Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна!

  • 16 853
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 983
Ей ме и мен също с добри новини, май  Rolling Eyes Бяхме на лекар, каза, че утре вече Жоро ще е 6  Blush Справял се с вируса за сега и без АБ, даноооооо  ooooh! Днес си имаме и асансьор вече  hahaha
Браво на Вероника, расте ли расте малката принцеса  Hug

bordima , да те питам, кога махнахте окончателно количката? За сега на мен ми се струва, че няма да е скоро. Излизаме на магазина и до кухнята понякога без нея, но това ни отнема тооолкова много време  ooooh! Той си хваща една посока, винаги обратна на целта ни  Crazy Не ще и за ръката да го държа  ooooh!

Айде, хубав ден!
И весел празник на всички, които днес имат имен ден и носят тези прекрасни имена   bouquet

# 61
  • Мнения: 1 685
днес и ние с Жори сме затворени у
дома Twisted Evilасансьора не работи -ужас!!!има техник и се предполага, че до 2 часа ще излезем ама...да видим.много ме е яд!   абе ,ние сме имали днес рожденничка  bouquetЗИПЪР честит празник мила!желая ти всичко най-красиво Hugобичай и бъди обичана  bigdance2  bigdance2  party002

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 15:26 от GERI844

# 62
  • София,
  • Мнения: 4 267
И ние днес не сме по разходки, сутринта излязох с малаката за малко, и ходих тук наблизо до едно училище да подавам на баткото документи за първи клас, а след това минахме през поликлиниката и да Ви се похваля ние вече сме с обички. Вероничка поплака малко, но не от болка ами просто защото я стискахме с лекарката, за да не станат накриво обичките, после докато се приберем и вече беше забравила. Сега спи вече два часа, и май няма да можем да излезем, че навън така се е намръщило времето просто ужас, сигурно всеки момент ще се изсипе някой дъжд. Ще се опитам да я снимам с обичките и ще Ви я покажа - много е сладка! Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 711
Честити обички на Вероничка! Сигурно е много сладка. Аз също искам на Лора да й продупча, но сигурно ще изчакам да порастнат и да почнат да разбират, че Дани в количката много обича да я дъпра за ушите, представям си ако има обици какво ще стане. А и като знам какво прави с моите... Simple Smile А ти къде я води да й ги продупчат?

# 64
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ами hellche и аз много се чудих и двоумих. Даже питах педиатърката и тя ми каза, че сме били още малки, поне да станела на 1,5  - 2 г. Но един ден видях едно  момиченце със същите обички като нашите, дето ни ги подари кръсницата за кръщенката  и страшно ми хареса как стоят на бебче. А майката ми каза, че са дупчили ушите, когато са били на 6 м. Процедурата е минала много леко, без проблеми, а и много важно е, че децата в тая възраст веднага забравят и по лесно се правят промивки и се мажат ушичките ако има проблеми. По големите дечица ги е страх и много плачат, а да не говорим, че и бягат не можеш ги хвана или удържа, а после не дават да се правят промивките и т. н. А и на всичкото отгоре помнят и все реват , че ги боли, а то не е така. Аз затова се престраших и и ги дупчих сега, не казах на никого - поставих ги пред свършен факт, защото и мъжо беше против, ама като я видя на обяд колко е сладка и се примири. Водих я в студентска поликлиника, в кабинета за Уши нос гърло и там срещу 15 лева без проблем ни ги пробиха, сложиха и малки топченца от медицинско злато, които се носят един месец и после се слагат нашите обички. Стана много бързо и сега тя си спи и нищо не помни вече. Но тя не си дърпа ушите и не си ги щипе, както правят повечето бебенца, та аз затова се и престраших де! Хайде до скоро! Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 711
Прати снимки да я видя Simple Smile Права си, че като е по-млака няма да помни и е по-лесно, ама Дани е станал голяма фурия, само се хварля, не седи и 1 минута на 1 място и като види че лора има нещо на ушите и ще се погрижи да разбере отблизо какво е Simple Smile От тая гледна точка ме е страх. Иначе и аз много искам. Даже съм й накупила разни шнолки и фиби за косата, ама още й е много малко и не държат. Днес я издокарах с една рокличка, много е сладка.

# 66
  • Мнения: 983
Гери, това с асансьорите става хронично  hahaha
Супер,че Вероника си има вече обечки  Blush Тооолкова искам след някоя и друга година живот и здраве и аз да си имам едно момиченце и да си го кипря   Mr. Green


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЗИПЪР   bouquet САМО СЛЪНЧЕВИ ДНИ ТИ ЖЕЛАЯ!

