дали е вазможно?

  • 2 380
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 84
здравеите моми4ета  одав
на 4ета форума но несам писала ж него аз искам да ви попитам дали някоя от вас знае рецепти за стимолиране на за4ежането благодаря					

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 11:34 от ruzka1

# 1
  • Мнения: 4 447
Ти да не се опитваш да заченеш в момента... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 84
да но от 2 години не се полу4ава

# 3
  • Мнения: 1 488
Прочети нещичко и от подфорум Искам бебе, и питай там

# 4
  • Мнения: 84
благодаря ти не пре4и да се опита по жсякакав на4ин нали

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
Консултирай се със специалист.

# 6
  • Мнения: 84
при мен и при приятеля ми вси4ко е в нормата просто не се полу4ава доки казва опитваите но бебе на лице няма Confused

# 7
  • Мнения: 1 488
Ти щом и на лекар си ходила, изследвания си правила вече сигурно знаеш за следене на овулацията, за измерване на базална температура, за това например да не ставаш на крака веднага след акта, за това да започнеш приема на подходящи витамини и фолиева киселина, за това да се храниш здравословно, за това че употребата на цигари и алкохол от жени и мъже намаляват възможността за зачеване, за психологичното ти състояние, в смисъл че трябва да си спокойна, а не в стрес, когато се опитваш да заченеш.........
И пак ти посочвам Искам бебе, там има жени които имат същия проблем и се борят с него

# 8
  • Мнения: 84
да знам това дори намалих теглото си  и следя тялото си  този месец сашто сте се потрудим дано стане ето зашто тарся по скоро стимулатор на този процес

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Прочети нещичко и от подфорум Искам бебе, и питай там
Peaceи много успех ти желая!  bouquet

# 10
  • Мнения: 84
благодаря ти от сърце Hug

# 11
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Аз да не те обезкуражаван, но свекито е преди много години и тя така. Лекари викат всичко ОК, а бебе няма.
След 10години опити и вече отказали се си родили момиченце.
След още 2 пак бременност- изгубила бебето.
След още 5 родила и мъжлето.
Така, че мила желая Ви успех и не се обезкуражавайте!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 84
приятеля ми има дете от друга жръзка но мен това не ме грее аз искам сжое и даже не едно а с това темпо не се знае дали и с едно ще се сдобия Confused

# 13
  • Мнения: 872
Първо се успокой. Напрежението и непрекъснатото мислене защо не става бебето най-много пречат на зачатието.Купи си тест за овулация и когато е най-подходящият момент,тогава действайте. Успех  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
при мен и при приятеля ми вси4ко е в нормата просто не се полу4ава доки казва опитваите но бебе на лице няма Confused

И какво е това всичко? какви изследвания си правила? Фоликуметрия, цветна снимка, имунологични и генетични,хормони? Съмнявам се чак пък ввсичко да си изследвала. Пък и има подфорум за проблемно забременяване,тук няма много мами, които да са имали твоя проблем.

# 15
  • Мнения: 196
И ние доста време правихме опити преди да имаме успех.Затова те разбирам напълно.  Tired
И знаеш ли как се получи при нас-след няколкото месеца овенчани с неуспех,мерене на температура,вдигане на краката след секс и какво ли още не,реших да пробваме по метод,който сама си измислих и ми се струваше най-логичен.А именно-правехме секс през ден в продължение на 2 месеца,като дните в които го правехме се разминаваха от дните в предходния месец.т.е. ако този месец сте започнали опитите от 8 ден след началото на менструацията ти(примерно),то следващия месец би следвало да започнете от 9 ден след нея.По този начин не остава ден от целият ти месечен цикъл в който да не сте опитали(като изключим самата менструация),което прави шансовете за успех много по-големи.
Надявам се скоро да имаш с какво да ни се похвалиш  bouquet
УСПЕХ!!! Hug

# 16
  • Мнения: 84
да това е страхотна идея не бих се сетила за това благодаря ти

# 17
  • Мнения: 32
Oh mili4ki a az bez da iskam edin put da ne se pazim i rabotata stanala. Daj v momenta sum bremenna ,  a si bqh dala predizvestieto v rabotata i sega mi e malko kofti. A imam edna kaka na 8g. i dva aborta, zatova islq tova da go zadurja.

