Joy
аз се отказвам га ли ба...ани само чакали музата ми под балкона и като излезе - хоп тя пуснала конкурс или контролно  Crossing Arms ще се глобяваме!  Mr. Green
успех ви пожелавам и по-активно участие!  Wink

# 57
  • Мнения: 2 270
Много хубави неща има  smile3501 smile3501 smile3501
Щях да припадна от смях на рекламата на Кока-Кола с голите пичове  smile3532 smile3501
Да така е.Има много сполучливи неща.Кока колата е страхотна,но не виждам къде е фотошопското в нея newsm78
Ако автора докаже,че това е колаж -тогава Да

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
Мога ли да помоля за малко отсрочка  Praynig Praynig Praynig Много искам да се включа, но ми се отвори друга работа, а и на курс тръгнах...  Sad Praynig Praynig Praynig Поне до 18 моля  Praynig Praynig Praynig Cry

# 59
  • Мнения: 2 270
ВАЖНОООООООО
удължаваме срока до неделя-18.05-20ч

Общи условия

Активация на акаунт