Каксте с нервите? Опънати?

  • 5 196
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Как сте с нервите през бременността и майчинството?

Моите са си опънати все се дразня за нещо,
колкото и да си повтарям че няма смисъл!


# 1
  • Мнения: 46 516
През бременността - опънати доста, през майчинството - не, много спокойна бях Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

Май и моите.Ама в последно време са като жици . Mr. Green

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
През бременността не съм имала нерви Thinking
Виж сега.....по цял ден с детенце.....и вечер направо прегрявам от всякъде. При положение, че ми е кротко и послушно детето, а ако не беше..... Crazy

# 5
  • Мнения: 236
Направо не мога да се позная, страшно съм раздразнена и то през цялото време. От най-малкото нещо правя революция. А детето ми е много кротко...Явно отговорността да съм все до нея ми ид
ва в повече

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Напротив, даже съм много спокойна.

 Мъжът ми често ме пита колко магистралки съм дръпнала Confused

 Решила съм да се откажа да влизам във форума в най-скоро време и ще стана още по-спокойна Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

И моите  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 474
Много спокойна бях и през бременността, и през майчинството. От както тръгнах на работа май по- ми прегрява реотана. Особено вечер, ако малкият е нещо скимтящ или се инати... направо нямам нерви. Изкарвам си го на мъжа ми обикновено...  Laughing И съботата и неделята съм на педал да свърша всичко и да подготвя седмицата на семейството- тогава съм най-нервна за съжаление.

# 9
  • Мнения: 3 621
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

и моите така ....

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
През бременността - опънати доста, през майчинството - не, много спокойна бях Grinning
Peace



 Решила съм да се откажа да влизам във форума в най-скоро време и ще стана още по-спокойна Simple Smile
.... е това са вече крайности  Wink Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 39 761
И още как. Летя си на метлата и нямам намерение да слизам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 769
През първата бременност бях много спокойна и щастлива.
Втората ми беше изнервена-имах проблеми с работата и те неминуемо се отразяваха върху емоционалното ми състояние.

# 13
  • Мнения: 581
 Аз съм си спокойна по рождение.

# 14
  • Мнения: 1 586
Ох, и моите по рождение са опънати, а и малкият често хич не слуша,например днес......... ooooh! направо може да те подлуди.......... Crazy
Иначе като бях бременна,бях по-спокойна като се изключат проблемите,които трябваше да преживеем! Tired

Общи условия

Активация на акаунт