«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

ћнени€: 566
ћами об€снете мол€ как се прави процедурата с утайка от кафе срещу целулит-колко време , ефективно ли е?  ак се прави?
»ли това с фолиото е по-ефикасно?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 135
ѕри мен има ефект - вече н€мам целулит. ѕрав€ го като «ъхи, но без да се увивам в нищо:

јз знам срещу целулит - утайката от кафето. — не€ се разтриват т.нар. "проблемни зони" всеки ден под душа.   :bath1:  офеинът е основната съставка на кремовете против целулит!   :umnikuu:
“риеш €ко (встрани от душа, за да не се отмие!), докато кожата се зачерви или ти писне.  Laughing ѕосле изплакваш.   :bath: “ова е...
Ќо тр€бва да се прави наистина всеки ден. ¬къщи това не е проблем, защото макар че аз не пи€ кафе, мъжът ми е редовен консуматор и всеки ден има утайка.   :food010: ѕризнавам обаче, че не съм толкова редовна, колкото ми се иска!  Embarassed
»наче е хубаво след това да се намажеш пак с н€какъв антицелулитен крем (може и по-евтиничък - на ƒева например, той е четири лева - 200 мл.). јз прав€ и следното - но наистина тр€бва повечко време и липса на хора наоколо - след като се намажеш с този н€какъв антицелулитен крем или се разтриеш с мократа утайка от кафе, си увиваш краката, дупето или каквото там имаш  Laughing  с домакинско найлоново фолио и стоиш така един час.  Mr. Green »ма ефект, ще видите!  Very Happy
јз имам резултати! ≈, не съм като фотомодел в краката, но е доста по-добре положението, отпреди н€ко€ и друга година!   :261uu:
÷итирай

Nederland/Hoofddorp

ћнени€: 2 195
јз го пробвах,откакто про4етох темата тук и мисл€,4е съм доволна Rolling Eyesѕоне след процедурата си усещам много гладки краката Wink
÷итирай

—офи€- Wien

ћнени€: 2 114
ќх, и аз да си кажа. √ол€ма мъка ми е този целулит Crying or Very sad  ато започнах да отслабвам след раждането такива кратери ми се отвориха, направо не е за разправ€не Sick ќбаче имам страхотен напредък, незна€ дали се дължи на кафето, но може би ц€лата комбинаци€ от мерки помага. ƒаже си мисл€ че ако всичко върви ќ  след два месеца ще съм си върнала предишната форма. ѕроблема ми обаче е че едвам смъквам паласките над ханша, направо ми се реве какви ли упражнени€ не прав€, тали€та ми е отчайваща...
÷итирай

Ћондон

ћнени€: 933
Of,Michel, и аз имам същи€ проблем с паласките над ханша.Ќе са огромни,но като сложа тесни данки се вижда.”жас!!!јко знаеш н€кое упражнение,мол€ те,кажи!
÷итирай
 Ќикога не съм го пробвала.Ќа мен лично май повече ми помогна
карането на колело(поне 30мин.натоварване).јко имате свободно време спортувайте,пък и кафе в комбинаци€ ще бъдем ок.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 71
«а паласките или т.н. любовни дръжки се мажи с антицелулитен или отслабващ гел и ги масажирай доста-само това в мо€та женска компани€ е дало добър ефект.
÷итирай

ацнала на едно дърво.

ћнени€: 3 075
«а паласките акъл да дам.  Mr. Green
Ќай-много там се трупа от тестени харни - бисквите, банички, кифли, б€л хл€б и прочее вкусни неща. Ќе е лощо да ги изхвърлите от менюто си.
”пражнение: ѕрави, с леко разкрачени крака.  Ћеко сгъвате краката в колената,  ст€гате силно таза и малко го изнас€те напред (дано да се сещате какво имам предвид). ƒ€сната ръка на кръста. —лед това изпъвате л€вата ръка силно нагоре, ама колкото можете и започвате да се наклан€те  вд€сно.  ѕравете наклони, като продължавате да изпъвате ръката нагоре. “р€бва да усетите силно опъване в тали€та.  ѕравите наклони колкото можете (да речем, 20) и после същото, с другата ръка на другата страна.  “ова упражнение прави чудеса.  ’айде, пък да почерпите, но не с баничка  bowuu ”спех!
÷итирай

Varna

ћнени€: 1 399
ѕак за паласките Mr. Green - с€да се пода на колене. —лед това започвате да с€дате в л€во и в д€сно, без да се отдел€т коленете от пода. —ъщо тр€бва да се усети опъване в тали€та.
ƒруго - въртене на обръч. Ќо за предпочитане е дървен - по-тежичък Mr. Green
÷итирай

—офи€- Wien

ћнени€: 2 114
 акви ти банички, не съм хапвала такива работи и аз не знам от кога Sad ћо€т проблем е че за много кратко време в кра€ на бременността качих ба€ килца, а преди да забремене€ б€х много слаба и н€мах никакъв целулит, а за паласки въобще и не ставаше дума. ≈х, времена.....¬ече почти се разделих с килограмите, но последните май са ми застанали на тали€та. јма и аз не се предавам игра€ упражнени€ та ушите ми пушат. јбе ще се справ€, ама все ми се искаше да е по-бързо...
÷итирай

преди ¬арна/сега √орна ќр€ховица

ћнени€: 4 239
“ова с утайката ще го пробвам-още утре почвам smile3521!Ќо виж с увиването със фолио† newsm12ще се окаже проблем- newsm45с моите габарити smile3516 ще тр€бва да стана редовна и почетна клиентка newsm70 в магазина за дом.потреби smile3518
÷итирай

—офи€

ћнени€: 49
«дравейте, момичета newsm03  » аз реших да пробвам как ще повли€е кафето на целулита ми  #Puppy dog и да ви кажа чувствам се много добре.  ожата наистина става една такава мекичка. ј и преди целулита ми ме болеше, сега не е изчезнал, но вече не усещам непри€тната болка и бучките по краката . ¬се пак аз от една седмица прав€ тези масажи и немога да се похвал€ с кой знае какви резултати. ќпределено обаче smile3503† ще продължа Ѕќ–Ѕј“ј bash »ма ли н€ко€ мама, ко€то може да сподели личен опит newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 537
ћи да кажа сега и аз....значи ,от 25 дена вече се мажа с антицелулитни€ гел,след като се намажа се увивам с фолио от колената до под гърдите,обувам вълнен панталон и така сто€ 3,4 часа.ѕосле влизам в бан€та и започвам търкане с кафе,с кеси€ за бан€ се търкам докато ми се зачерви кожата и ме забол€т ръцете Mr. Green...15 мин.н€къде...јааа,от това се развиват и мускулите на ръцете определено Mr. Green Mr. Green Mr. Greenƒаже търкам корема и паласките също.
“а така всеки ден преди да си легна.÷елулита не ме боли вече толкова колкото преди,и определено малко е намал€л,щом и мъжа ми забел€за Mr. Green,а и кожата от кафето става като бебешко кадифено дупенце,муцка направо Very Happy.ќбиколката на ханша и бедрата също ми намал€ за този период от време с по 2 см Very Happy
ѕожелавам ти успех и много упоритост всеки ден,това е най-важното за добре резултати newsm10
÷итирай

geography.tar.gz

ћнени€: 500
лично аз от утайката от кафе н€мам ефет, освен, че ми става хубава кожата целулита не ми се махна
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 923
јз изц€ло си изчистих целулита на краката, но с дупето още се борим smile3540
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора