Вече ходи на море, БУРГАСкото дете - 57

  • 11 370
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 030
Да ви питам и аз тези които са ходили на плаж водата не е ли студена все още.
Зависи как си свикнала - на мен трябва пари да ми дадат / и то повечко Wink/  - за да вляза в морето по това време. Още ми е хладна, но пък на много хора не им е, като ги гледам. Аз с 300 зора влизам в Аквапарк в Кушадасъ и Мармарис в края на май, хем там климатът е доста по-топъл, отколкото тук.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Студена си е още,ама и аз не съм от тия дето бързат да се къпят.

Няма да гласувам още за дата,но принципно 31,05 като,че ли ми е  най-добре ,защото на 7 може и да заминавам,а на 14 би трябвало вече да съм в Приморско.


# 62
  • Мнения: 649
Има ли някой отзиви за учителите в училище "Братя Миладинови", които ще поемат първокласниците за учебната 2008-2009 г. или изобщо за училището. В сайта пише, че предлагат доста извънкласни занимания. Колебанията ми са между "Бр. Миладинови", "Кирил и Методий" и евентуално "Княз Борис" или "Любен Каравелов" (последните две са най-близо до  нас)

# 63
  • Мнения: 1 111
 Леле, нямам време да се разпиша тук.Мегата, струва ми се, че сестричката ти ми е позната Laughing, много е готина на бала.За срещата съм на линия когато кажете, от петък вече си имам постоянна гледачка  Grinning.Галка, какво ще правим без теб лятото Cry, имаш ли нет в Приморско, ако не си вземи умно телефонче, че да ни навестяваш.
 Аз тия дни съм се отдала на пазаруване, много хубави неща си взех, и то от Бс, да се ненадявам.

# 64
  • Мнения: 2 577
Ира, като бивш възпитаник и уважаващ ОУ Братя Миладинови - това училище, в което са учили и майка ми и леля ми и ... и половината ми рода .... и в същото време, като майка на дете завършило началното си образования там, ще ти кажа, че аз малката си няма да я запиша там да учи, нищо че обзаведохме класа на баткото една-две стаи /от ламината и дограмата до пердетата/
Ще видя в сайта кои госпожи поемат първи клас, но не си ли и изтървала за там срока за записване.Ще видя дали не познавам някоя, че те там доста нови има ...
Иначе извънкласните - хубаво ги ина, но всички са платени, а като ще даваш пари има сумати школи и подобни места, където можеш да запишеш детето ако няма в у-щето, което си избрала 

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 15:50 от Amelia

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Леле, нямам време да се разпиша тук.Мегата, струва ми се, че сестричката ти ми е позната Laughing, много е готина на бала.За срещата съм на линия когато кажете, от петък вече си имам постоянна гледачка  Grinning.Галка, какво ще правим без теб лятото Cry, имаш ли нет в Приморско, ако не си вземи умно телефонче, че да ни навестяваш.
 Аз тия дни съм се отдала на пазаруване, много хубави неща си взех, и то от Бс, да се ненадявам.

Ох ,много се надявам да се вредя с един лаптоп и интернет  Mr. Green Да не обещавам ама четвъртъка и петъка май ми се очертават свободни ,може и да мина  Wink

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ira, За Кирил и Методий е супер късно за записване - след края на месец ноември сложиха табела че няма места за първокласници да не влизат хората да си губят времето. Инъче аз бих ти препоръчала от там госпожа Мария Чолакова, която сега изкласява моята дъщеря, но знам че няма свободни места при нея от миналата година от юни. Успех!

# 67
  • Мнения: 139
Джи нашо лошо няма :>

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Студена си е още,ама и аз не съм от тия дето бързат да се къпят.

Няма да гласувам още за дата,но принципно 31,05 като,че ли ми е  най-добре ,защото на 7 може и да заминавам,а на 14 би трябвало вече да съм в Приморско.


То едва ли ще е тая седмица срещата,но всъщност няма да съм тая събота в Б-с така,че май за 7ми ще гласувам newsm78

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Я да ви питам като стана въпрос за интернет - някой има ли впечатления за интернет от Мтел.Имало някакви устройства  newsm78

# 70
  • Мнения: 649
Радост, благодаря за инфото. Детето ми ще е в първи клас след две години, но ми се иска да събера повече инфо за тези училища и процедурата по записването. От това, което пишеш май не е много рано да се интересувам  Wink
А в Кирил и Методий има ли предучилищна група?

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
не, няма Ира. В училище Петко Рачев Славейков има и там търси Наташа Костова, много добър педагог

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 675
Предучилищна има и в Княз Борис, ние записахме голямата там, но мога да споделя впечатления като почнат. Заниманията не са в сградата на училището, което е добре донякъде, със сигурност имат английски, госпожата ми е колежка и приятелка, та съм сигурна, че ще е на ниво.
За Любен Каравелов - нямат предучилищна.

# 73
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ами момичета аз гласувам с дата 14.06 защото на 12-ти ми е втория държавен първия ми е на 9-ти  Twisted Evil преди това не ми се иска да се разсейвам с подобни събития, че не се знае как ще протече вечерта като се има в предвид, че вече не кърмя  Laughing

# 74
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Честит рожден ден на Мая! Рени, да ви е жива и здрава малката госпожичка, и много да ви радва и слушка!   bouquet

Честито християнче на Мегита!

ЧРД и на Мони, на Райна!  bouquet

Поздравленията са малко на патерици, ама по-добре късно, отколкото никога  Peace

А за срещата аз съм за другия месец, че тази седмица ми е много натоварено - рожденни дни, аз и абитуриентка. Оф, много маси.................. и ядене.......... Joy

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 22:31 от Sinara

Общи условия

Активация на акаунт