# 18
  • Мнения: 593
Много спокойствие и търпение му е майката, щом си направила всички изследвания и всичко е ок. Не мисле постоянно за това и то ще стане, успех/

# 19
  • Мнения: 1 691
Не трябва да го мислиш прекалено, защото напрежението много пречи в тази работа.
И възможно най-чести опити, а не само в дните около овулацията.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
А може да прочетеш подробно и попиташ и тук www.zachatie.org
Сайтът е чудесен  Peace

# 21
  • Мнения: 2 825
ПОгледни подфорума за проблемно забременяване. Има много момичета, които са минали през това и ще получиш много по-ценни съвети.
Ние дъщеря ми също я чакахме доста, обикновенно тактиката за секс през ден работи, ако наистина нямате никакви проблеми. Зарежи за известно време сметките, температурите и не го мисли много. Причината за незабременяване може да бъде и психична.
Стискам палци да стане скоро  Peace

# 22
  • Мнения: 518
не искам да се заяждам, но ти казваш, че приятелят ти има дете от друга жена. Не знам как точно стоят нещата между вас, надявам се, че всичко е наред, но ти сигурна ли си, че той иска още едно дете. Може само ти да си мислиш, че опитвате да си направите бебе. Дано да не съм права, пожелавам ти късмет и скоро да се похвалиш!  bouquet Не се сърди за това, което ти написах, нямам лоши намерения, просто ми мина през главата тази мисъл  Embarassed

# 23
  • Мнения: 9 814
здравеите моми4ета  одав
на 4ета форума но несам писала ж него аз искам да ви попитам дали някоя от вас знае рецепти за стимулиране на зачеването благодаря

Не, не знам.

# 24
  • Мнения: 1 671
С първото детет забременях по-трудно - цялото си съзнание бях насочила натам и то все не се получаваше. Втория път не го мислих въобще и стана от първия път. И правете секс през 2 дни  Wink.
Успех и скоро да се похвалиш!   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 84
 newsm78 вероятно тряба време и спокоиствие дано сте прави

# 26
  • Мнения: 4 753
Нещо специално за стимулиране на процеса не знам да има. Имам позната, която се опитваше дълго време, след което си осиновиха детенце, тя явно се успокои и скоро след това успяха да си направят бебе...  Явно психиката е много важна...   Peace

# 27
  • Мнения: 1 428
Ти да не се опитваш да заченеш в момента... Rolling Eyes
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaТя дори и не схвана.

# 28
  • Мнения: 7 723
newsm78 вероятно тряба време и спокоиствие дано сте прави
....и секс.
...с молив няма да стане Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не трябва да го мислиш прекалено, защото напрежението много пречи в тази работа.
И възможно най-чести опити, а не само в дните около овулацията.
съгласна съм Peace

# 30
  • Мнения: 112
Трябва да сте спокойни,това да не ви е фикс идея.Успех! Peace

# 31
  • Мнения: 143
Понеже не съм от хората,които раэчитат само на спокойствие и търпение, ще ти споделя какво съм правила.                                                                     
 Преди големия ми син направих спонтанен аборт и нетърпението ми беше голямо, но и страха това да не се повтори също. Купих на мъжа ми Геритамин за подобряване на сперматозоидите, а аз от 5 ден пиех билката клинавиче- 3 пъти по 1 чаена чаша. Пиех го 2 седмици, до след овулацията.
Факт е, че още на същия месец забременях. Също и след акта не ставах от леглото поне 1/2 час.
 Когато решихме да направим второто отидох в църквата и ми чете свещеника молитва за забременяване и пак още същия месец забременях.
 Желая ти успех и да се похвалиш скоро.

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
здравеите моми4ета  одав
на 4ета форума но несам писала ж него аз искам да ви попитам дали някоя от вас знае рецепти за стимолиране на за4ежането благодаря
ShockedБожеееееееееее какъв правопис ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 103
Според мен когато най-малко очакваш тогава ще стане имай вяра и успех  Peace

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не го мисли толкова и ще видиш, че ще стане Peace
Спокойствие и секс Hug

# 35
  • Мнения: 4 753
Ти да не се опитваш да заченеш в момента... Rolling Eyes
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaТя дори и не схвана.

В първия момент човек това ще си помисли... но после се оказва, че така си пише...  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, опити не са нужни - правете си секс всеки ден/аз това го намирам за нормално/ и все някога ще стане.
Техники не зная. Не виждам смисъл да се стои с краката нагоре и т.п.
В крайна сметка, ако не се получи, мисля, че има хормони за стимулиране на овулацията, пиеш, правиш тестове, секс и т.н.. Лекарите знаят.

# 37
  • Мнения: 84
мерци за съветите а и извинете за лошия пражопис Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
А защо пишеш така?
Нещо с кирилица от латиница ли ти е проблемът?

# 39
  • Мнения: 84
определено от скоро пиша на кирилица и ям букви извинете ме

# 40
  • Мнения: 2 755
Правила ли си снимка за проходимост на ръбите? И без нея някой лекари казват, че всичко е добре, но просто няма от къде да знаят

# 41
  • Мнения: 84
да вси4ко е наред

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
определено от скоро пиша на кирилица и ям букви извинете ме
има една опция "проверка правосис" в дясно от "публикувай" Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт