Чужбинските мами по-качествено ли затъпяват от нас в Бг?

  • 8 332
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Дефинирай по ка4ествено zатъпяване, моля, zаЩото не ми е ясно как може да се zатъпява ка4ествено  Thinking

# 16
  • Мнения: 27 524
Тук майчинството е 3 месеца, та не им остава време на работещите да затъпяват  Laughing
А лично аз също не, защото бизнесът си въртим от вкъщи с компютрите, така че всичко върви паралелно - дете, работа, форум...  Joy

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Дефинирай по ка4ествено zатъпяване, моля, zаЩото не ми е ясно как може да се zатъпява ка4ествено  Thinking

Авторката на темата да го направи.

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Дефинирай по ка4ествено zатъпяване, моля, zаЩото не ми е ясно как може да се zатъпява ка4ествено  Thinking
ей туй и аз се чудя Crazy
опитвам се да 'рисувам' разни схеми в позатъпелия ми мозък да си го представя, ма пусто не ми се удава Mr. Green

# 19
  • NL
  • Мнения: 520
Разбира се,че майките по чужбината не затъпяват.Тук такова нещо не може да се случи Wink.
От работещите майчета съм и въпреки това се чувствам затъпяла.С малко бебе съм и ежедневието ми се върти единствено с бебето в къщи,работа,пазари,разходки.Дори нямам време да ида да спортувам.До леглото си имам струпани куп книги,за които често нямам сили вечер да отворя и прочета по два реда ако щеш.Играя шах като любител и преди печелех редовно срещу половинката.Сега освен,че повечето партии той ги печели,често и компютъра на второ ниво ме бие Embarassed ooooh!.Да не говорим,че едно време съставях логически задачи,нещо което сега не мога и да си помисля.Явно умората си казва думата както и монотонното ежедневие а стигне ли се до там идва неминуемо и затъпяването в един момент.

# 20
  • Мнения: 7 605
Дефинирай по ка4ествено zатъпяване, моля, zаЩото не ми е ясно как може да се zатъпява ка4ествено  Thinking

Авторката на темата да го направи.

Ти съЩо си иzполzвала тоzи термин, zна4и трябва и ти да си имаШ дефиниция  Thinking

# 21
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
според моето възприятие за затъпяване, затъпявам пове4е работейки, отколкото докато бях по май4инство  Rolling Eyes

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз пък изобщо не се чувствам затъпяваща  Thinking може да съм някой изчезващ вид  Laughing За протокола: не работя, но и нямам скоро намерение да започвам, напоследък ми се гледат деца, кво ми стана... Crazy Crazy

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз пък изобщо не се чувствам затъпяваща  Thinking може да съм някой изчезващ вид  Laughing За протокола: не работя, но и нямам скоро намерение да започвам, напоследък ми се гледат деца, кво ми стана... Crazy Crazy

НиЩо ти няма,съвсем У ред си си.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 907
Минзухарке, наистина затъпяхме душа. Много даже. Чак за живота и смъртта се замислям, не мога да спя вечер, толкова безмислен ми изглежда този процес наречен живот.
Дали е от майчинството, дали е от годините, незнам. Със сигурност не е от географската ширина, но вярно, че ако си бях в Бг. щях с други хора да тъпея. Всеки с проблемите си  Laughing

# 25
  • Мнения: 5 710
На мен мозъкът ми е рудиментарен орган. Живея като древните римляни. http://www.sbceo.k12.ca.us/~vms/carlton/feast.jpg  и се чуствам доста качествено.

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
С първото нямах време да тъпея, защото търчах по лекции, с второто пък използвам времето за четене и самообразование  Mr. Green
Имам позната, която тръгна на работа 8 месеца след раждането, защото и беше скучно сама с бебето.
И наистина не е до националност, а до характер  Peace

# 27
  • Мнения: 3 521
Кой затъпява? Аз работя над себе си - правя си маникюр!

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
о,surfline, не знаеш какъв наклон на мислите ми направи!
не само че не затъпех, ами и захитрех в чужбина- маникюри, педикюри, акъла ми все как качествено да инвестирам париците на работещия ми любим Laughing
ми малко упражнение ли е за гънките да следиш какво ново илзлиза на модния хоризонт и да помниш къде си го скивал най-тънко Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 521
Ооо, забравих да добавя колко надобрях на компютъра - складирам в екселски таблици всички дати на SALE-тата, съпоставям километрите до там, тарифите на Дойче бан и така избирам дали следващия полусезон да нося Версус, ДиГ или просто Лакост. Резултатите си ги записвам в тефтер - щото, които е умен помни, а който бил хитър - пишел.

Сега сериозно - по време на престоя ми в къщи научих един език, не смятам, че е зле Peace
И като цяло не бих определила майчинството като "затъпяване". Далеч по тъпа се чувствах, когато трябваше да обяснявам на галфонясали граждани що не може да си махнат стената и да им се усмихвам, и да се опитвам да им взема парите, и да им угаждам, и да правя гимнастики, че да им угодя. Един вид - лакействах професионално. Сега пак лакействам, но на дъщеря си, което си е градация - както и да го погледнеш.

Общи условия

Активация на акаунт