Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
Здравейте понеже ми е трудно да се свържа с моя гинеколог реших да се обърна към вас за помощ.От около 4-5 дни имам болки като при месечен цикъл - постоянни и всеки ден болката се засилва.По принцип бях с безболезнена менструация преди.Дали е нормално това което чувствам според вас?Все още не са ми изтекли води нито ми е падала слузестата запушалка.По закъснение на цикъла съм в 37 г.с. а според ехографа в 39г.с.Благодаря предварително.
Цитирай

Добрич

Веднага на лекар! Peace
Може да са подготвителни контракции, може и раждането вече да започва.

Усещаш ли редовно бебчето?

Успех !!!
Цитирай
Да бебчето си мърда както преди.А тези болки са постоянни не на интервали затова мисля че не са контракции.ама знам ли за пръв път мие.
Цитирай

Стара Загора

По-добре се консултирай с лекар Peace
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Веднага на лекар! Peace
Може да са подготвителни контракции, може и раждането вече да започва.

И аз мисля че са подготвителни контракции  Wink  Свържи се с наблюдаващия те лакар или отивай веднага към здравното завединие което си решила да раждаш  Hug

Успех миличка и леко раждане   bouquet
Цитирай

Щом досега не си имала такива болки, вероятно раждането наближава. Но за да си  спокойна консултирай се с гинеколога си . Peace
Леко раждане  bouquet
Цитирай

Възможно е да са контракции наистина, но при тях има и стягане на корема. Преди да родя и аз имах болки ниско долу, но те бяха защото главичката на бебето беше вече много ниско и ме притискаше силно.
Лекар задължително. Ние тук само си гадаем! УСпех!   bouquet
Цитирай

Sofia

Може да са контракции, може да притиска някой орган - при всяко положение, щом бременна жена има болки трябва незабавно да бъде видяна от лекар, дори и да не е наблюдаващия!
Цитирай

Явно раждането наближава, ако те боли много просто иди до най-близката болница.

И леко раждане  Peace
Цитирай

Плевен

И аз имах такива болки 3 седмици преди термина, и се оказа че имам разкритие. Нито са ми изтичали водите, нито ми е падала тапата. За това върви да те прегледат. Успех и леко раждане    Peace
Цитирай
благодаря на всички
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Бързо в болницата да следят тоновете на бебче и да те прегледат, а гинекологът ти и от там може да го търсиш...  Peace   И леко раждане...   bouquet
Цитирай

София

Леко раждане  Hug
Цитирай

аз имах такива около седмица преди да родя. само сутрин и не като контракции - да боли и да отминава, ами точно като при менструация.
леко раждане ти желая Very Happy
Цитирай

Бургас

Две седмици преди да родя започнах да имам такива болки за около 1-2 часа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора