Споделете 66

  • 22 276
  • 1 036
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че малчо получи финансова инжекция в касичката за празника. Днес не го водих на организираните мероприятия за деца. Нещо ме хващат лудите на такива масовки. Играха повече от три часа на двора с детето на кумовете и определено беше щастлив.
Споделям и че мъжът ми се пържиха с баща му 6 часа да поливат маточината, прибраха се в най-големия пек в 14 часа, а в 17 ч. вече валеше като изверо.
Лека нощ от мен - днес ще си лягам с кокошките.

# 46
  • Мнения: 2 386
Споделям, че тази вечер се събрахме четирите девойки от квартала - за пръв път от...години насам! Хелзинки, Сиатъл, София и Бял Манастир си дадоха най-яката среща в кварталното заралийско кафе, очите ми са пълни със сълзи, обичам приятелите си!  Heart Eyes

Споделям прекрасен син на кръци, много ме радва!
Галл, и аз щях да ида на Апокалиптика, но моите хора докладваха, че щяло да има частно за кмета афтърпарти на плажа, . Така и станало.. (В зала Христо Ботев 2006-та беше уникално, както и след това - не искам да си развалям вкуса в устата).. Разкажи и ти!

# 47
  • Мнения: 9 904
съжалявам за Калудова, Бог да я прости.

Дренко, честито ти голямо малко момиче Simple Smile а на виес честита работа!

# 48
  • Мнения: 4 300
Напоследък ми се занимава с всичко, освен в това, което ми е работа.
А от това, което ми е работа, имам задачка-закачка с deadline 01.06.2008. Познайте колко реда съм написала Confused

За пореден ден обрисахме магазините за мебели, има  една поразена цел. Имам чувството, че Милото получава уртикария,когато чуе "Имам идея..".

# 49
  • Мнения: 984
Искам да ви споделя, че от два дни ходя боса по окастрена, росна тревичка. И въпреки че стъпалата ми се репообразиха, ги чувствал леки и отпочинали.

Днес играхме /аз, мъжа ми и детето/ футбол с децата от с.Аврен на невероятно добре поддържания стадион на селото. После имаше състезание с колелета, но ние не си бяхме взели, защото не знаехме за състезанието. Дадоха грамота на НИя като най-малък участник в спортния празник.

Пихме кафенце и сок /прясно изцедеден/ в селското кафене, в което се събират момчетията и замомените момиченца. Много готини деца!

Детето откърти все едно не е спало цяло денонощие. Аз си пийвам бяло студено винце и ми е много кеф.

# 50
  • Мнения: 604
Споделям задоволство от празника,гарнирано тук-таме с естествена и задължителна нервност от моя милост!Преодоляла лоши спомени от далечното 19..лето,(в зората на моето детство),днес се метнах с нинджата на блъскащите се колички!Ами то било голям кеф,бре!
Покрай количкте ,някакси неусетно се стигна до спонсориране и на другите атракции  в градския лунапарк!
Кацнах в новата тема с крилца,опашка и самочувствие!


Cвраче това с количките ми е любимо забавление!когато си дойда в БГ ще правим състезание на колички и БИРА! Joy Joy Joy

Хайде лека от мен !!!

# 51
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Добра ви вечер!  Heart Eyes Благодарско за стиснатите палци. Скоро ще се разбере дали е имало ефект. Все пак бях само аз за това място, но никога не се знае... Имам още 2 интервюта за 2 други места. Честно казано, не знам кое от 3те искам повече, понеже в случая е от ужасно голямо значение да попадна в по-малкия змиярник. А не го знам къде е.   Rolling Eyes Иначе като работа и на трите места ще е горе-долу едно и също в началото. Но ми е нужен старт и се надявам да получа възможност за такъв.

Бях се разбрала след интервюто да се видя с една бременна дружка, но се оказа, че вечерта, докато съм пътувала към София, тя е родила. Не смея още да се обадя, понеже имам телефона само на голямата й щерка и ще изчакам да се приберат, но от тук й пожелавам да са й живи и здрави и двете дечица, много късмет и любов!!!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Привет от мен! Искам да честитя рожденния ден на малкото Дренче. Да порасне голяма и да радва тати и мама.  Grinning

# 53
  • Мнения: 503
Ева, за теб- http://images26.snimka.bg/005992459.jpg . Каквото и да кажа, няма да е достатъчно силно, за да опише музиката им. Особено ефекта и на живо. Бяха обсебващи!

# 54
  • под дъгата
  • Мнения: 630
galll, завиждам ти мъничко  Wink
Дренка, честита ти рожденичка! Жива, здрава, безгрижна и весела да е!   bouquet

Имах гости и си изкарахме страхотно. Открих сезона на терасите. Хлъц  Crazy

# 55
  • Мнения: 17 546
Споделям два часа сън по никое време. Сега може и да осъмна.

Дренка, живо и здраво детенце и от мен!   bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утроооооо !
Споделям чаша нервно кафе, недоумение за "красота" ли го направиха варненския електронен регистър и предстояща разходка до градината след половин час. Стискайте палци детето да е в заветния списък, че иначе ще стане много интересно и весело Crazy.

Хубав ден и усмихната, успешна седмица Hug!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 07:33 от Катюша

# 57
  • Мнения: 2 768
Кате - с теб съм!

Всичко най-прекрасно на ДеЩо, да е жива и здрава!   bouquet

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 07:41 от eta

# 58
  • Мнения: 1 533
Ета, видях картинката в подписа ти и се сетих за разкошните ти бели снимки от едно предишно бяло парти.

Всяка година ли го правят и все в Амстердам ли е?

# 59
  • Мнения: 2 768
В различни страни правят Sensation White партита, но меката е А'дам.

Броя дните! Точно след месец е полета ни, а партито е на 05 юли. Т.е. пак ще ви покажа снимки, надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт