Днес 01.06.2008 год. в Зоологическата градина.

  • 2 831
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
кой ако не ти е зад гърба? Тези, дето си изкарват прехраната с крадене по женския пазар, или обикновените роми, извели децата си навън на празника? newsm78 Предложи тогава, къде да се разхождат с децата си те на празника, че да не те притесняват... #Crazy

# 46
  • Мнения: 606
Аз пък щях да се учудя, ако всичко беше предвидено и уредено. С други думи, всичко си е по реда си. Деба кви сме боклуци.
(това е по първия пост в темата)

# 47
  • Мнения: 9 903
облаче, аз лично живея до един от циганските квартали в софия и имам ежедневни контакти с тях. цял живот или до цигански квартали съм живяла, или съм работила с цигани, няма сега да седна да споря, да се обяснявам и оправдавам. Когато мога, не рискувам. Радвам се, че не съм била на 1 юни в зоологическата, ако е вярно това, което са писали вече в темата.

Може би някой от предишните писали по въпроса ще ти отговори по-изчерпателно.

# 48
  • Мнения: X
не исках да те засегна, ако е така, извини ме.
Просто и те са хора, както нас, добри или лоши. Моето дете пък учи в детска градина с 85% ромчета. Не са по-различни от нашите деца повечето от тях, и искрено се надявам да са изкарали хубав първи юни!

# 49
  • Мнения: 2 229
...Но виж, тълпите мургави съграждани, хранещи животните с каквито боклуци имат подръка...

За съжаление хич не бяха само те!
И аз бях в зоологическата на 1ви и се вбесих от гледката пред маймуните - ВСИЧКИ деца им подхвърляха постоянно Зайо-Байо и подобни боклуци и НИКОЙ нищо не им казваше!! Родителите им не само не им се караха, ами видях няколко майки да подават зрънчо в ръцете на децата си + няколко майки самите те хвърляха!!! #Crazy #Crazy Такова безобразие просто!!! А точно онзи ден по Слави или някое друго предаване имаше гост от зоологическата, който се оплакваше, че половината маймуни са диабетици заради хората, които ги хранят. Sick Sick
На няколко места имаше табели "Не хранете животните" ама на кой му пука. То нали е кеф да се забавляваш с животните!
Но и от зоологическата като знаят какво става - ми да сложат по 1 човек на няколко места, които да гледат....след като явно сме зле! ooooh!

Освен това - да, имаше мнооооого цигани. На мен ми беше забавно обаче, не бях ходила от години. И се кефех, че има много деца, по-добре от да отида през седмицата и да няма жив човек. на мен ми беше празнично. Тъпо ми стана, че входа е само 50 ст/левче...айде за децата - ок, но за възрастни поне 3 лв да ги направят...

# 50
  • Мнения: 1 413
Да е жив и здрав нашият тати, че вместо към зоологическата ни заведе на кино да гледаме четвъртата част на Индиана Джоунс! Разположихме се царски с пуканки и кола, гледахме и подскачахме, даже в един момент синът ми се стресна дотолкова, че се озова в мен гушнат и гледащ през пръстите си Joy - много спокойно и хубаво си беше, а и нещо ново за децата, които са гледали първо триизмерно кино, а сега обикновено Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 95
Ako не ние им плащахме данъците,разходите и привилегиите,ако не ние им прскачахме лайната по улиците,то лошо няма.Дразнят ме проявите на лош вкус и това си е...Дразни ме това,че живеем в цигания за която си  плащаме! Да си водят децата в Зоологическата,да ги водят и където искат-лошо няма,но да се държат възпитано-съжалявам,но не смятам,че е правилно да се плюят животните,да се напускат разхвърляни и мърляви тревните площи след обилния обяд на "фамилията" !

Общи условия

Активация на акаунт