Стара Загора 51 - Стари муцуни с нови кореми

  • 32 805
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лали, ти в срок ли си подаде документите?
Ако е така мисля, че би могла да си потърсиш правата в общината, където им е инспектората. Май там беше... newsm78
По-знаещите дa ме поправят ако греша.
Скоро срещнах една стара приятелка, която се преселва тук от Хасково. Каза, че на няколко места са и отказали и отишла в общината, където някаква служителка също я отрязала. Не си спомняма как точно, но по няккаъв начин стигнала до шефката им и тя поела нещата в свои ръце. Обадила се на няколко градини и са намерили място за детенцето в 8-ма градина, която също е на центъра.
А пробва ли в градината, която се намира до казармите, на бившата улица Стоян Златев (не и знам новото име)?

# 16
  • Мнения: 11 314
А пробва ли в градината, която се намира до казармите, на бившата улица Стоян Златев (не и знам новото име)?
Хан Аспарух, бе пиле! Точно под Хапката е.
Лали, много неприятна история, аз бих си търсила правата до последна инстанция! Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А пробва ли в градината, която се намира до казармите, на бившата улица Стоян Златев (не и знам новото име)?
Хан Аспарух, бе пиле! Точно под Хапката е.

Тамън същата!
Мислях да отворя бгмапс да потърся името, ама се сетих, че сайта е запазена марка за справики на Еспри и се отказах  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 179
В 17 градина баща ми се нареди в  4 сутринта!  Laughing А в Пролет аз бях в 6 часа. За щастие в 35,която е на Хан Аспарух,сме приети!Ще я  запиша там,нищо че ми е по-дълече.Може да е  за хубаво.Въпреки това,ще се оплача където трябва!(когато разбера къде ) Трябва най-сетне да се спре тая шуробаджанащина!!!Не е нормално директорката да те съветва приятелски да си запишеш детето в градина,която била само на 5 мин.път с кола,примерно до ЗЗУ-то,а ти да живееш до Аязмото!Че то в  Стара Загора всички градини са ми на 5 мин.път с кола!Да ида в Колю Ганчев,щото там имало малко деца.....ами ако нямам кола?Не съм наясно градините към инспектората по образованието ли са или към общината....Извинете ме за словоизлиянията,не е приятно да пълня очите на всички ви с глупости.....просто тая идиотия в  нашата мила родина ме убива!!!!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 18:34 от ЛАЛИ

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лали, протестирай!
Казвам го не да те подстрекавам, а защото познавайки себе си зная как бих се чувствала аз в подобна ситуация, ако не го направех. Дори и нищо да не постигнеш с протеста си, поне ще си изпълнила дълга си пред самата себе си и ще ти е по-спокойно.
Права си, безобразията трябва да спрат и всеки от нас е отговорен за това. Защото докато си мислим, че "една птичка пролет не прави" си затваряме очите за факта, че на чело на всяко ято стои само една птичка Wink

Пак се отплеснах в мъдруване, но няма да се извинявам.
Успех, Лали, каквото и да решиш. А ако ти трябват други птички - имаш една в мое лице  Grinning

# 20
  • Мнения: 619
Аз пак ще си пиша за бременните-доколкото разбирам са 4-казвайте коя е четвъртата,Злати ли  Thinking

# 21
  • Мнения: 750
Здравейте и от мен  bouquet
Офф тук не се спря да вали Confused,тъкмо се наканихме днес да ходим на море и то пък взе,4е заваля пустото му време Twisted Evil
Да ви питам,къде в Стара Загора има басейни и плаж newsm78.
Спомням си,4е едно време имаше на Железник,ама дали съществува още Rolling Eyes
Хайде много здраве на вси4ки Hug

# 22
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Не съм от най-компетентните  ,  но басейни има както срещу Железник , на Ескейп   , и на Минералните бани и на  Ягода - там са два   ...за други не се сещам  newsm78



Иве  , бременните сега са четири  - Асинка, Вечерница , МТВ и Мини79   ...пита се коя е петата Laughing

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иве  , бременните сега са четири  - Асинка, Вечерница , МТВ и Мини79   ...пита се коя е петата Laughing

Ива хич да не са прави на луда, днес се видяхме и вече знае коя е петата Rolling Eyes

Басейн има и на комплекс Арт, до стадиона.

# 24
  • Мнения: 855
Аз пък разбрах че са 6 бременни  Rolling Eyes Кои останахме с по едно дете  newsm78 Или пък да няма изненада от тези дето са с по две  Crazy
Пък и може грешно да съм разбрала  Thinking

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз не съм...за другите незнам.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз не съм...за другите незнам.
И аз Simple Smile
Честито на Мини! Лека и безпроблемна до края!

# 27
  • Мнения: 619
Вечито не я броя щото е отдавна.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Някой да има желание да пие с мен по една бира тази вечер? Имам нужда

# 29
  • Мнения: 11 314
Вечито не я броя щото е отдавна.
A ся де! Crossing Arms
Ми то и Асинка изключете тогава от списъка, че ме води с 3 седмици. Joy
Давам последен жокер - няма да съм сама с 3 деца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт