АВГУСТовски надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни

  • 16 352
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 26
Добро утро мамчета Simple Smile

Честита годишнина на Бланш ! От сърце Ви желая дъъълги години семейно щастие, да остареете заедно и да отгледате много внуци и правнуци!  Hug

Синдарелка както е казала Котката при всеки е индивидуално, аз си шофирам и обикалям с колата като луда калинка. Другата седмица например заминавам с какта за Велинград. Татито ни е на работа Sad Та индивидуално е, но аз преди път си взимам едно Но Шпа и като ме заболи кръста, спирам за почивка.

# 286
  • Мнения: 202
Благодаря за милите пожелания момичета! И на вас от сърце желая много любов и хармония  bouquet
sindarella-щом се чувстваш добре, пътувайки, май няма причина за притеснение; аз също непрекъснато пътувам с кола-или за уикенда в Кюстендил, където имаме вила, ето-сега другата седмица пък през ден трябва да ходя 2 последователни пъти до Търново и да се прибирам към сф' освен това, живот и здраве, смятам и на вилата на морето да отида и месец да стоя, макар, че вече ще съм в осми месец.... newsm78Единствено се надявам бебето да не реши да прави изненади и да тръгне по-рано, защото тогава ще стане варненски или балчишки жител Laughing

# 287
  • Мнения: 702
Здравейте и от мен!
Аз също само ви чета и по малко пиша,защото при мен общо взето нищо интересно,освен,че много ми се поду и смъкна на долу венеца на един от зъбите ми,много кървеше като си ги миех и много се бях притеснила,та вчера ходих на зъболекар и слава богу не е нищо много обезпокоително от самата бременност ми се е разраснал венеца почистими го с ултра звук сложи ми лекарство и каза,че ще го наблюдаваме най вероятно като радя ще се оправи,но ако започне да нараства още и да карви повече ще се наложи да си изреже с упойка,каза ,че това е малко вероятно и се надявам да не се наложи,иначе ми изписа две води да се жабуря едната за сутрен другата вечер и много строга хигиена след всяко нещо което хапна трябва да мия зъбите,и пастата и читката ще са неотлъчно смен където и да ходя каквого и да правя!
Аз съм на консултация чак на 12.06 и нямаматърпение смятам да повдигна въпроса за датата на секциото,защото времето си напридва  аз след 4дни влизам в 8м,боже как си минава времето!
И аз вече купих доста неща за нашият бебчо ще ги снимам и ще ги кача в албумчето!
Вчера една продавачка в бебеки магазин ме пита вие сигурни ли сте,че ще е момче,защото аз си пазарувам за такова,а аз и казах,че дори и момиче да се роди на нео можеш да му сложиш всички цветове,докато ако се подготвиш за момиче,а се роди момче него не можеш да облечеш в розово!
Честита годишнина на Бланш още дълги години семейно щастие им пожелавам!

# 288
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, ето новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300296.new#new
Същата е, но по-късничко ще я оправя Hug

# 289
  • Мнения: 1
Добър неделен ден на всички   Hug

Качих малко снимки от срещата в събота да ни видите колко сме хубави!  Laughing
Срещата за мен беше първа и много вълнуваща, много се зарадвах на всички мами и ми беше много интересно. Може би за това през цялото време мълчах и само слушах,
 но то аз и какво мога да кажа..все пак нямам никакъв опит в сравнение с другите  Grinning
Надявам се да разпознаете кой кой е  Simple Smile защото аз не съм давала описание, лека почивка на всички и дано днес да вали по-малко   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт