Отзиви за 95 ОДЗ и 51 ОДЗ - София

  • 7 849
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139


Оха, много въпроси Simple Smile
За телевизора настояха сестрите и много малко родители бяха против. На род. среща събраха парите за ТВ и за играчки. Не разбрах дали са купили играчки, че ние ходим една седмица и после три сме болни   Sad . Иначе учат песнички. Мисля, че добре ги занимават. Моя син се опитва да ми пее вкъщи. Ние още от отварянето на градината сме там.
Децата по списък незнам колко точно са, мисля около 28, но не съм сигурна.
С лекарства не съм видяла да приемат, не ми се вярва.
Проблемни деца няма. Миналата година имаше едно дето много ги хапеше, но вече е 1-ва група. Много ми беше жал като видя по тялото на детето "кошарката" от охапано, която стоеше поне два дни.
А дали са само момчета - вече не. Наистина в началото бяха предимно момчета, но вече има няколко момиченца, но това не мисля, че има някакво значение.
Не мисля, и че ги насилват да ядат. Моя син си е яшничък та за това не мога да кажа със сигурност.
А по отношение на директорката не ми се коментира.
Като цяло съм доволна от яслата, както писах и преди.

# 16
  • Мнения: 139
Май няма мами тук с директни впечатления newsm78
Ходих на място и в двете. Очарована съм от 95 ОДЗ. Поради факта, че е ново, групите са малко. Директорката и персоналът са много любезни и симпатични. Дворът и стаите са все едно на частна градина - навън е зелено, окосено, вътре всичко е ново. Минус е, че няма физкултурен салон.

Физкултурен салон сега ще строят заедно с още две групи! Може би за вас вече ще е готов  Wink

# 17
  • Мнения: 1 734
[И моите деца са в 51-во - мога да повторя този пост, че и още хубави неща да напиша. Много съм доволна.
Sia, в коя 2-ра група е твоето детенце? Да не е заедно с моите щерки?
Мисля, че 2-ра А я водят при Колева и Кирилова. Ако не бъркам вие сте в съседната. И при нас има близначки, но те са от тази година приети.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 648
Заркова още си етам заедно с една друга на нейната възраст. Ние, слава богу, сме в другата група с три по-млади лели!

Иначе и дъщеря ми беше с Хриси и Заркова навремето.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 715
Vike, мерси за отговорите  bouquet
Ако се вредим пак догодина, ще имам сигурно още въпроси Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 965
[И моите деца са в 51-во - мога да повторя този пост, че и още хубави неща да напиша. Много съм доволна.
Sia, в коя 2-ра група е твоето детенце? Да не е заедно с моите щерки?
Мисля, че 2-ра А я водят при Колева и Кирилова. Ако не бъркам вие сте в съседната. И при нас има близначки, но те са от тази година приети.

Ясно. В съседната сме.  Hug
Извинете за спам-а.

# 21
  • Мнения: 1 170
Аз малко извън въпроса на авторката Embarassed , но... : въобще ли не ни изкарват навън дечицата Sad ? Ние сме в 1-ва яслена група, живея отсреща, срещу самата градина и навън не съм ги виждала (за ясленте става дума). Как мислите, има ли какво да се направи по въпроса? В смисъл, не са ли длъжни при хубаво време и ако някой (в частност аз) възроптае, ефект ще има ли или ще е глас в пустиня? Sad

# 22
  • Мнения: 1 734
За кое ОДЗ питаш?

# 23
  • Мнения: 10 604
Алекс е в първа ясла, 51 ОДЗ, ходил е обаче само 5 дни. Не съм очарована, въпреки добрите отзиви тук. Напуснала е едната леля- може би Хриси и все още няма заместничка.
В старата ясла беше много по-добре, по-мили лели, нищо не са искали да носим. Тук се оказа, че по времем на ремонта са откраднали всички с играчки /що не са ги прибрали питам аз, и какво е правила охраната?/ и трябва да купуваме нови. Събрахме пари, купихме и касетофон, едната майка го занесе заедно с диск с песни - дори не го били разопаковали като отишла следобяд.

Наистина не изкарват децата навън.
Първа група са с пълна стая с играчки и с по-симпатичен персонал.

# 24
  • Мнения: 1 170
Алекс е в първа ясла, 51 ОДЗ, ходил е обаче само 5 дни. Не съм очарована, въпреки добрите отзиви тук. Напуснала е едната леля- може би Хриси и все още няма заместничка.
В старата ясла беше много по-добре, по-мили лели, нищо не са искали да носим. Тук се оказа, че по времем на ремонта са откраднали всички с играчки /що не са ги прибрали питам аз, и какво е правила охраната?/ и трябва да купуваме нови. Събрахме пари, купихме и касетофон, едната майка го занесе заедно с диск с песни - дори не го били разопаковали като отишла следобяд.

Наистина не изкарват децата навън.
Първа група са с пълна стая с играчки и с по-симпатичен персонал.

Ама купи ли се вече Shocked ? Точно днес писах на една от майките, които поеха инициативата за касетофона, че се опасявам, че ще го купим, но няма кой да го пусне, след като Бончева си тръгна Sad . Май съм била права, м*мка му.

sia, точно за 51-во питам Embarassed

# 25
  • Мнения: 10 604
Polly-Wolly , Aги/Чаено момиче/, майката на Тони и още една майка /не знма коя е/ са купили касетофон и Аги го занесе в понед или вторник. Говоря за 1 яслена група при Заркова - да не стане грешка.

# 26
  • Мнения: 1 170
Да, да, и аз за 1-ва говоря Peace . Мерси за инфото

# 27
Моята дъщеря Виктория-Александра Трифонова е в яслена група на 95-то ОДЗ и искам да кажа колко много съм доволна от отношението на сестрите Рашкова и Ангелова и лелите Буба и Катя. И не само аз съм доволна, а и дъщеря ми, тя сутрин няма търпение да отиде на градина и да си играе с децата. Директорката също е много отговорен човек и прави всичко възможно тази градина да бъде на ниво. Така че майки, не се чудете а когато има записване си подайте докоментите и ви уверявам че ще бъдете доволни. Самата база на децката градина е подновена и родителите имат достъп до групите, персонала е сравнително млад и не е изнервен от присъствието на децата а напротив, всяка сутрин ни посрещат с усмивка и се радват на децата.  Grinning

# 28
  • Мнения: 10 604
Е, честито на децата в първа група тогава!
Днес занесох 6 конструктора/тухлички/  с по 48 части, купени с общите родителски пари. Моля мамите от 2 група да си питат децата дали са им ги дали.

Общи условия

Активация на акаунт