За абитуриентка лесно, ами за абитуриент? Какъв подарък?

  • 7 896
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
До колко парички горе-долу?А тук наистина ме изумяват с предложения за 700 лв.Егати,тука явно всички са милионери. Stop

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 597
До колко парички горе-долу?А тук наистина ме изумяват с предложения за 700 лв.Егати,тука явно всички са милионери. Stop

Все пак става въпрос за брат й. Пък и не е казано ако измисли по-голям подарък да е само от нея  Peace
700 лева не са милион.

# 17
  • Мнения: 4 435
До колко парички горе-долу?А тук наистина ме изумяват с предложения за 700 лв.Егати,тука явно всички са милионери. Stop

Все пак става въпрос за брат й. Пък и не е казано ако измисли по-голям подарък да е само от нея  Peace
700 лева не са милион.

Да,не са милион и какво от това.?Не всички можат да правят такива подаръци в крайна сметка. Tired

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 597
До колко парички горе-долу?А тук наистина ме изумяват с предложения за 700 лв.Егати,тука явно всички са милионери. Stop

Все пак става въпрос за брат й. Пък и не е казано ако измисли по-голям подарък да е само от нея  Peace
700 лева не са милион.

Да,не са милион и какво от това.?Не всички можат да правят такива подаръци в крайна сметка. Tired
е и? Какво общо има с темата кой е богат и кой беден?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 884
Ей, наистина е добра идеята да му подарите 2-3 дни за двама в някой морски курорт или място, което той обича. Peace

# 20
  • Мнения: 4 447
До колко парички горе-долу?А тук наистина ме изумяват с предложения за 700 лв.Егати,тука явно всички са милионери. Stop

Все пак става въпрос за брат й. Пък и не е казано ако измисли по-голям подарък да е само от нея  Peace
700 лева не са милион.

Мона Лизке, ма!
Ако те поканя на
рожденният си ден
ще ми подриш ли
златна на Кензо?

# 21
  • Мнения: 4 447
Идеята за портфейл ми хареса.
Май има някакъв, но е обикновен.

Луд фен е на Хонда. Даже вече
си купи. Работи като луд и си купИ.
Кола, не мотор. И да иска мотор,
няма да му купя. Това са си летящи
донори с тия пърпоретки.

Чудех се дали да не е нещо свързано
с тази му мания, но какво?  newsm78 Crossing Arms

Почивката за двама отпада. 200лв не
в момента не мога да дам, какво
като ми е брат.  Confused

# 22
А защо не пробваш с нещо семпло, не чак толкова скъпо, но пък с лично послание (гравирано например) и според вкуса на брат ти.
Така и не толкова скъпо ще му е мил спомен от теб

# 23
Регистрирана съм, но не искам да влизам от тук.
Тъй като и аз ще подарявам тази година на близък роднина абитуриент, да споделя.
Минавайки през какви ли не варианти и все пак искайки да му остане спомен съм се насочила към това:
http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/fsWebIndexBul?OpenFrameset
Ако е нужно можем да додадем и пари с картичката с пожелания.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 142
Дигитална рамка за снимки. Към стотина лева са по-евтините варианти.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 833
Чудех се дали да не е нещо свързано
с тази му мания, но какво?  newsm78 Crossing Arms
Ръкавици за мотоциклетисти, може би не са много скъпи или наколенки и налакътници.

# 26
  • Мнения: 2 005
Щом обича автомобилите, някакъв аксесоар за неговия... Не му разбирам много, но гледам тука едни момчета пред блока как по цял ден правят и преправят едно Пежо 205 и един Кадет от старите. Слагат им разни допълнителни фарове на броните, по-специални огледала, някакви лъскави ауспуси, лампички дето светят отдолу под колата /не знам дали са разрешени/ и други такива. Може просто да го питаш дали не иска нещо такова и колко може да струва, щото знам, че повечето от тези неща са доста скъпи.   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 447
Чудех се дали да не е нещо свързано
с тази му мания, но какво?  newsm78 Crossing Arms
Ръкавици за мотоциклетисти, може би не са много скъпи или наколенки и налакътници.

И кво ще ги прави тия ръкавици  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 833
Чудех се дали да не е нещо свързано
с тази му мания, но какво?  newsm78 Crossing Arms
Ръкавици за мотоциклетисти, може би не са много скъпи или наколенки и налакътници.

И кво ще ги прави тия ръкавици  Joy
Упс, сега видях, че си е купил кола, а не мотор. Laughing

# 29
ок дайте идейки за момче абит. само 1 път съм го виждала
не е близък но ...
пари.. колко е резонно
подарък какъв

Общи условия

Активация на акаунт