София - кв. Хаджи Димитър - 2

  • 20 430
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 667
е момичета срещата ще е без мен,няма да сме тука тази събота аз съм на бал  Laughingнищо по нататък.Аня нещо не се мяркаш напоследък на герена ние с моята приятелка и бебчовците все сме там последните дни точно на тази площадка,че като се позмисля май другаде няма хубаво място за игра в района

# 76
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня нещо не се мяркаш напоследък на герена
Защото ходя да взимам Емко от градината - пеша до Лъвов мост и обратно  Crazy Laughing, там наблизо играе в една малка градинка и се прибираме след 9 вечерта.
Очертава се да е така следващите 2-3 седмици (момчето, което го взима е абитюрент, после изпити...), затова в любимия ни парк ще сме май само съботите и неделите.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 877
ван,пеша ли, бе душа Confused то ей къде е,но .....

# 78
  • Мнения: 2 039
Момичета, къде се намира този пясъчник? И в 17ч. ли остава окончателно?   bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 6 259
ван,пеша ли, бе душа Confused то ей къде е,но .....
Ахам, около 3 часа бързо ходене отиване и връщане и 9 км. според картата. Надявам се да има ефект в/у снагата ми. Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 1 877
ван,пеша ли, бе душа Confused то ей къде е,но .....
Ахам, около 3 часа бързо ходене отиване и връщане и 9 км. според картата. Надявам се да има ефект в/у снагата ми. Mr. Green

това си е направо спорт Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 1 877
ван,пеша ли, бе душа Confused то ей къде е,но .....
Ахам, около 3 часа бързо ходене отиване и връщане и 9 км. според картата. Надявам се да има ефект в/у снагата ми. Mr. Green

това си е направо спорт Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 6 259
това си е направо спорт Peace
Hug

Мами, за съжаление, днес няма да мога да дойда на срещата на Герена. Дано не ми се сърдите Hug, но мъжа ми от доста време насам не си е бил в къщи съботите, днес не е на работа и ще използваме да отидем семейно до зоол. градина.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 259
  Честит 2-ри рожден ден на малката Миа!!! Да е благословено, щастливо и здраво детенце! Hug

# 84
  • Мнения: 36
  Честит 2-ри рожден ден на малката Миа!!! Да е благословено, щастливо и здраво детенце! Hug
Честит Рожден ден на Миа и от нас!!!

# 85
  • Мнения: 1 138
Честит рожден ден на Миа!
да расте здраво и щастливо детенце


между другото точно вчера видях Ванилка и Миа в градинаката на Европа. Минаха точно покрай нас с Вики, срам ме беше да и сеобадя Blush ние с Вики бяхме на онази желязната кола в градинката.
Миа е страхотна, малка кукла просто Heart Eyes и Ванилка е много хубава да ви кажа.

# 86
  • Мнения: 36
Ей момичета пускам линкче със снимка, който ни разпознае нека се обажда че аз съм много разсеяна
http://www.picvalley.net/u/224/55956_634.JPG

# 87
  • София
  • Мнения: 1 877
Честит рожден ден на Миа!
да расте здраво и щастливо детенце


между другото точно вчера видях Ванилка и Миа в градинаката на Европа. Минаха точно покрай нас с Вики, срам ме беше да и сеобадя Blush ние с Вики бяхме на онази желязната кола в градинката.
Миа е страхотна, малка кукла просто Heart Eyes и Ванилка е много хубава да ви кажа.

heheeeeeeeee мерси, ама що не се обадихте  Flutter Naughty

БЛАГОДАРЯ ЗА МИА!МНОГО СТЕ МИЛИ  Hug!!!!!

хайде от нас това:


# 88
  • София
  • Мнения: 676
      Честит Рожден Ден, Миа!

Здравето, безгрижието и обичта на близките ти бъдат винаги с теб!  На есен да си ученичка по първото желание на мама!

 

Това е за мама Ваня,

# 89
  • София
  • Мнения: 1 877
ДОРИ,много благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт