Статия за БГ-Мамма във в.Капитал

  • 5 326
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Ох, тия от Капитал свалят летвата с всеки изминал ден

Чия летва? И защо така мислиш?

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, може ли да напишеш "Юлияна Кузманова" бе, Лис hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 4 412
А това с "Юлияна Кузманова" ми докара стрес. Чета сравнително внимателно и името не го вдявам от написаните преди това в статията. В първият момент се стресирах, че майчинството ми се е отразило на някои функции. А може и да е било тест, дали майките ще забележат Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 622
Хехе, яко  Wink преди 4 години като се регистрирах и преди близо 5 от как чета, не съм и подозирала какви мащаби ще придобие форума.

колкото и хубаво, обаче да е това, толкова е и минус. Обикновени хора (ако слагат снимки) придобиват популярност и могат лесно да бъдат разпознати  Rolling Eyes Затова лично аз ограничавам до минимум вече снимките, а преди в подписа ми се мъдреха всичките ни семейни албуми...

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Забавна статия Laughing

# 35
  • Мнения: 4 294
Статията е белзична, много обща и твърде банална. За да се разбере обществото на бг мама, трябват много повече от два-три часа анализ на форума.
Последвалите коментари не ме изненадват, по-скоро ме отегчават с липсата си на обективност, или поне на оригиналност.

# 36
  • Мнения: 7 120
Етоооо, и татти намаза - женен е за мамма, за Марина, но и за Юлияна.  Laughing
Малко лепкаво, но е повече от нищо. Заслужават да се пристрастят. Grinning

# 37
  • Мнения: 1 107
Да си кажа честно аз от потребителите, които именно google "докара" във форума и то по пътечки, съвсем различни от майчинските Laughing. Обаче "парка" си е толкова хубав, че се набутах и аз там Simple Smile
Да си го кажем наистина- bg-mamma си е събитие, наистина и винаги съм се възхищавала на организацията на сайта!
Мама и Тати - поздравления!

P.S. не чета коментарите под статиите изобщо- писна ми от невъзпитание излято върху клавиатура

# 38
  • Мнения: 919

P.S. не чета коментарите под статиите изобщо- писна ми от невъзпитание излято върху клавиатура
Не ти и трябва да ги четеш!Отвратих се от повечето... Rolling Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 634
Ауууууу какви злобни коментари под статията  ooooh!

# 40
  • Мнения: 3 929
Статията е много позитивна, аз я приемам като форма на извинение, че са се изказали прибързано. Дори е  хлъзгава  на моменти, което е форма на изкупване на вина, не търсете подтекстове.
newsm10

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Статията е много позитивна, аз я приемам като форма на извинение, че са се изказали прибързано. Дори е  хлъзгава  на моменти, което е форма на изкупване на вина, не търсете подтекстове.

Съгласна с Кифлата.
По-добре след дъжд качулка.

# 42
  • Мнения: 2 563
Жал ми е да гледам как се скапва Капитал. Чета ги редовно, щото на пазара по-свестен вестник не се намира засега и в 1/3 от материалите откривам прояви на непрофесионализъм...  Tired

# 43
  • Мнения: 4 447
Интересна ПР статия.

# 44
  • Мнения: 2 386
Жал ми е да гледам как се скапва Капитал. Чета ги редовно, щото на пазара по-свестен вестник не се намира засега и в 1/3 от материалите откривам прояви на непрофесионализъм...  Tired
Ужасно си права.

Общи условия

Активация на акаунт