So you think you can dance - Тема за фенове

  • 29 664
  • 587
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Сега изгледах четвърти епизод .. Що не харесвате даскалицата - секси, шарена коса ...
А Травис не можах да го позная Joy Страхотно шоу.

# 61
  • Мнения: 1 775
Момичета, качили са всички епизоди до момента в АРЕНАТА  Grinning. Ето линкове:
1ви епизод
2ри епизод
3ти епизод
4ти епизод
5ти епизод

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Изгледах ги. Съжалявам за Браян и за още няколко ... но, все пак това е преди всичко шоу и съдиите най-добре знаят, кой ще им донесе парички  Mr. Green
Надявам се да е по-добър сезонът  Simple Smile

Предпочитам да не тегля от Арена, ще ми падне коефицентът  Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 1 891
А от Арена по-бързо ли се тегли,гледам малко сийдъри има . Ян Бибиян , какви са тези шрифтове , КАКВО ЩЕ ТИ ПАДНЕ ,казваш  Laughing . Аз си калявам волята,ще гледам 5-ти епизод утре,отлагам удоволствието,желязна съм.Пък и нямах много време,нали знаете събота вечер,танци...  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 775
А от Арена по-бързо ли се тегли,гледам малко сийдъри има . Ян Бибиян , какви са тези шрифтове , КАКВО ЩЕ ТИ ПАДНЕ ,казваш  Laughing . Аз си калявам волята,ще гледам 5-ти епизод утре,отлагам удоволствието,желязна съм.Пък и нямах много време,нали знаете събота вечер,танци...  Laughing
Аз лично ги свалям от арена около 10 пъти по бързо, но пък нямам нерви да ги чакам да се наканят да качат епизода.
Аз от вчера гледам австралийския първи сезон, в журито е Бони Литгоу - съпругата на Найджъл, а той самият е продуцент на предаването. За малко без да искам щях да разбера победителя и да си разваля удоволствието от гледането, но не е случи, слава богу.

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ян Бибиян , какви са тези шрифтове , КАКВО ЩЕ ТИ ПАДНЕ ,казваш  Laughing .  ...

Шегувам се бе  Mr. Green
Истината е, че и аз като Stitch нямам нерви да ги чакам да го качат там Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 1 891
Изгледах 5-ти епизод,много лош физиономист съм,така че докато им науча имената и лицата,ще ми подсказвате!Все пак успях да разпозная сред финалистите едно девойче,с къса руса коса,казва се Кортни/има още една Кортни/ - тя ми легна на сърцето от кастингите,пък ще я видим по-натам...! Stitch,така докато дойде новият епизод,бих могла да гледам и австралийския.Би ли пуснала линк да го изтегля.Предварително благодарности и целувки    bouquet

# 67
  • Мнения: 1 775
Изгледах 5-ти епизод,много лош физиономист съм,така че докато им науча имената и лицата,ще ми подсказвате!Все пак успях да разпозная сред финалистите едно девойче,с къса руса коса,казва се Кортни/има още една Кортни/ - тя ми легна на сърцето от кастингите,пък ще я видим по-натам...! Stitch,така докато дойде новият епизод,бих могла да гледам и австралийския.Би ли пуснала линк да го изтегля.Предварително благодарности и целувки    bouquet
Тази русата Кортни е страхотна наистина.
Австралийския го дръпнах епизод по епизод от мининова, ето линк: http://www.mininova.org/search/?search=so+you+think+you+can+dance+au
Ако не се оправиш, свиркай, ще ти пусна линк към всеки епизод по отделно.

# 68
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Аз да си кажа, за да не омешам трети и четвърти сезон си дръпнах целият трети и вече почти го изгледах. Останаха ми финалните два епизода. Изтеглила съм си и всичко досега от четвърти. Ще изгледам и тях и ще ви настигна скоро Simple Smile Обичам го това шоу. От 1, 2 и 3 сезон, най-любим ми е 2. Ще видим как ще наредя 4 в тази класация Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 1 891
Stitch,благодаря ти,сега почвам да тегля  Laughing

# 70
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... От 1, 2 и 3 сезон, най-любим ми е 2. ...

Мда, особено любим ми беше Дмитрий  Flutter

# 71
  • Germany
  • Мнения: 2 010
.... От 1, 2 и 3 сезон, най-любим ми е 2. ...

Мда, особено любим ми беше Дмитрий  Flutter

Мда, номера с ризата беше HOT Sunglasses

# 72
  • Мнения: 1 775
.... От 1, 2 и 3 сезон, най-любим ми е 2. ...

Мда, особено любим ми беше Дмитрий  Flutter
На мен по-любим ми беше Артем от 1ви сезон  Heart Eyes. Момичета, забелязвате ли, че сред топ 20-те този сезон няма секси руснак, който танцува бални танци. Даже няма никакъв руснак, ако не броим Гев ( Heart Eyes), който е наполовина руснак, наполовина арменец, но е роден в Казахстан.

# 73
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да вярно в този сезон няма руско участие. Айде довечера е новия епизод - откога го чакам  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 775
Да вярно в този сезон няма руско участие. Айде довечера е новия епизод - откога го чакам  Heart Eyes
Мда, аз ще го гледам чак утре след работа  Sad.

Сега прочетох, че Алисън от 2ри сезон родила дъщеричка - Уесли. Била сгодена и щяла да се жени. Много млада бе, и тя като Клер. За Клер ми стана много мъчно тази година, но определено не беше на нивото на другите танцьори де. Ама много сладка дъщеричка има - направо бонбон.

Общи условия

Активация на акаунт