Бебета ЮНИ 40

  • 13 604
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 279
Добро утро и от мен!  bouquet
Аз докато се наканя да пиша тая сутрин, то мина 1 час с разговори по телефона ooooh!
Мишаа, май минава! Благодарско на Мери Лу Hug
Снощи да ви се оплача не ми се спеше и будувах. Беше ми и горещо, излизах 100 пъти на терасата да дишам въздух, че нещо не ми стигаше. После подремнах, ама то и на кръгъл час съм до тоалетната.Да питам, някоя от вас да е купувала ето тази кошарка?И дали и харесва...

Аз май ще взема и дървена и сгъваема,че нещо тези сгъваемите за постоянно не ми харесват, ама ще видим.Но определено ще имаме нужда от такава, като ходим на почивки Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 256
Аз влизам само да ви се похваля с линийката си!!!  smile3533

Ако не ме изнервят много родителите ми, които са ми на гости, уж да помагат и днес май няма да се похваля!

Целувки!!!

# 62
  • Мнения: 616
хехехе,  hahahaтова с рождените дни е забавно. Моят е на 6. юни, ама ми се вижда мнооого рано за бебето все пак. На таткото е на 27 юни... Ма много пък далеч отива... то вярно, че терминът ми е 28, но не ми се чака чак до тогава...
Ей, няма угодия значи  Mr. Green
Иска ми се да е близначе, не раче, че сред най-близкото ми семейство (мама, тате, кака, брат и мъж) има вече 4 рака, и само два близнака! Трябва да въстановим баланса, нали Мите? Wink
Така че ако е към 16 - 17 ще се нареди тамън в семейния календар Simple Smile Аз съм си заплюла 17 -ти  Joy Сега му внушавам колко прекрасна дата е 17-ти юни ... омммммм.....

# 63
  • Мнения: 616
katenze, Meg_H има такава, аз също ги гледах в магазина, и смятам точно такава да си купя! Само още не съм измислила как ще я занесем до казанлък, но вероятно ще я купим точно преди голямото местене, и ще я натоварим на камиончето с нашето легло...  newsm78

In4oka, нещо не ти се вижда линийката  newsm78

# 64
  • Мнения: 279
offioly, преотстъпвам ви датата JoyНие нали ще сме по-раничко, така че ви я подарявам щом толкова много ви харесва  bouquet
Аз сега се обадих на фирмата за кошарките- имат си сайт http://www.arbor-bg.com и щом и на теб ти харесва казаха, че доставят на адрес, независимо в коя точка на България си.  Wink Не е нужно до Казанлък да го носете..те ще ви го доставят Wink
Аз пък звънях да попитам къде в Бургас мога да го видя, че като не мога да излизам, после да не обикалям ами директно в магазина. Плюса поне за мен е че е от истинско дърво, има три нива матрака , има колелца и става и на люлка. Направо си е идеално Grinning

# 65
  • Мнения: 616
katenze, и аз питах за доставка, казаха, че доставят, много ясно, обаче момчето в магазина ми каза, че доста сериозно бавят доставките от Асеновград... затова ако мога, ще си я взема директно от магазин, ако не - ще си я поръчам преди да сме готови с ремонта, барем я доставят като се нанесем  Mr. Green
Уф, спирам да спамирам темата...  Rolling Eyes

ПП: Благодаря за датата  Hug Казах му на малкия, да не се притеснява Simple Smile

# 66
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Така и на мен ми се иска да бъде близначе,да подкрепя мама  Crazy , аз съм на 02.06 .
А на таткото му се иска да е всичко друго без близнак,че "...тудно се живеело с един,а пък с две щяло да е ...."
Та така ,аз все пак имам някакво предчувствие,че ще успеем  Praynig

# 67
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А на таткото му се иска да е всичко друго без близнак,че "...тудно се живеело с един,а пък с две щяло да е ...."
Да, бе, що така и моя мъж не иска близначе още едно в дома си?! Аз съм му стигала  Crossing Arms... А колко му обяснявам, че по-хубава от нашата зодия няма. Blush

П.П. Само за статистиката - аз пък съм на 4 юни bowuu

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
хехехе,  hahahaтова с рождените дни е забавно. Моят е на 6. юни, ама ми се вижда мнооого рано за бебето все пак. На таткото е на 27 юни... Ма много пък далеч отива... то вярно, че терминът ми е 28, но не ми се чака чак до тогава...
Ей, няма угодия значи  Mr. Green
Иска ми се да е близначе, не раче, че сред най-близкото ми семейство (мама, тате, кака, брат и мъж) има вече 4 рака, и само два близнака! Трябва да въстановим баланса, нали Мите? Wink
Така че ако е към 16 - 17 ще се нареди тамън в семейния календар Simple Smile Аз съм си заплюла 17 -ти  Joy Сега му внушавам колко прекрасна дата е 17-ти юни ... омммммм.....



Почти моя случай. Аз сьм на 10-ти, а таткото е на 28-ми. Едното е много рано, а другото много кьсно. И на мен ми се ще да е близначе, че така или иначе ще сьм малцинство при 3-ма мьже, то поне от кьм зодията да сьм в мнозинството. Аз сьм си заплюла 19-ти. Точно когато ми е термина, ама 8 месеца я мисля тази дата, та ми е легнала на сьрцето.

# 69
  • Мнения: 616
Последно с офф-а  Embarassed

Моето момче каза, че като живее с мен, все едно живее с трима, а ако и малкото е близнак, това ще му направи поне 5 различни "мозъка", с които да се оправя  Joy затова не ще близначе, ама пък от друга страна не си дава датата, тя си била само негова  hahaha  Също въведе изискване да не е на 23-ти, че тогава се раждали най-големите депресари  newsm78
Изобщо то стана една....
баба ми е на 2-ри, а брат ми е на 4-ти  Joy
Май повечето юнски мами са били юнски бебета, а Wink

# 70
  • Мнения: 279
offioly, до 2 дена я доставяли ми казаха от фирмата Blush
Аз пък нямам претенции за зодията, ама май ще е близначе. Не съм се сблъсквала с много такива, ама сега ще ми се наложи искам-не искам Wink
Ох ,аз си лягам!

# 71
  • Мнения: 65
,

Аз много исках такова легълце.
Моя приятелка роди наскоро и е със същото. Проблемът на този модел (според мен) е, че като се сложи матрачето на горно ниво и чекмеджето отдолу остава без "таван", т.е. дрешките остават незащитени от прах.
Втората причина да не го избера беше, (пак казвам, това са си само мои измишльотини) че аз много исках леглото да има три плътни стенички, а този модел, се предлага или варианта който е на снимката, или с една плътна дълга стена.
Дано да е бил полезен поста ми Wink



П.П Нещо странично да питам и съмсем НЕ в темата, тъкмо да ви разсея малко.
На думата "некомпетентен" обратното е "компетентен" какво става обаче с думата "невежsmile3506 newsm62

# 72
  • Мнения: 3 743
Ей, Офиоли, взе ми думата от устата. Май наистина доста юнски мамчета са Близнаци. При нас таткото е Близнак, ама омесен с Рак (21.06, т.е. трима) и аз се чудя като станат 5, аз каквото съм си Теле, как ще е справям с тях. Но живот и здраве ще видим. Малкото определено е решило да си бъде Близне  Joy Joy Joy, не ще да излиза по-рано.

Мен също рядко ме проверяват, защото като се обадят аз съм толкова лаконична. Отговарям им с една дума и приключваме разговора и на тях им става неудобно да ми развалят последните спокойни дни с глупави въпроси hahaha

Хайде до скоро, успех на запътилите се към болницата. Стискаме палци.

# 73
  • Мнения: 339
Катенце, радвам се, че и на теб ти е помогнало лекарството. Аз до сега на който съм го казала, винаги е оставал много доволен. Всъщност аз го знам от майка ми, която навремето го е открила в онези стари броеве на списание "Жената днес" от началото на 80-те години на миналия век  Mr. Green

Аз пък съм си заплюла 01.06. за евентуална дата. Понеже нашите семейни рожденни дати са : 31.12 - на мъжа ми, 21.08 - моята, 11.08 - на сина ми (т. е през 10 дни). Та затова искам сега да е на 1-во число, но само то си знае кога ще тръгне да излиза.

И мен никой не ме проверява. Поне не досадно. Най - много майка ми да ми се обади по телефона да ме пита как съм. Но иначе всички са в очакване.

А каква е цената на тази кошарка?

# 74
  • Мнения: 17
Привеееет, тумбачета!  bye Бреййй, не мога да ви догоня, много пишете!  Peace
Честита рожба на orhid! Да и е жив и здрав малкият Боян и дано скоро бъде у дома в прегръдките на мама и татко!  Praynig Hug

dari75, да ти е жив и здрав малкият сладур!  smile3525

marvele, успех мила и чакаме новини от теб днес!  callme   Hands Thumbsup

Аз и бебка сме ОК, беше бурничка тези дни (особено когато седя и работя на компа), днес следобяд отивам на тестуване за упойките и не знам какви си други неща, утре съм на ЖК и ще докладвам!  newsm26

Момичета, мисля ей сега да се запиша за лекцията на "9 месеца", която е утре - Д-р Данаил Илиев, акушер гинеколог, СБАЛАГ "Шейново", София ще представи темата "Трите етапа на родилния процес при физиологично раждане и при секцио." Има ли други желаещи? Ще се радвам да се видим, само лошото е, че аз след лекцията ще трябва да бързам за ЖК и няма да имам много време за кафенце и срещичка.  Tired Аз досега не съм ходила на нито една от лекциите, но мисля на тази да отида!  Peace

Хайде, аз изчезвам сега, до по-късно! Лек и хубав ден, тумбачета!  thumbsup


Общи условия

Активация на акаунт