Как сте бременни чужбински мами от лято 2007?

  • 5 428
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 638
Фата, темата за 1 годинка и как да отпразнуваме ми е сьщо актуална Wink.Но според мен(и статиите от нета) 7-8 деца са много за пьрвия РД.Децата се умарят(особено рожденниците).Скоро бях на 1г РД и детето беше кисело и мрьнкащо, но гостите бяха доста, а купона - започнал отрано.

Всъщност става дума за 7-8 деца, но са големички 4-7 години, просто много се радват на бебетата,  всеки пък като ги изведа около мен е тълпа и ми се искаше да ги поканя да хапнат торта  Simple Smile Смятах да е едно съвсем кратичко празнуване около 4,30 следобед, тук нали после рано вечерят, така че към 6 часа всички ще са се разотишли, надявам се  Wink Но и аз още го премислям, да не би вместо празник да стане лудница някаква. За зала рожденичките ми се струват още малки, ще има време по-нататък  Simple Smile
Иначе следващата неделя живот и здраве ще ги кръщаваме, пак в мнооооого тесен кръг, въобще големи празненства се очертават при нас.

За яденето аз минах на холандски тертип, всъщност и вкъщи започнахме да ядем сандвичи на обяд, много по-лесно е и хич не е зле  Naughty Обикновено им давам малки сандвичета с меко сирене и резенче краставичка или домат. Общо-взето изяждат по филия и половина хляб, като последния мини-сандвич е с апелстрооп (това е един мармалад, направен само от ябълки, които са варени много, т.е. няма захар). След това ядат и плод. А на вечеря започват почти да ядат това, което ядем и ние - давам им зеленчуци и парченца месо или риба, яйце, много обичат и спагети с доматен сос - страшно са сладки как ги ядат целите и ги смучат  Crazy Е, мазалото е голямо, но поне не гоня с лъжичката 2 деца и така се храним заедно цялото семейство.

Ася
, големи сте хубавици на новата снимка  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 2 804
Фата Моргана , ами ако децата ти не са свикнали с наличието на много хора на веднъж около тях не виждам проблем в това да поканиш и 10 деца даже .
Но моята дребосъчка обича шум само ако се върти около нея , а ако и само врява и на нея не и се обръща внимание реве та се къса .
Та било то само при наличието и на едно дете в повече .
Аз нали съм с три и зълва ми е с четири , та видях какво прави докато ни гостуваха 10 дни .
Ние ще си празнуваме в къщи сами като му дойде времето , най-много зълва ми дето е без деца / има , но не е при нея / да дойде да ни гостува за случая .
Ася , наистина е сладурка малката ви принцеса ! Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 410
благодаря ви за комплиментите! bowuuпочерпете се-днес Оливия става на 4 месеца!

# 93
  • Мнения: 2 804
Честит Мини Рожден ден на Оливия !
Да расте все така хубава и усмихната , а също и здрава !


# 94
  • Мнения: 3 638
Иха-а-а и водчица даже  Crazy

Честит празник на Оливия! Да расте здрава, все по-красива и послушна!

# 95
  • Мнения: 2 825
Честита месечинка на Оливия   bouquet

За РД-то до скоро си мислех в нас да го правя, да поканя дезицата с които излизаме и родителите, ама май от вчера съм на друго мнение - заведение. И аз не съм решила още... Поне модела за торта съм измислила, остава и да намеря къде да ми я направят.

# 96
  • Мнения: 7 914
fata morgana,
 честити ти рожденички -  да са здрави, усмихнати и само радост да ви носят!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 2 617
Фата Моргана, Честит Първи Рожден ден на твоите съкровища!  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 2 804
Моргана , Честит Имен Ден !

 

Честит Рожден Ден на дъщеричките ви !
Нека са здрави и да растат все така хубави и засмени !

 

# 99
  • Мнения: 410
Моргана , Честит Имен Ден !

честит 1-ви рожден ден на твоите 2 съкровища-да са живи и здрави и много палави! Mr. Green

# 100
  • Мнения: 3 638
Леле, тук забравих да почерпя за тройния празник  Embarassed Благорадя ви момичета, че не сте ни забравили  Hug



Общи условия

Активация на акаунт