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 17:48 от ivanah

# 67
  • Мнения: 802
Ами hellche и аз много се чудих и двоумих.
сложиха и малки топченца от медицинско злато, които се носят един месец и после се слагат нашите обички. Стана много бързо и сега тя си спи и нищо не помни вече. Но тя не си дърпа ушите и не си ги щипе, както правят повечето бебенца, та аз затова се и престраших де!

 Да ! Страхотно !
 И аз водих Мими на 10 ти Май и сложихме обички !
 Аз питах доктора дали е вярно, че като са малки бебенцата не било хубаво да се дупчат ушичките и той ми каза, че това сигурно е по китайската медицина  hahaha
 И от там направо в кабинет уши, нос и гърло и готово .
 Малката принцеса вече е с обички !? и аз много е харесвам .

# 68
  • София,
  • Мнения: 4 267
И ние покрай кръщенето се сдобихме с много прекрасни тоалети и то все рокли и вече ги обличаме, но и нашта коса е малко и не държи шнолки. Аот вчера започна да си сваля и шапката от главата. Тъкмо онзи ден една приятелка ме питаше, държи ли шапка на главата и аз и викам ",  о, да няма проблеми, и на другия ден Вероника реши, че може и без шапка и през целия ден постоянно я махаше. И аз обичам да я кипря и глася, ами да някога нас като не са ни гласили  Mr. Green всички бяхме еднакви особено в училище. Mr. Green
Абе сега децата просто имат всичко - и пак са недоволни! Sick

Честито и на МИми за обечките, Усмивка имахте ли проблеми след това и нещо по специално правеше ли на ушите? На мен ми казаха да не правя нищо, а само в случай, че много се зачервят да я мажа с един бехлем - Банеоцин. Тази вечер не я къпах цялата, защото не трябвало да се мокрят ушите.
Ох незнам, явно днешнте емоции и дойдоха в повече, защото си повърна вечерята на фонтан - отдавна не го е правила и много ме притесни, а също и много трудно заспа беше доста кисела,  newsm78 дали не се разболява пак, много ме е страх, тъкмо се оправи!  Sick

# 69
  • Мнения: 22 452
Здравейте момичета, аз отдавна не съм писала. ))

При нас всичко е наред, днес направихме 9месеца, трябваше да сме на консултация, но педиатърката не си вдигна тел. та ще ходим утре. )) Миналият месец беше 7700кг и 68см, вече наддава с по 300-400гр на месец, което е нормално. )
Зъби още нямаме, но от месец и нещо се върти, вече сериозно си играе с играчките и си придоби един доста сериозен и осъзнат поглед като на голям човек. )) Хапваме пюрета, зеленчукови и някой плодови, още не съм вкарвала глутен и мляко. Вчера за първи път я пробвах с месно пюре, хапна малко. ))

За ваксините окончателно реших, че няма да ги слагам, в къщи водим война по този повод, но се надявам да се разберем. ))

Пожелавам на болните дечица да оздравяват бързо. ))

# 70
  • Мнения: 108
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЗИПЪР! Бъди щастлива жена, обичана и уважавана майка и съпруга!  bouquet

Честити обеци на Мими и Вероника Simple Smile И аз като гледам тук наоколо, повечето майки водят момиченцата си да им дупчат ушите преди да са навършили годинка.

Ивана, без количка се придвижваме някъде от края на миналото лято, но все още използваме триколката понякога за по-дълги разстояния.

# 71
  • Мнения: 1 685
 и ние се озъбихме!имаме зъбче Mr. Green Mr. Green

# 72
  • Мнения: 983
Ооо, Гери, честито първо зъбче на Жорко  Mr. Green Всички останали да излязат неусетно, без проблем!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, честито първо зъбче  tooth! Очаквах тези дни да се похвалиш - нали онзи ден писа, че венеца е цепнат.
Dundurela, Усмивка !, честити ви обички!
Вероничка повръща ли пак? (дано не е  Praynig).
Mirama, как мина консултацията днес?

# 74
  • Мнения: 108
Здравейте и от нас с Вики!
И аз отдавна не съм писала  Blush , но  с тези разходки не ми остава време. Имахме си и гости от Германия - кумата ни. Нещо неможахме да синхронизираме нещата за тази годинa да организираме кръщене - кумата пристигна по-рано от обикновеното , а нащо тати ще си идва август месец... и ще остане за догодина кръщенето май... #Cussing out
Честити обеци на Мими и Вероника Simple Smile
newsm10
Гери, честито ви зъбче  Hug
Да ви кажа Вики още отказва да пие вода...направо незнам вече, сок пие но вода неиска...незнам какво да правя  newsm78, а в тези жеги... newsm78

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 14:52 от tonyy

Общи условия

Активация на акаунт