ОКТОМВРИЙКАТА е във дилема, чуди се за името на бебчо и за тема...

  • 9 211
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 278
Анджи  smile3518 , съжалявам миличка.
Авал, прегръщам те силно  Sad
Дано скоро отново да изпитате тази радост  Praynig

# 286
  • Мнения: 80
Здравейте момичета.
Отдавна не съм писала а честно казано мислех и да не пиша. Тихомълком помолих Ина да ми изтрие името от списъка на Октомврийките. Пиша и заради Анджи, защото и аз загубих бебето преди 3 седмици. Бях в 15 седмица тогава. Искам да ви кажа, че ми беше много приятно да си обсъждаме бременността. Не пишех много често но с удоволствие четях всичко. И сега влизам в темите от време на време. Пожелавам ви да сте здрави и всичко най-хубаво.
Анджи, миличка, много добре те разбирам. Ако искаш да си говориш с някой, преживял същото като тебе, пиши ми на лични. Аз засега няма да те притеснявам, предполагам, че искаш да си починеш малко. Поне доколкото съдя от себе си първите дни исках само да си мълча и с никой да не разговарям. Пази се и бързо възстановяване.
   Миличка и ти ли,много съжалявам Hug Hug Hug!Дано занапред всичко е наред и за двете ви се подредят нещата!Стискам палци и се моля за вас от все сърце  Praynig!Аз вярвам че Бог е добър и обича добрите хора нищо че понякога им слага такива изпитания на пътя.Още веднъж ви прегръщам и двечките и ви подкрепям доколкото ми е възможно де!

# 287
  • Мнения: 920
Здравейте момичета.
Отдавна не съм писала а честно казано мислех и да не пиша. Тихомълком помолих Ина да ми изтрие името от списъка на Октомврийките. Пиша и заради Анджи, защото и аз загубих бебето преди 3 седмици. Бях в 15 седмица тогава. Искам да ви кажа, че ми беше много приятно да си обсъждаме бременността. Не пишех много често но с удоволствие четях всичко. И сега влизам в темите от време на време. Пожелавам ви да сте здрави и всичко най-хубаво.
Анджи, миличка, много добре те разбирам. Ако искаш да си говориш с някой, преживял същото като тебе, пиши ми на лични. Аз засега няма да те притеснявам, предполагам, че искаш да си починеш малко. Поне доколкото съдя от себе си първите дни исках само да си мълча и с никой да не разговарям. Пази се и бързо възстановяване.
aval миличка, много съжалявам и искренно ти съчувствам. Знам че в такива моменти, човек иска да е сам, бъди здрава и ти пожелавам много, много късмет. Убедена съм, че скоро ще ни зарадваш с хубава новина  bouquet Просто нямам думи  bouquet  bouquet  bouquet

# 288
  • Мнения: 817
aval, мила, съжалявам за загубата ти. Не знам вече какво да кажа, но бъди силна и вярвай, че скоро ще си имаш едно здраво бебче.  Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 206
aval, мила, съжалявам за загубата ти. Не знам вече какво да кажа, но бъди силна и вярвай, че скоро ще си имаш едно здраво бебче.  Hug Hug Hug
Cry
 Cry HugКакво му е на днешния ден Cry Наистина не мога да намеря думите, които да опишат това което чувствам. Пожелавам на всички ни (октомврийки) да нямаме поводи повече да оставаме без думи. Понякога животът е доста несправедлив. Прегръщам ви силно Hug Cry

# 290
  • Мнения: 7
Милички Anji, Aval - бъдете силни и вярвайте, дано много скоро ви сполети щастието. Чак се разплаках докато четях постовете ви smile3518 Имате нашата пълна подкрепа.
Аз да се извиня, че не присъствах на срещичката , а толкова много исках-цяла седмица се настройвах и само за това приказвах, а пък накрая не можах да дойда Sad Другия път.
За усещането на бебо аз си го усещам по няколко пъти на ден особено обед и вечер-ама тя сигурно е станала вече голяма и има сили да си ме ритка Heart Eyes

# 291
  • София
  • Мнения: 1 531
Анджи, Авал, просто ужасно.  Cry Момичетата преди мен са казали всико, което въобще може да се каже.

# 292
  • Мнения: 8
Анджи, Авал, наистина нямам думи за това което ви се е случило smile3518много ми е мъчно за болката и мъката с която сега се сблъсквате.Дано скоро се справите  и се надяваме скоро да ни се похвалиш,ПРЕГРАЩАМЕ ТЕ Hug Hug Hug

# 293
  • Мнения: 44
От доста време се чудя на тези имена на момичета на нашата първа страничка ,за които не чуваме новини...дали са добре,дали не се е случило нещо лошо?
Много съжалявам за загубата ви момичета!

"Това ,което не не убива ни прави по-силни"

 Думите са слаби човек да изрази съчувствието и болката.

 Възстановявайте се и ви ..чакаме  с добри новини!

# 294
  • Мнения: 2
Aval Anji моля се и стискам палци всичко да е наред следващия път.
Пиша през сълзи   newsm45 и не мога да намеря думи да изразя чувствата си.
Целувам ви и ви прегръщам.

