Разделно хранене-част 24

  • 18 559
  • 319
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 263
Добро утро милички
минавам на бързо сутрешно кафенце, защото после се започват забавленията за деня!
Снощи празнувахме кротко в много тесен семеен кръг - гранде купона ще е в събота и ще има снимки разбира се!
Бобси ще има и тъжен и весел ден в събота защото този купон ще му е и прощален със старите съученици, а там с някои дечица станаха доста близки, но това е живота.
Аз не мърдам на кантара - качвам се слизам и пак съм толкова  Twisted Evil м**ка му и кантар, нооооо още малко му остана. Ако не отслабна ще го счупя и туй то Flutter
Лилянчо Peace браво на теб! Кои режими си съчетавала?
Момичета още веднъж ви благодаря за милите думи и за поздравите!
На другата срещичка се надявам да сме повече хора и да стане още по-голям купон, няма да има вече работни съботи та силно се надявам да сме в по-добра форма  Flutter Party
gospojata силно стискаме палци на твоето момче!


А сега малко усмивчица от мен  Heart Eyes

Блондинка в езикова школа:
- Бих искала да запиша сина си при вас, за да научи поне един чужд език.
- Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански...
- А кой език е най-чужд?

# 61
  • Мнения: 4 111
Lennyh, съчетавам 90-дневната диета с разделното хранене, а другите килограми свалих с точковта диета и един "курс" на японското чудо. Направих си трърде голяма почивка със задържане на килограмите покрай Коледа и покрай Великден, ако не бях спирала сигурно щях вече да съм свалила всичко, но май е по-добре така - да давам възможност на тялото да свикне с новите килограми и да ги задържи.  Grinning

# 62
  • Мнения: 7 263
Лилянчо резултата е повече от добър  Peace
Отново поздравления и наистина е по-добре да сваляш плавно и да задържаш. Стискаме палци да се похвалиш и с окончателно загубени излишни килограми.
Аз засега продължавам безуспешно да се боря с натрупаните 2-3 килограма покрай празниците. Надявам се другата седмица след като празненствата са зад гърба ми да се похваля най-накрая с успех.

# 63
  • Мнения: 4 111
Благодаря ти, Лени! Пожелавам ти успех с тези 2-3 килограма, малко са за хора, които имат да свалят много, но когато останат само те си е доста трудничко. Скоро да се похвалиш!  Hug

# 64
  • Мнения: 2 724
Добър вечер  bowuu.
Много пустичко тук...
Госпожата, какво стана с изпита, а ти добре ли си вече?

Лилянчо, много килограми си свалила ,ти като Анджи -коренна промяна  smile3501!
Няма ли да се включиш в албумчето преди и след?
Лени, приятно домашно парти Hug.
Сладунчето и Мади изчезнаха  Sad...
Лека и спокойна вечер ,до утре сутринта  love001.

# 65
  • Мнения: 4 111
aleks, ще се включа в албумчето, но като сваля каквото остава, че само дебелата снимка ме е срам да сложа.  Blush
Благодаря за поздравленията!  Hug

# 66
  • Мнения: 3 371
Жива съм! PeaceВсе още не много здрава , но на пук на врага , оцелях и този път ! Twisted Evil
Алексче ,  Heart Eyes! По-добре съм , нямам температура и вече не повръщам , но все още със стомаха не съм наред. Мисля , че е и от притеснение , а не само от вируса. Според Диди , изпитът е минал добре  Peace! Двамата англичани , с които е разговарял , са говорили много бързо и малко са придъвквали думите , но той ги разбрал добре . После разказвал и сравнявал две картини и накрая - диалог с другия кандидат , който бил много по-голям от него.Според учителката му се е справил добре и всичко би трябвало да е ок ! Дано ! Praynig Както казах , на 14.06. е втората част от изпита , самата тя е в четири части , след което резултатите и от двата изпита се изпращат в Кембридж за да ги оценят .Дали изпита е взет и ще получе ли сертификат , ще стане ясно чак към началото на септември ! #CrazyДотогава сигурно съвсем ще съм изтрещяла ooooh!!
Лилянчо , браво на теб!  bouquetУпоритост като твоята заслужава адмирации! HugПродължавай все така до постигането на желаната цел Peace!
Момичета , благодаря ви за подкрепата , без вас нямаше да се справя  Hug! Целувки на всички и много ви обичам! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички Hug
Имах малък проблем с компа и не можех да пиша тези дни Mr. Green
Лени, да ти е живо и здраво порасналото момче  bouquet и да сбъдне мечтите си Heart Eyes
Алексче, чудесно си уловила настроението на срещата Heart Eyes
Госпожата, бързо влизай във форма, че трябва да си извиниш отсъствието  Heart Eyes
Лилянчо, страхотен резултат си постигнала, браво на теб Hug
Йонито, много хубави снимки и невероятни лалета, а Йони е голям сладур Hug
При мен всичко е наред, очаквам официалното си назначение до няколко дни.
Сладунчето е затънала в ангажименти и, когато приключи с тях - до два дни, ще се включи.
Много целувки на всички Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 4 111
Много ви благодаря за милите думи! Много ме засрамвате  Blush
Пожелавам ви здраве и много щастие!  Hug

# 69
  • Мнения: 440
Здравейте!Нямам много време да пиша,но да маркирам присъствие.Днес съгреших и ядох малко сладко,надявам се да не се повтаря много често.
Лека вечер на всички Peace

# 70
  • Мнения: 2 724
Добро утро, момичета  Hug.
Мади, много се радвам за теб ,успех Peace.
Лилянчо ,не се засрамвай, гордей се !
Светли333 ,не казваш как се чувстваш на РХ... Wink
Госпожата , по -спокойно го давай ,момчето се е справило, на 15 юни пак ще пращаме положителна енергия ,пак ще се справи детето  Hug.
Сега да пием кафе http://farm1.static.flickr.com/31/92372673_25e5764942.jpg?v=0
Успешен ден на всички Hug!

# 71
  • Мнения: 1 227
Добро утро Hug
Лени, честит имен ден!  bouquet
Госпожата, не изтрещявай, моля те. С неговите знания и нашите стиснати палци няма начин да не се справи момчето Heart Eyes
Алексче,  Heart Eyes
Мина, няма ли да драснеш два реда при нас Heart Eyes
Светли, постепенно ще свикнеш с рх и всичко ще е ок Hug
Много усмихнат ден на всички Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 7 263
Добро утро милички!!!
Желая ви хубав ден и много усмивки!!!
За мен за жалост и днес като вчера слизане от метлата няма да има май, но поне ще ви наглеждам  Hug Hug Hug
Надявам се новичките момичета да се почувстват удобно тук и да си споделят, а ние ще помагаме.
Мадииии  Hug благодаря ти миличка   bouquet
gospojata  Hug Hug Hug така добре те разбирам миличка и аз съм на подобен огън - чакат ни 3-4 изпита за няма и месец  Rolling Eyes. Но да са ни здрави децата само! И ти да се оправяш еййй  Hug
Девойки няма да ви изброявам всички, че да не пропусна някой но вие си знаете че ви обичам много  Hug Hug Hug

Ето и една усмивка

София, лято, площад. Осеметажна сграда, по средата скеле, а на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае, та две не вижда. Вторият пита:
- К'во има, бе?
- A бе, пикае ми се, ама ме мързи да слизам...
- Е, какъв ти е проблемът? Ето, долу има фонтан, застани накрая на скелето, аз ще те държа, а ти пикай във фонтана. Никой няма да разбере...
Речено-сторено. Застанал нашият на края на скелето, вторият го държи и... По едно време обаче духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този, дето държал. Той кихнал...

Две години по-късно. На плажа три девойки си говорят.
Първата:
- Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улиците, всички ме разсъбличаха с поглед...
Втората:
- Хич не ми ги говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж, веднага ме вкарваше в леглото!
Третата:
- Момичета, това са глупости. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам фонтан и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен да лети мъж с изваден член и да крещи: "Ша та е** в г*заааааааа!"

# 73
  • Мнения: 2 724
Браво бе ooooh!, не съм в час ,онзи ден пропуснах празника на една приятелка ,сега -на Лени имения ден ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  341uu
  Лени, пожелавам ти да намериш това, което искаш ,да го познаеш ,когато го видиш, да имаш щастието да го получиш и умението да го задържиш Hug!
 Честит празник  !!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 74
  • Мнения: 4 111
Лени, честит имен ден! Много здраве и щастие ти пожелавам!  Hug  bouquet

Момичета, направих хляба с маслини от рецептурника, приятно съм изненадана! Копирала съм си рецептата и не знам сега на кого да благодаря!  Blush

Рецептата е на lst ( http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163691.msg3250868#msg3250868 ), само не сложих мляко за гланциране, ето го:
http://images.lilyancho.multiply.com/image/2/photos/7/600x600/2/ … amp;nmid=97141880
http://images.lilyancho.multiply.com/image/2/photos/7/600x600/1/ … amp;nmid=97141880

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 16:04 от Лилянчо

Общи условия

Активация на акаунт