Кое е най-странното име, което сте чували-7

  • 31 289
  • 408
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 940
Май аз нещо не разбирам...не е ли странно това име, което много малко хора са чували, а не чуждите?  newsm78  Whistling Тук нещата се разминават. Айдън е турско име, означава светлина и е много често срещано, да не кажа едно от най-често срещаните.


Темата е: "Най-страннот име, което сте чували?"--Да не би да трябваше първо да пусна анкета дали имената, които ще спомена са чувани от някой или не. Миналта година го чух за първи път. И повече не съм срещала човек с това име.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 223
Имам си нов фаворит:
Кикимора Иванова http://schools.pomagalo.com/37/466/?view=teacher&id=47061

Да спомена, че в първи клас ме натискаха да ходя на балет при легендарната... Фея/Фео Мустакова - тя се представяше като Фея, де... /представям си на поназнайващите испански как им звучи  Mr. Green/. Тинтява Мустакова беше първият педиатър на синът ми, сигурно са рода с Фея.


Да не пропусна и бившият шеф на майка ми от преди 25 г. - ГАзибаров /при произнасяне няма разлика с Гъ, затова човекът се представяше като ГазИ Баров/

# 272
  • Мнения: 116
е фея нали все пак не живее в испания.трудно биха кръстили там някои така. Grinning фея значи грозна все пак.ама на бг не звучи краино зле

# 273
  • Мнения: 1 258
Дано не повтарям...но една колежка в университета се казваше (и още така се казва де)

Вагинела.

 Shocked

# 274
  • Мнения: 212
Най-странното име което чух по време на олимпиадата беше на един от добрите бегачи на 100 м. американец - Тайсън Гей Българския вариант на това име би звучал като Тайсън Педераста. Коя майка може да кръсти сина си така не ми е ясно

# 275
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Най-странното име на бабите ми #CrazyМянка  и  Малами. hahaha

# 276
  • София
  • Мнения: 12 561
Баба ми се казва Пева. Името не е толкова странно, колкото рядко срещано. Доколкото знам произлиза от Парашкева. Ама явно на кръстницата се е сторило дълго та го съкратила само до първата и последната сричка.

# 277
  • Мнения: 101
Тавита и Дезраел, и майка им Рахила.

# 278
  • Мнения: 165
дНЕС, отварям вестника и чета че във Варна, длъжностното лице е отказало да впише в регистрите име на дете - Курвелия. Говорили на майката, че името е позорящо, но не ...накрая го кръстили Корнелия. Служебно. Абе, тая майка е изперката съвсем. Курвелия ?! Как ще й вика галено - Ела, на мама Курвито !

# 279
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
дНЕС, отварям вестника и чета че във Варна, длъжностното лице е отказало да впише в регистрите име на дете - Курвелия. Говорили на майката, че името е позорящо, но не ...накрая го кръстили Корнелия. Служебно. Абе, тая майка е изперката съвсем. Курвелия ?! Как ще й вика галено - Ела, на мама Курвито !

 Shocked

# 280
  • София
  • Мнения: 3 249
Главен инспектор Седеф Моралийски от КАТ-София, многократен носител на приза "Полицай на годината" (от съботния в-к "Труд")

 hahaha Crazy

# 281
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Тройка Мишкова newsm78
Фитка Прездризка #Crazy
и един китаец - Ма Мин Хуй

# 282
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не знаех, че е турско име. На мен ми звучи американско, ако ударението е на А.
Бъркаш го с Ейдън. А Малгожата е полско.

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 20:56 от fayza

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Тройка Мишкова newsm78
Фитка Прездризка #Crazy
и един китаец - Ма Мин Хуй

Не говориш сериозно  hahaha

# 284
  • Мнения: 471
Скъпчо и Ягодина Димитрови
от Видин

За доказателство "Между 5 и 10 стотинки е увеличението на цената на хляба във Видин, каза за радио “Фокус”- Видин Скъпчо Димитров, управител на фирма “Радес"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт