В Дюканските предели, няма невъзможности и недостижими цели - 106 тема

  • 31 730
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 027
ехеейй, колко много доволни дюканки и колко мн минусчета... Hug
Татит Hug ще изчезне гадния грозен плюс! Споко!
Орелияяяяяяяяя hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Това с писаните ме довърши.... страхотни са и мн се смях Simple Smile Остави я, толкова е сладка Ашли, че й е простено  Laughing
Относно цигарите - спирайте ги, не бойте се Simple Smile Това с покачването на килограми се получава, защото залъгвате нуждата от гадна цигара с шоколад, солети и всякакви хрупанки и въглехидратни бомби. Моя приятелка спря да пуши и се зареди с бонбони и пуканки и се глезеше...та нормално  е да качи... Леля ми пък като спря цигарите се разхубави Simple Smile не напълня и килце... Ама то си е въпрос на организъм и воля, все пак.
И само да кажа на двоумящите се да влезнат в трета, че не е толкова страшно. Ако мн задържате на едни кила, просто организмът ви има нужда от някаква малка промяна, може би, така че не се мъчете от 55 да станете 53, ако никога не сте били на тия кила.... А пък и в крайна сметка- и в трета може да се сваля...
Аз лично пропускам галите, въпреки, че бях на бал тази седмица(в неделя) и тогава си направих чудесна гала вечеря, ама цяла вечер играх хорца:)

# 76
  • Мнения: 184
Здравейте, мили момичета!
Мерси на Вещи за темичката  bouquet
Мило Орелче, не съм свикнала да те виждам такава тъжна.
Ти винаги си била позитивно настроена и винаги си давала кураж и на нас.
Я, горе главата! Че ще викнем меката Мария /дет ми е голяма слабост Hug/ и ще видиш ти тогава Hug
А това с котките ме разсмя много Simple Smile Големи са сладури!
Ей, Фоли, я да видя аз кой мърсува с инструктурите, ааааа Hug
Ш`тъ оправя, той! Simple Smile
Кри, както винаги с безценни съвети Hug
Цоци, много се радвам, че изследванията ти са наред Hug
Ние с теб сме почти наборчета и трябва да се грижим да себе си Simple Smile
Поли, Горда, много сте убави, бре Hug
Много гушки на Tattit, Росченка, Fen, Присила, Фенси, Лейди А, Пухчо   Hug
И на Сладка Габка да кажа - моят мъж също е режимен, но вечер си пийва по една малко, я ракийка, я уиски, обаче сваля, гадината повече от мен Simple Smile
Мъже, кво да ги правиш Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 875
Росченка, Ашли е мъж Twisted Evil Макар и без макари Twisted Evil
И аз се разхубавих като спрях цигарите 4470 Децата на комшийката вече не минават на другия тротоар като ме видят tooth

Татит Kissing Heart

Цоци, честит ти минус! Hug
Поли и моята сиамка яде краставици. По-точно обелките. Ненормална работа, но какво очакваш, след като стопанката й им яде храната, що те да не ядат нейната.

Жалко, че ми падна батерията на апарата, да снимам, как героят лежи до грила, на който пека пържолите. /новоразмразените, остатъка от онези го махнах от покрива, не ме питайте как Close/ Не мърда и дори не смее да погледне.
EDIT: Аз съм имала телефон цък hahaha

Танич Hug Мина ми. Насилих се да ми мине!

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 12:46 от Орелия

# 78
  • Мнения: 663
Това да смеся зелевата супа с малко exguisa и е идея ...ще пробвам ...а за пектина след ден два пак ще пробвам ...
Аз да ви споделя ...мен как не подредиха в къщи .... поради зачестилите ми набези в една напълно игнорирана от мен територия на апартамента - КУХНЯТА резултата от което е вече изхвърлени 3 тави и един тиган .... съпруга ми каза че моите кухненски набези би "КУЛИНАРНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ" ....
на срещата момичетата ми дадоха идея ...да си купя печка с таймер ... споделих с мъжа ми и той след едноминутен размисъл заключи че ...далеч по евтино ще ни излезе ...вместо ежемесечна смяна на тавите и тиганите ....

# 79
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
на срещата момичетата ми дадоха идея ...да си купя печка с таймер ... споделих с мъжа ми и той след едноминутен размисъл заключи че ...далеч по евтино ще ни излезе ...вместо ежемесечна смяна на тавите и тиганите ....

 smile3532 smile3534

Прав е човечецааа! Праав!  Flutter У нас се родихме с тоя таймер.  Whistling

# 80
  • Мнения: 1 170
Цоци, аз за това рядко го взимам Tired . Амидала, тук се изкоментира преди време, че няма желания ефект, ако се наготви (аз също бях го сложила в кексче). Незнам в крайна сметка до какъв извод се стигна Rolling Eyes
А за таймери не ми разправяйте: снощи си забравих рибоците във фурната. Добре, че бяха увити във фолио, та само тавата даде фира, те ще бъдат изконсумирани Mr. Green

# 81
  • Мнения: 308
   Здравейте дюканки.

   От утре съм с вас. Тъй като съм с малко дете и не мога да прочета всичко написано до сега, сигурно ще задавам доста въпроси и се надявам да не ми се сърдите. От сега нататък ще ви чета редовно.

   Мисля да хапвам повече риба и пиле в ударния етап. Ще си взема обезмаслено мляко и сирене, та дано изтрая 5 дни. Сега съм 79кг. при 165см. По калкулатора на Дюкан трябва да съм 67, което значи, че имам да свалям 12кг. Ако успея да сваля 15 още по-добре.

   Тъй като не мога да открия в Петрич овесени трици, мога ли да ги заместя с 3с.л. ябълков пектин или е много?

   Ще се включа по-късно, че малката се изнерви.

# 82
  • Мнения: 663
Tincheto 78 ...с риск да съм дърта мърморана прочети първа страница ...на темата там има достатъчно за режима ...и да ти добавя ... обезмаслено мляко ДА ( млека с 0,1 и 0,5% масленост ) , но така наречените обезмаслени сирена и тези на които пише ЛАЙТ ..имат поне 10% масленост което е много за този режим ...за първа и втора фаза замести сиренето с извара ( каквато и да е тя е по подходяща и от най обезмасленото сирене ), ако не намериш овесени трици вземи пшеничени

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 418
Макаронените изделия как ги приготвяте аз не мога да си представя без мазнина?(работила съм в кухня в Италия)
Тя Кри ти е дала идея за спагети, но ето и моето предложение:
Макроните ги правя за закуска (примерно събота или неделя) за всички без мазнина - за мен добавям извара, сол и кис. мляко, а за останалите - масло, сирене и мляко (по желание). Всички сме доволни. И ориза вече готвя без мазнина - с пил. плешки (имат достатъчно мазнина под кожата  Mr. Green)

Айде лек ви ден и   Hug за всички

# 84
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Привет,  дюканска мафия!
Поздравления за неуморните автори на поредната тема   
Черпя с дюкански обяд и следобедно кафе по случай приятния повод - 3 месеца с Вас и плана "Протал" - резултат - минус 10 кг.
Талия - 66 см
Ханш - 95 см
Бюст -  90 см /на голо Wink/

  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247556&photo=4

Малко разяснение - до 40 -ия ден свалих 8 кг, до края на втория месец /60 дни/ - още 1 кг- общо 9 кг, които задържах до края на третия и днес кантарчето ме зарадва с паднало 10 кило. Това е разяснение за задръжащите и за тези, които се отчайват от бавното мърдане на стрелката
Да стигна 57 кг беше първоначалната ми цел, но след като някои от момичетата се оплакаха, че имат покачване в ІІІ фаза, аз реших да си коригирам целта и до нея остават само 2 кг.
Благодаря на Кри за подробните разяснения     bouquet
Орелия, ах тези котки hahaha hahaha hahaha
Цоци, разсмя ме, поздравления за минуса  Hug
Чатъркитеееееее

      П.П.- отивам да чета вчерашната тема /целия ден нямахме ток, заради профилактика на EVN/ и да направя най-приятното - корекция на линийката

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 13:51 от lenny_pld

# 85
  • Мнения: 712
Здравейте , здравейте .Най- накрая се добрах до компа. #Crazy
Признавам си не съм чела всичко(след малко ще го направя , ако малкия продължи да спи).
Искам да се похваля от два дни съм пак с минусче "-1"кг , малко е да се каже че съм щастлива , направо си умрях от кеф  newsm44 newsm44, защото за около седмица това е второто  ми минусче.Вече съм 78кг  smile3521.В последния месец и половина свалях много бавно с дълги периоди на задържане , за това сега съм тлкова доволна.И като си помисля , че преди 3 месеца даже не подозирах за режима и за всички вас , истината е че заслугата за тази моя радост 90% е ваша , останалите 10% са желанието ми за промяна.Огромно благодаря на всички от форума. newsm20 newsm51
Честито на всички с минусчета и поводи newsm51 smile3501
Лени , честита ти 3-та месечинка и минусче , резултатите ти са страхотни newsm51
Сега се връщам да дочета Peace

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 13:46 от bermudez

# 86
  • Мнения: 110
И аз съм вече във вашия отбор.Дано ме приемете newsm78

# 87
  • Мнения: 1 875
Лени, честити три месеца!  bouquet Много мънички снимките на колажа, но си личи, че си страхотна мацка! Hug

Бермудез, честит минус!  Hug

vesito5, добре дошла, давай мерки и теглилки Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 9 115
Запис  Embarassed

# 89
  • Мнения: 126
Среща в Бургас!!! Неделя(01.06) 16ч пицария Джърси

Общи условия

Активация на акаунт