Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе!

  • 279 468
  • 1 164
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 15 379
Има и трети вид от стандартните, вземи и него Laughing, той е хубав.

# 811
  • София
  • Мнения: 18 719
Като  е гарга да е рошава newsm10

# 812
  • Мнения: 13 837
Има и трети вид от стандартните, вземи и него Laughing, той е хубав.



ето ги най-предлаганите на бг пазар
селекциите им са нещо друго.

# 813
  • Мнения: 15 379
Да, за тези видове писах, взимам без средния, който вече казах защо не ми допадна Simple Smile.
Исках да пробвам Пелини, но видовете, които намирам са смески с робуста и се отказах.

# 814
  • София
  • Мнения: 18 719
Благодаря както казах ще пробвам първо тъмния ,ще се доверя на теб Sourcherry .Аз преди години работех в едно заведение и там работехме с едно кафе много го харесвах и само в Пловдив имаше представителство нещо с Б му почваше името ама не мога да се сетия хич.

# 815
  • Мнения: 15 379
С "Б" се сещам за "Бианчи".

# 816
  • Мнения: X
и аз за него се сетих

# 817
  • София
  • Мнения: 18 719
Сетих се Барбера се казваше.Някой ако го е опитвал.

# 818
  • Мнения: 15 379
Сетих се за 3-те Бурбона - на пакетче-капсула е. Нечовешки го харесвам, с айриш.
До работата ми го правят, търча по 3 пъти на ден, пия го с айриш, във вариант ристретто радикале Heart Eyes.

# 819
  • София
  • Мнения: 18 719
Това е на зърна просто уникално.ще поровя  да видя дали има някъде.

# 820
  • Мнения: 3 922
Да не е Baristo? 

# 821
  • Мнения: 164
Моля препоръчайте ми марка кафе 100% арабика на зърна. До сега пиех нес кафе разтворимо, но скоро си купих машина. Обичам кафето да е ароматно и да не горчи. Мъжът ми донесе някакво кафе _Матине, обаче ми е много горчиво. После видях на пакета ,че е смес арабика и робуста, но няма съотношението. То е ясно ,че трябва да се сменя, но нямам опит и разчитам на вас Simple Smile

# 822
  • Мнения: X
 Това на Дафидоф първото на което пише 57 -става страхотно за еспресо.
 В Лидл има доста кафета.
 Пробвай Мока.
 

# 823
  • Мнения: 7 098
Някакво хубаво безкофеиново кафе да препоръчате? Напоследък не мога да пия друго, пробвах на Чибо, но за разлика от другите им кафета, безкофеиновото не ми допада. Иска ми се да има хубав аромат.

# 824
  • Мнения: 25 770

Това е моето кафенце, когато съм си в къщи само такова пия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт