Покажете си пролетно- летните обувки - 4 част

  • 49 385
  • 496
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 280
 newsm78 май вторият модел по ми допада   Peace

# 76
  • Мнения: 2 414
Хммм.... Rolling Eyes И аз май съм за втория,но и първия не е лош. Peace

# 77
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
вторите  Peaceаз пък ще поръчам тези

# 78
  • София
  • Мнения: 7 798
Мацки, чудя се кой модел да си поръчам  newsm78 Дайте мнение:

този или
този

На мен лично повече ми харесват вторите, по- разчупен и готин модел.  Peace

# 79
  • Мнения: 2 414
nameika,модела е страхотен.
Жалко,че Asosнямат доставка до България. Close

# 80
  • София
  • Мнения: 4 966
newsm78 май вторият модел по ми допада   Peace
И на мен повече ми допада.

# 81
  • Мнения: 2 386
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.

# 82
  • Мнения: 612
 Pola , вторите са много хубави.

 Evanescent, от Ботичели си купувам, харесват ми някои неща, тези от естествена кожа са добри за цената си, много съм доволна, но аз избирам по-внимателно, по-хубави са от тези долните определено.

В предните теми имаше питане за Ami Shoes от ebay   http://stores.ebay.com/AMI-SHOE-STORE_Shoe-7-5-Euro-38_W0QQcolZ4 … Z16QQftidZ1QQtZkm , поръчах си, не са лоши /високите са удобни и ми паснаха мн. добре на извивката/, от изкуствена кожа са, но изглеждат добре, пристигнаха за 2 седмици.
Ето тези .

# 83
  • София
  • Мнения: 10 858
Биляна и двата чифта са страшни! Crazy

# 84
  • Мнения: 3 695
Биляна * , страхотни са обувките - ниските много ми харесват  Peace

# 85
  • Мнения: 612
Благодаря ви  Hug , е не са кой знае какво, но не са лоши. Показах ги снимани от мен, защото не знаех как ще изглеждат в действителност като ги гледах в ибей и който се интересува да види  Simple Smile .

# 86
  • Мнения: 3 622
Биляна страхотни са обувките  Peace

# 87
  • Мнения: 3 294
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.
Със сигурност не ти препоръчвам Паоло Ботичели , много зле изпълнение и един месец може да не те изкарат / личен опит /  , спокойно може да заложиш на Сара Пен.  Успех  Peace

# 88
  • Мнения: 743
Цветът на първите е разкошен!! За модел...и двата са ми от новата генерация чепици, с която още свиквам. Rolling Eyes Аз не харесвам черно за лятото..

Да ви попитам Сара Пен все още ли правят хубави обувки като преди или.. са занижили качеството? Майка ми държи на здравината и качеството и ме помоли да питам. Ако не - на нещо по-добро ще залага. (Какво?).  bouquet
А за Паоло Ботичели отзиви имате ли? На мен ми изглеждат афиф, тип Тендез малко.
Със сигурност не ти препоръчвам Паоло Ботичели , много зле изпълнение и един месец може да не те изкарат / личен опит /  , спокойно може да заложиш на Сара Пен.  Успех  Peace

И аз мога да подкрепя бунта срещу Паоло Ботичели. Купих си сандали миналото лято и след 3 носения /все пак не правя обиколки на града пеша/ се разлепиха подметките. Отидох в магазина и вдихнах грандиозен скандал. Накрая ги взеха за поправка, която се оказа с качеството на самите сандали. Нямам думи просто. А един обущар ми каза, че на тази марка обувките ги изкупували по 5-6 лв.
Сори за отклонението  bouquet

# 89
  • Мнения: 272
Didika направо ужас,не сам копувала на тази марка,колко пари беше дала за тях ? Close

Общи условия

Активация на акаунт