Ще кумуваме, а не сме женени

  • 2 366
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Toku shto se registrirah v tozi forum, i neshto ne moga da se opravia izobshto...... iskah da popitam.. S moiat pritel ne sme semeini, no  shte budem kumove  na nai blizkata mi priatelka...No ve4e chuvam ot razlichni hora..che ne e mnogo hubavo ne semeinite dvoiki da kumuvat, zashotot posle se razdeliali.... |Niakoi chuval li e podobno neshto?

# 1
  • Мнения: X
Да ти имам проблема....
В Дом и семейство по ги разбират тия работи Whistling

# 2
  • Мнения: 183
Чувала съм.
Кумувахме.
Оженихме се.

П.П.Май, развалих стилистиката на Клюкарника- първо трябваше да се заям за кирилицата, после за мястото на темата и накрая да отговоря каквото и да е, само да не е по темата.

Дори ме изпревариха.Бая имам да уча още.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
И ние още не сме женени и преди 7г. кумувахме....Още са заедно, и те, и ние... Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 346
Кумувахме преди 19 години, семейни - от 18 !  Hug

# 5
  • Мнения: 2 803
Не вярвам в суеверия. С мой приятел кумувахме на сватба, но и досега сме си приятели. Не се притеснявай ами ти желая весела сватба! Скоро и ваша!
 Joy

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашите се разделиха,няма и месец след сватбата ни.За съжаление нещата не са им вървяли от доста време.Най-тъпото е,че са имали уговорка да ни изкумуват и кой от къде е!

# 7
  • Мнения: 2 161
Стига с тези предразсъдъци.В църквата короните ни се чукнаха една в друга,мъжът ми е много висок и свещеникът не можа да ги завърти както трябва.Аууу,чудо голямо.Живеем си перфектно толкова години вече.

# 8
  • Мнения: 2 388
Суеверия, колкото искаш. За мен това са пълни глупости, въпреки, че аз използвам това, като причина за отказ колкото пъти са ни поканили за кумове. Simple Smile
Примете честта, която ви е оказана и се наслаждавайте на празника и ритуала.
После може и някоя снимчица да покажеш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 315
Чувала съм.
Кумувахме.
Оженихме се.
и ние така.

# 10
  • Мнения: 22 431
Ние със съпругът ми бяхме кумуве и когато не бяхме женени, не виждам какъв е проблема, иначе суеверия хиляди. )))

# 11
  • Мнения: 46 511
Не се връзвай на суеверия.
Нашите кумуве не бяха женени, все още не са, но са заедно, ние също.

# 12
  • Мнения: 124
Нашите кумове не бяха женени,впоследствие се разделиха ,но не пречи и като са женени пак хората да се разделят,това не е причина.

# 13
  • Мнения: 428
Поредното суеверие.
Нашите кумове не бяха женени, заедно са.

# 14
  • Мнения: 413
Правилно си  чула, и аз съм чувала това....не съм го изпитала на моя гръб, НО ...се случи с брат ми
  Преди 2 години бяха кумуве на най-добрия му приятел ...И ...след 2-3 месеца се раздели с приятелката си....суеверие или съдба...вече вярвам в това изказване, та ако щете ме линчувайте.
  Все още е сам брат ми, няма си приятелка, а мина 30-те...надявам се скоро да намери жената с която да премине остатъка от живота си

Късмет и на теб    bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Нашите кумуве не са женени. Не вярвам в такива суеверия. Според мен не е толкова важно дали една двойка е семейна или не. Кумувете ни имат две прекрасни дечица, аз харесвам семейството им и не мисля, че това ще ни донесе лош късмет. Как може изобщо отнешенията между двама души да се влияят от такива неща..
Явно и младоженците не вярват на това, щом са ви поканили за кумуве. Излишно се тревожиш.  Peace

Знам за случаи, в които кумувете не само, че не са женени, ами дори нямат и връзка помежду си.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Пълна глупост. Някои двойки не се женят цял живот. Това значи ли, че по дифолт няма шанс да кумуват някога? На сестра ми кумовете не бяха женени на сватбата им, ожениха се 2-3 години по-късно и вече имат две деца. А колко двойки са се разделили без да са кумували никога? Интересно защо ли newsm78

# 17
  • Мнения: 49
И ние не сме женени!
Кумувахме и още сме заедно!

# 18
  • Мнения: 4 784
Чувала съм подобно нещо, но не, че се разделят кумуващите, а младоженците  Simple Smile. И от личен опит го потвърждавам  Wink
Факт е последното, но не вярвам на такива измислици и че това е била причината да се разведа.

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Чувала съм.
Кумувахме.
Оженихме се.
и ние така.


И нашата история е такава.  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 993
А моите кумове се запознаха на сватбата.
Споко, бе, ходи ги, жени ги, купонясвай.
Пък каквото стане - стане, няма да си ти виновна  Wink

# 21
  • Мнения: 690
Кумувахме няколко години преди да се оженим. Двойката на която кумувахме също бяха кумували преди да се оженят. На нас ни кумуваше несемейна двойка (още не са се оженили).

Досега още никой от горепосочените не се е развел...

# 22
Toku shto se registrirah v tozi forum, i neshto ne moga da se opravia izobshto...... iskah da popitam.. S moiat pritel ne sme semeini, no  shte budem kumove  na nai blizkata mi priatelka...No ve4e chuvam ot razlichni hora..che ne e mnogo hubavo ne semeinite dvoiki da kumuvat, zashotot posle se razdeliali.... |Niakoi chuval li e podobno neshto?

Ле ле ами той тоzи ваш проблем е направо за умиране бре.....

# 23
  • Мнения: 679
Чувала съм.
Кумувахме.
Оженихме се.
и ние така.


И нашата история е такава.  Laughing
И аз на опашката, с тази разлика,  че два пъти кумувахме и не бяхме семейство още  Peace

# 24
  • Мнения: 257
Toku shto se registrirah v tozi forum, i neshto ne moga da se opravia izobshto...... iskah da popitam.. S moiat pritel ne sme semeini, no  shte budem kumove  na nai blizkata mi priatelka...No ve4e chuvam ot razlichni hora..che ne e mnogo hubavo ne semeinite dvoiki da kumuvat, zashotot posle se razdeliali.... |Niakoi chuval li e podobno neshto?
Пълни глупости, хорски приказки! #Crazy #Crazy #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 679
Ние кумувахме 2001г. , а се оженихме 2004г., другата седмица ще сме кумуве за втори път.

Стига суеверия!

# 26
  • Мнения: 493
Няма такова нещо-пълни глупости Peace
Можете да си кумувате без проблем,пък ако ви е писано да се разделите дали ще кумувате или не то ще се случи Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 104
Нашите кумове не само че не бяха женени, ами не бяха и гаджета и никога не станаха Mr. Green
Това са глупости според мен.
Кой е казал, че кумовете трябва да са семейство  newsm78

# 28
  • Мнения: 201
И за мен това е суеверие.
Нашите кумове не бяха женени, следващата година сключиха брак. Заедно са , и ние, и те. Мисля,че по-важно е наистина да сте близки,а не толкова такива предразсъдъци. Ако е така, радвайте се на това,че са Ви избрали. Peace

# 29
  • Мнения: 474
Ние е ''моя мъж'' също не сме семейни, но кумувахме на наши приятели - не се води от суеверия и други подобни..... Хората още са заедно и сме да твърдя даже, че са щастливи.... Peace

# 30
  • Варна
  • Мнения: 640
И нашите кумове се разделиха скоро след сватбата ни, но аз не вярвам в това суеверие, просто не им било писано, това не значи че сега не са щастливи с други хора.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Нашите кумове се разделиха малко преди да ни кумуват  Rolling Eyes Направихме сватбата, никой не разбра, че те вече не са двойка. След два дни празнуваме 8-годишнина от сватбата, нищо, че кумовете ни са разделени...

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашите кумове не бяха женени като ни кумуваха. Ожениха се след 1-2 години и сега си живеят щастливо, имат и детенце. За църковния брак само трябваше да кажат, че са кръстени.
Не вярвам в такова суеверие.

# 33
  • Мнения: 1 259
В заключение ще кажа:традициите не са това, което бяха!

# 34
  • Мнения: 1 364
Поредното суеверие.

# 35
  • Мнения: X
Ум умува,ум кумува, ум патки пасе.

# 36
  • varna
  • Мнения: 676
Ами вземете се оженете щом това ви е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт