Момичета помолете се за едно бебче.

  • 76 660
  • 1 721
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 440
Да,много пъти съм казвала,че нещата при Тео ще се развиват бавно.Затова молитвите ни са непрекъснати.
Мило момченце,с теб сме! Hug
Боже,давай му сили всеки ден! Praynig

# 1 231
  • Мнения: 3 034
bini_og , не знаех, къде мога да прочета ако може какво си казала  Rolling Eyes ние тук като лаици... само предполагаме.

Тео, тук сме  Hug желая ти спокоен и изпълнен с нови сили ден  Hug Бог да е с теб, момченце  Praynig

# 1 232
  • Мнения: 487
Нов ден, нов късмет! Бори се мило детенце, господ е с теб! Praynig Praynig Praynig

# 1 233
  • Мнения: 1 440
Имайки предвид тежката операция,както и сериозните увреждания на лявата камера,вследствие на инфаркта причинен от дефекта,който е имал,няма как Тео да се оправи бързо.
Но пък затова ние сме с него,да му вдъхнем нови сили и положителна енергия. Hug

# 1 234
  • Мнения: 3 034
благодаря   bouquet а той все още ли е на хемодиализа или поне това е минало?  Rolling Eyes

# 1 235
  • Мнения: 1 440
Не е вече.Това беше в началото.

# 1 236
  • Мнения: 65
Добро утро, мъничък Тео, и нека днешният ден донесе хубави новини! Моля се, сърчицето днес да е по-добре, и мама Слави да чуе от лекарите обнадеждаваща прогноза!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 1 237
  • Мнения: 3 016
Добро утро, мъничък Тео, и нека днешният ден донесе хубави новини! Моля се, сърчицето днес да е по-добре, и мама Слави да чуе от лекарите обнадеждаваща прогноза!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Дай Боже!

# 1 238
  • София
  • Мнения: 2 734
Моля се за ден с добри новини!!! Praynig

# 1 239
  • Мнения: 3 092
И аз искам да чуеме скоро добри новини !  Grinning

# 1 240
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Praynig Praynig Praynig
Дано е добре малкото геройче!

# 1 241
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Praynig Praynig Praynig
Дано е добре малкото геройче!

# 1 242
  • Мнения: 3 929
Хубавите неща стават бавно. Аз вярвам, че Тео ще се пребори и ще се оправи, макар и не бързо, но важното е да се оправи. Продължава да се моля за здравето ти, Тео. Бори се, юначе.
Господи, благодаря ти, че ни даваш надежда! Моля Те за здравето на Тео!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig :pray

# 1 243
  • Мнения: 604
Добро утро Тео!
Дано  молитвите на всички нас
помогнат да се случи чудото Praynig Praynig Praynig!

# 1 244

Общи условия

Активация на акаунт