Проблем

  • 4 838
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 733
Ще дам шанс. Ще купя един изкуствен с каишка и ще помоля една приятелка да ми го подари. дани има ефект  Praynig
Приех темата като наистина сериозна. Това последното написано от теб меко казано ме накара да се замисля

# 46
Защо те кара да се замислиш? Не мога да говоря с него за това директно. Ако аз купя играчка може пак да го приеме че го поствям под съмнение а така ще бъде : Ооо, гледай какво получих. Нека изпробваме.

Не знам... ако някой има по-добър вариант ще се радвам да сподели.
А да му бия шута по всяко време може, нали така. И сега и след 3 месеца. Искам първо да пробвам дали нещата могат да се оправят.
Не мога да му предложа да си уголеми члена. Това е операция и човек решава сам пък и крие рискове. Четох някъде за един така и после получил възпаление и се наложило още да му го резнат Sick

# 47
  • Мнения: 2 448
Елвира
, последно не разбрах само малкия размер ли е проблем във вашия секс, защото една жена до оргазъм може да достигне и по други начини , без дори наличието на член.Този мъж френска не може ли да прави, че да се почувстваш по удовлетворена? newsm78
А ако толкова си пристрастена към якото чукане, това определено не е твоя мъж.   Naughty

# 48
  • Мнения: 343
Хубаво е, че си решила да търсиш варианти, но това с подаръка от приятелка... Ако наистина има комплекс, значи е много чувствителен на тази тема и не е изключено да си помисли, че си споделила за проблема му с приятелката си, а това едва ли е добър вариант.
По-добре започни  по-отдалече с разни играчки, непряко свързани с големината на члена. Или му кажи, че с предишен приятел си ползвала такова "приспособление" и би ти било интересно да опиташ отново.

# 49
Pasinet  , всеки може френска но не всеки иска. Казах му че много харесвам френска но той до сега не е реагирал макар че многократно я е получавал от мен.  Sad

 Rima77 , наистина с тоя подарък може да си помисли че съм споделила с някоия приятелка и ще стане много зле. Ще взема да купя нещо i да кажа че си го имам от преди. Страхотна идея.

# 50
  • Мнения: 2 448
Pasinet  , всеки може френска но не всеки иска. Казах му че много харесвам френска но той до сега не е реагирал макар че многократно я е получавал от мен.  Sad

E,тука вече ме изненада , признавам си. Да ти кажа право обикновено мъже с такъв проблем осъзнават, че по някакъв начин са ощетени от природата и дори се стараят повече във френската и всякакви други начини,на които  по надарените от средното мъже не обръщат такова голямо внимание, поради простата причина, че смятат, че имат "голямата работа", ама това направо ме изуми.Щом и като така не иска, лоша работа.Явно наистина има сериозен проблем този мъж, повече от колкото си мислех в началото.  Thinking

# 51
  • Мнения: 1 844
сексът е важен,много важен.вярно е,че до една степен зависи именно от него как ще върви една връзка.обаче!да оставиш един прекрасен мъж,защото,видиш ли,"му бил малък"..е просто детинщина.смятам,че ако го обичаше това нямаше да ти е толкова голям проблем.
не се заяждам,но да питам авторката-вие дългокрака,руса,слаба,синеока и едрогърдеста ли сте???
ако не сте-спокойно,не е нужно.но как бихте реагирала ако мъж ви изостави заради това,а вие всъщност сте прекрасна?

# 52
Явно всичко е до неговото желание. Ето и моя опит. Имах преди година връзка с по-голям от мен мъж, с малки размери. Той дори си говореше откридо с мен за проблема и комплекса си. Но в секса смея да кажа, че беше по-добър от други мъжи с нормални размери! Във френската любов беше добър, и като цяло отдаваше по-голямо значение на любовната игра. Използваше стойки при които може члена да влезе по-вече  Blush, сещо така искаше и пробвахме анален секс. Ето на, явно е до желанието. Ако можеш да му помогнеш да мисли в тази насока някакси, може и да се получи. И все пак, дай му шанс, дай му време, опитай всичко, и аз мисля че искрен и откровен разговор е необходим. Пожелавам ти успех и все пак, ако секса не тръгне в желаната посока за теб, потърси и друга алтернатива, друг мъж...

# 53
  • Мнения: 2 448

не се заяждам,но да питам авторката-вие дългокрака,руса,слаба,синеока и едрогърдеста ли сте???


Дори и да не е поне му прави френска жената, а той си правел оглушки прекрасния. newsm78

Май не си чела цялата тема, и аз го защитавах доста, ама това ми дойде в повече.

# 54
Аз много се извинявам за грубото нахълтване в уютното обсъждане на приоритетите, но това поразително ми прилича на сцена от "Сексът и градът" и там Саманта го заряза младежът, за когото не разбра, че е влязъл в нея. А от моя собствен опит, аз усещам и пръст вътре, така че и на тъмно ще се досетя без допълнителни подсказки. Но подозирам, че съм по-скоро от сексомразките отколкото от тези, които зарязват заради незадоволително представяне, така че не ми се връзвайте Simple Smile

# 55
  • Мнения: 199
Pasinet  , всеки може френска но не всеки иска. Казах му че много харесвам френска но той до сега не е реагирал макар че многократно я е получавал от мен.  Sad


Явно проблемът е не само в размера. Май цялостното му представяне в секса може да се опише като незадоволително, а и на всичкото отгоре става ясно, че той няма и кой знае колко желание да се постарае.
Задавам си въпроса - защо се получава така, след като иначе е много грижовен, всеотдаен и т.н....??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт