Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе!

  • 279 238
  • 1 164
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Якобс монарх

# 31
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
максуел хаус(нес), сега по принуда "гран-мер, но не ме кефи!

# 32
  • Мнения: 649
Якобс пия! Не мога да се сетя, но една позната ми носеше от Израел едно страхотно кафе! Ей няма човек дето да го пробва и да не иска и той такова! Обаче отдавна  не е идвала и не съм пила такова кафенце готино!

# 33
  • Мнения: 1 505
Когато съм в бг пия дон това кафе е невероятно,толкова ароматно,4е преди да го открия пиех кафето с 4 захар4ета,а когато го открих,за да мога да му се насладя не слагам захар ве4е.Тук пия ж ка6ти Хурадо,за6тото ниамаме кафема6ина в ка6ти.

# 34
  • София
  • Мнения: 478
Аз пия само Нескафе 3 в 1, през лятото и в студения му вариант. Много ми харесват и двете. Нещо не си падам по Лаваца, защото ми киселее, но пък и не съм голямата кафеджийка и мнението ми не е много компетентно Joy

# 35
  • Мнения: 118
Прави страхотен каймак. Peace

# 36
  • Мнения: 1 975
Абе мацки, Нова бразилия никой ли не пие  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 3 271
Якобс, във всичките му разновидности Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Абе мацки, Нова бразилия никой ли не пие  newsm78

А, ти шегуваш ли се Mr. Green, та то не се пие - на отрова ми горчи, изгоряло ми е  (лично на мене де), а и аромата му не ми допада.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, и на мен ми мирише като на прегоряло. Като че ли е препечено. Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 4 294
лаваца или якобс  Peace
а нова бразилия   Naughty

# 41
  • Мнения: 1 209
У дома потрадиция се пие горчиво кафе, включително Нова бразилия и едно испанско, мисля беше Хорта. Когато купувам смес винаги искам да сложат поне 100г. от най- гор4ивото. но това е въпрос на вкус. за момента съм се спряла на следния кафеен "коктейл" 100г. бразилия, 100г. индия- чери, 100г.- майе и 50г.- арабика.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 176
Силно кафе обичам.
Напоследък Якобс купуваме.
3 в 1 понякога пия, поради липса на друго, но на мен ми е сладко.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Илли, Лаваца и Малонго.

# 44
50% на 50% смес арабика/ робуста, хем силно хем ароматно - от магазинте за кафе на зърна. Понякога се доверявам на продавача.

Общи условия

Активация на акаунт