Това кърма ли е?

  • 1 391
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Жлезите ти започват да се подготвят за кърменето. Коластрата е много ценна за бебето, много хранителна. В началото гърдите не произвеждат точно кърма, а коластра, много богата на антитела - необходими за имунната система на бебето. То си е като кърма, но по- гъста, по-хранителна. Ох, тук във форума има на 100 процента някъде много по-добре обяснено.

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А все пак някой ще ми каже ли какво е точно това тъй като в гугала ми излизат само някакви лекарствени добавки от новозеландски млади крави?
Laughing
http://www.bebemamabg.com/index.php?option=com_content&task= … =65&Itemid=39

# 17
# 18
  • Мнения: 518
За тези подплънки ли питаш, дето се слагат под сутиена? Иди в някоя аптека и питай - там сигурно продават такива.

# 19
  • Мнения: 203

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Много благодаря !!!

   

# 20
  • Мнения: 961
Това е коластра  Laughing. Имат я доста жени докато са бременни. Аз знам, че не трябва да я изтискваш сега. Ползвай подплънки за кърмене  Wink
Нормално е, не с етревожи.

# 21
  • Мнения: 961
Това е коластра  Laughing. Имат я доста жени докато са бременни. Аз знам, че не трябва да я изтискваш сега. Ползвай подплънки за кърмене  Wink
Нормално е, не се тревожи.

# 22
  • Мнения: 487
Коластра е, няма място за притеснение.

# 23
  • Мнения: 139
Както вече са ти отговорили коластра е,не се панирай Peace
Но повече не си стискай гърдите,защото може да предизвикаш контракции,това ми го е казвал лекар Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 618
Коластра е, няма място за притеснение.
  Peace  И не се изцеждай, стискай и т.н. Количеството при всяка жена е различно, аз имах коластра от 4 месец, към 7-мия вече мокрех не само тениската, но и чаршафа. Момичетата са ти писали вече за подплънките за кърмачки, голямо удобство са, особено за навън  Peace

Общи условия

Активация на акаунт