# 295
# 296
  • София
  • Мнения: 1 358
Здравейте!
Моля погледнете написаното,тъй като Ви предсоят прегледи на 3D видеозон.
Много мамчета са много доволни от д-р Марков,но за съжаление при него не можах да се прегледам,защото нямаше часове в седмиците ,в които се прави Феталната морфология.
Мене вече ме бяха преглаждали на 2D видеозонза ФМ ,правих си и Биохимичин скриминг и знаех,че бебчо е добре,но мъжа ми и приятелки много настояваха да си направя 3D -за по-сигорно ,също така изживяването било страхотно,обяснявали ти подробно всичко,правят ти клип и снимки на бебето и дупето му.Но моите очаквания не се покриха с прегледа.Аз искам да се оплача от една известна докторка ,която ми прави фетална морфология.Тя се казва д-р Мими  Янкова-специалист Фетална морфология от 3-та градска болница- преглежда в 14-та поликлиника.Чаках при нея 1 месец за час и когато дойде денят за очакваният преглед тя закъсня с 2ч.30мин.,тъй като имала операция.Половината от чакащите  не бяхме предопредени за това,а ни бяха взети  предварително мобилните телефони за обратна връзка.Д-р Мими Янкова има една много намахана и безочлива сестра,която ме излъга ,че ме търсила ,но не съм си вдигала GSM-а.Започна прегледа и още в началото казах,че искам клип/когато се записах за час бях питала какви услуги извършват и ми беше казано,че ФМ със снимка 65лв. и 80лв. с клип/,а сестрата побърза да ми отговори,че ще имам снимка,а аз казах,че съм се записала за клип.Тогава тя каза,че ако застанело в положение...В началото на прегледа д-р Янкова ми каза  ,че бебето ще е момче и ми показа нещо мъничко като 1см. под някаква сянка,което било пишле,но аз не видят това,което Вие имате от  снимките на д-р Марков топчици с пишле между дупуто и крачетата.Дадох си парите,а не съм сигурна за пола на бебето?Преди това ми бяха казали момиче...През целият преглед д-рката диктуваше на сестрата само размери на бебето и разни латински наименования.Единственно на мене ми показа ,че има по 5 пръстчета на крачетата.И да знаете няма екран на стената ,на който да гледате и Вие ,а трябва да си чупите врата към монитора и...Изобщо не видях бебето в цял ръст,нито ми пуснаха сърцето му.За 2 секунди пуснад-рката лицето на бебето в кафеникав цвят и ми извади една снимка.Прегледа беше 11 мин. и накрая на прегледа ми каза д-р Янкова,че бебето ми е добре,и че гарантирала за пола.Аз пак попитах за клип,а тя каза,че ни било в положение -като между другото сестрата вече ми беше извадила касова бележка за 65лв... newsm78.
Дадох си парите,а не съм сигурна дори  за пола на бебето?Преди това ми бяха казали момиче...
Тръгнах си много разстроена от прегледа-за мен той не беше никакво изживяване...,а едно голямо разочарование...
Застанах срещу поликлиниката звъннах на мъжа ми и започнах да плача и така 2 дена.
Разбирате ли ме чакаш 1м. за нещо ,плащаш си, а не получаваш това,за което си отишъл.Ще кажете нали съм разбрала най-важното за бебето,че е добре,но аз това го знаех предварително-просто искахме в тия съвременни времена на технологиите да ги имаме тези екстри-клипче и снимки на дупето,но уви не получихме.
На следващият ден се обадих пак на д-р Мими Янкова да попитам дали може друг път да ми направи клип след като щом бебето  не било застанало в положение/,за което не съм сигорна-щом можа да му снима личицето без проблем-та то спеше/-като бях много любезна с нея и внимателна-не съм изказвала разочарованието си.Тя беше много груба, изобщо не пожела да направи това,което искам -тя си била свършила важната работа другото било прищявки на майките.Сестрата беше малко по-склонна да ми запише нов час,но тя беше категорична,че няма да ме гледа 2-ри път и да съм отишла при друг доктор.Тогава аз казах,че нали и другият д-р ще иска първо да ми направи ФМ за 65лв и тогава клип?Казах,че съм отишла за пакет от услуги,но не съм ги получила, те се оправдаха,че предварително при записването предупреждавали,че само,ако бебето позволявало...После майка ми като ме гледаше как страдам им звъня едва ли не да ги моли да си довършат работата ,а те бяха пак груби-пращаха ни при д-р Мазнейкова и се хвалеха знаеме ли къде била специализирала д-р Янкова и колко била известна.
Така след 2ч.се обадиха сами да ни предложат / без да сме им искали /да ни върнат парите-вече любезни и под предлога,че нямало как да ме вмъкнат с часовете.
Естественно ние не ги взехме,но моля Ви бъдещи мамчета правете си добре сметка при кой д-р ще ходите за ФМ и какво очаквате от прегледа.Предварително питайте за всичко,защото аз звънях после и на други 2-ма д-ри за клип,но те казват,че той се правел по време на ФМ,което значи,че трябва на ново да дам 65лв.и още 15лв за клип...Мъжа ми ме успокоява,че пак ще съберем,но на мен не ми се дават вече-страх ме е...от резултата.
Моля,който желае да си напише мнението и отзивите на ЛС или на stefinas@abv.bg
Поздрави на всички.

Общи условия

Активация на акаунт