ВОДНО бебе?

  • 40 245
  • 531
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 498
Аз просто незнам какво да напиша , сега разбирам за случилото се. Sad Sad Cry Cry Cry
Тея , много мъка преживяваш , къса ми се сърцето за теб.
Мир на праха на малкото бебче , това е жестока участ.
Съжалявам ужасно , съболезнования на цялото семейство.
Трябва да се бориш с трагедията.
Целувам те и те прегръщам силно.

# 526
  • Мнения: 1 938
Почивай в мир, Луис - Даниел!!!

# 527
  • София
  • Мнения: 8 280
Аз просто незнам какво да напиша , сега разбирам за случилото се. Sad Sad Cry Cry Cry
Тея , много мъка преживяваш , къса ми се сърцето за теб.
Мир на праха на малкото бебче , това е жестока участ.
Съжалявам ужасно , съболезнования на цялото семейство.
Трябва да се бориш с трагедията.
Целувам те и те прегръщам силно.
Присъединявм се към останалите, моите съболезнования мила Тея... не знам как се преживява такава мъка.... почивай в мир малко ангелче...

Бебето на мои приятели угасна за 1 седмица... аз още не мога да го приживея (роди се началото на април) ... да не говорим за тях... правихме планове за двете бебета... сега те се радват на моето бебе, а на мен сърцето ми се къса като ги гледам

# 528
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Искам да запитам ,някой чувал ли се е с Тея?Как са в къщи,преодоляли ли са болката?Не я познавам лично ,но авно е силна жена и се прекланям пред силата на жената и майката в нея!Ако Господ е решил за по-правилно сега да прибере при себе си малкото ангелче,сигурно за в бъдеще ще им предостави още по-големи шансове за семейно щастие и пълен с деца дом!Дай Боже да е така!Желая им го от сърце!

# 529
  • Мнения: 167
Цитат
Мамо, не плачи.
Ще се видим в Нангияла.

Астрид Линдгрен

... много много ми е мъчно за вас
    дано някога намерите утеха ....

# 530
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Тея пише доста често във форума. Мисля, че ако и пратиш лична бележка ще я прочете и ще ти отговори.   bouquet

# 531
  • Мнения: 4 212
Да, тук съм.
  bouquet

Ве4е доста по добре, но и много разли4на............. живота сменя своя ход. Благодаря на вси4ки за съ4уствието, помогнахте ми много.  Heart Eyes

yosarian , би ли заклю4ила темата, моля. Благодаря ти.   bouquet



Общи условия

Активация на акаунт