Цистит по време на бременност

  • 23 549
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
Сигурна ли си, че е цистит??? Може и да са някакви гъбички, което пак е често срещано явление по време на бременност и се усещат като парене...  Rolling Eyes
Peace

# 16
  • Мнения: 279
И аз имах цистит и то на няколко пъти  Confused Много е неприятно, но Неоренала наистина помага и е безвреден.
Също така е хубаво дасе пият повече течности  Peace

# 17
  • Мнения: 1 062
Аз имах цистит през бременността - 4 ти месец. Но се установи с изследвания и ехографски преглед. Пих Неоренал и антибиотик. Задължително лекар трябва да ти назначи лечение и то след като със сигурност установи, че действително става въпрос за цистит.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 104
rania, а колко време го пи Уринала
Аз имах бъбречна криза вследствие на цистит.. Докато отида на уролог моята докторка ми изписа Мечо грозде(съвсем безвредно за майката и детето), а после доктора(уролога) ми изписа даже и антибиотик.. Нямах никави проблеми. Неоренала също е безвреден, защото е на билкова основа..

Мечото грозде не се пие по време на бременност. Пише го и на опаковката Shocked

# 19
  • Мнения: 320
Сигурна ли си, че е цистит??? Може и да са някакви гъбички, което пак е често срещано явление по време на бременност и се усещат като парене...  Rolling Eyes
Миличка ти се оказа права, съвсем не е цистит, ами гъбички и то като извара както каза доки  #Crazy Изписа ми еднократно Гиназол, както и сутрин и вечер да се мажа с Ломексин и след един месец каза пак ще провери за гъбичките дали са се изчистили.

# 20
  • Мнения: 4 753
Един съвет от мен.... Яденето на сладки неща и на хлебни изделия ги свали до минимум, гъбичките много ги обичат и ако се тъпчеш със сладко (както правех аз) ще ги влачиш много дълго време...  Peace  Изхвърли всички самобръсначки, които си ползвала до сега за триъгълника (ако си ползвала) и се трии по веднъж с кърпите и после ги хвърляй за пране... Гъбичките са упорита гад и се разнасят навсякъде, където има влага...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 914
И аз пих Неоренал по време на бременността, когато ми се появи цистит. Този медикамент е много добър и облекчението идва много бързо.
А този неоренал може ли да се използва за профилактика на цистит, имам предвид да не ти се появява?

Общи условия

Активация на акаунт