Зеленооки мами, каква спирала ползвате?

  • 2 676
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 567
Какъв цвят спирала смятате, че най-добре подчертава очите ви? С каква най-много се харесвате?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 375
зелена и после кафява

# 2
  • Мнения: 3 611
Черна, но и другите стават  4470
Всъщност единствено със синя не се харесвам.   Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 10 309
Не знам дали спадам към зеленооките мами, защото около ириса имам и кафявао, но определено с кафява спирала се харесвам най-много.
Виж тъмно-зелена не съм пробвала а сигурно ще е хубаво  Thinking

# 4
  • Мнения: 436
Тъмно синя и лилава. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 142

и аз така, ползвам и черна, но всичко зависи и кога, и за къде я слагам

# 6
  • Мнения: 2 672
аз си харесвам черната,ама за моливи зелен и син в комбинация е много яко-макар че аз се запалих по тези моливи от сини очи-ама пробвай - основното ми правило- може да се харесаш
например отдолу зелен ,горе син или обратно Wink

# 7
  • Мнения: 436
Само да допълня...
Вечер или за специален повод ползвам на Yves Roche  спиралата с пайети. Първо нанасям нея после лилава, за да се прикрият малко пайетите. Става много интересно.

# 8
# 9
  • Мнения: 6 315
Черна Simple Smile.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 274
По припнцип черна - искам максимално да подчертая прекрасните си очи.
КАфявата също  е добър избор - но нещо не ми допада.
Миналото лято си взех тъмно зелена на Севънтийн - невероятна спирала  и цвят и ефект - мисля ,че е много подходящя за летните месеци.

# 12
  • Мнения: 6 155
Не знам дали спадам към зеленооките мами, защото около ириса имам и кафявао

Ха.. и мойте са същите Grinning
С черна най-много се харесвам  Rolling Eyes

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Най- се харесвам с черна спирала.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 759
ползвам черна спирала, но при моливите ми за очи имам по-голямо разнообразие Simple Smile - сини, злени, сиви

# 15
  • Мнения: 2 047
Моите са синьо-зелени и изпъкват с тъмни нюанси наоколо, чарна спирала и  тъмни сенки, особено заради това, че и косата ми е руса и с лек грим изглеждам анемична  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Ха! Колко много зеленооки мацки като мен  Laughing

Ползвам най-вече черна спирала. Понякога слагам кафява, но не се харесвам особено. Решила съм да си купя зелена, за да пробвам. Сигурно ще седи добре.

# 17
  • Мнения: 3 200
Черна спирала ползвам, не съм точно зеленоока, а със зелено-кафяви очи

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И моите очи не са точно зелени, цвят "лешник" - най-добре ми стоят черна и лилава спирала.
strandwasser, за пълви път чувам за спирала с пайети, поясни малко повече, плс!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 686
Може би става въпрос за спирала с брокат. Аз имам такава. Безцветна е и с брокат. Слага се върху черна или друг цвят спирала. Седи много яко. Миглите стават блестящи.

# 20
  • Мнения: 436
Здравей,
Спиралата е може би нещо подобно което описва тинтири минтири. Само че самите пайети са като точици и малко по големи от бркатените точици ( както при червилата на пример ).
Като се нанесе се виждат отчетливо като точици по миглите ( като пайети ) И проблясват тук-таме не по целите мигли. Миглите изглеждат като поръсени с много финни безценни камъчета. Очите придобиват романтичен вид и стои наистина много добре.
Аз нанасям след нея обикновенна спирала за да не бяде много фрапиращо.
Надявам се да съм обяснила добре.
Но несъмнено има на различни фирми с различен размер на броката.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 686
Да, моята е точно такава, каквато е описала strandwasser - с много ситен брокат. На Ейвън е, но вече не я предлагат мисля. Купила съм я преди около 1 година. Ако знаете други фирми, които предлагат такива, моля кажете, че вече ми е на свършване, а определено обирам овациите, когато съм с нея  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 142
Ммммммммм...много интересно звучи тази спирала, ако споделите за някоя фирма прдлагаща такива спирали и аз ще опитам, но да си рпизная честно за първи път чувам, не че много съм се интересувала.

# 23
  • Мнения: 5 140
Използвам графитена ,но мисля да пробвам и зелената. 4470

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Много добре звучи! Ще взема да пробвам!

# 25
  • Мнения: 2 567
Мерси за отговорите  Heart Eyes
Аз осткоро позлвам кафява и съм много приятно изненадана от резултата. Но ще пробвам и брокатната някой път  Wink
strandwasser каза, че ползва такава на Ив Роше.

# 26
  • Мнения: 5 647
Аз съм пъстроока и най-много се харесвам с черна. Ще ми се да пробвам зелена, ама не знам какъв ще е резултата? Thinking

# 27
  • Мнения: 3 926
Аз за съжаление съм си с кафеви очи, но добрите гримьори твърдят, че зелените очи се подчертават много добре с лилави гримове, спирали... абе всичко в лилаво - цвета на страсттта и порока Wink

# 28
  • Мнения: 781
Не знам дали спадам към зеленооките мами, защото около ириса имам и кафявао

Ха.. и мойте са същите Grinning
С черна най-много се харесвам  Rolling Eyes
И моите Blush...но само черна съм ползвала Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 1 544
По принцип ползвам черна или кафява , но когато пуснаха преди 2-3 год. тази двойната на Bourjois си купих бордо и седи страхотно.  newsm10

# 30
  • Мнения: 1 014
Аз съм чела, че зелените очи изпъкват най-много с кафява спирала.

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Черна най-често, но ползвам и кафява - някак си ми сес трува, ч1е повече "отваря" очите.

# 32
  • Мнения: 3 537
Кафява thumbsupПолзвам понякога и тъмно синя Wink

# 33
  • Мнения: 500
Леле, колко много сме зеленооките мами Hug
Аз лично ползвам само черна спирала, но моливите ми за очи са сини или зелени(  но светли) и така контраста става най-голям , а акцента е върху очите. Слагала съм си и зелена спирала, но пък тогава моливът ми е по-тъмен. Четох някъде, че зелените очи най-изпъквали на лилав фон....но според мен всичко е индивидуално.

# 34
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Черна спирала.
С кафяв молив, очите много изпъкват (но моите са пъстри, не са точно зелени). Докато бях със зелени лещи много хубав ефект се получаваше със син молив за очи, много интересно стоеше.

Общи условия

Активация на акаунт