Шумът е ужасен

  • 1 769
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 966
Офффф  #Crazy това с шума и несъобразяващите се около нас е болна тема...

Мен пък едни съседи редовно ме нервират с тропане точно по обедните часове...  Close както е в момента например  #Crazy само не мога да разбера що за тип би стоял тихо до 1-2 наобед и после почва джабалата без изобщо да се съобрази някой спи ли наоколо, има ли малки деца през 2-3 апартамента........  Twisted Evil и към 4 и половина -5 приключва тропането  #2gunfire
Не знам, няма оправия... напълно отчаяна съм  #Crazy
На авторката пожелавам скорошно справяне с проблема и наистина после да каже как го е постигнала  Peace

# 17
  • Мнения: 4 668

Мен пък едни съседи редовно ме нервират с тропане точно по обедните часове...  Close както е в момента например  #Crazy само не мога да разбера що за тип би стоял тихо до 1-2 наобед и после почва джабалата без изобщо да се съобрази някой спи ли наоколо, има ли малки деца през 2-3 апартамента........  Twisted Evil и към 4 и половина -5 приключва тропането 
А съседката до нас си умира точно събота и неделя , когато спи детето да чисти , да мести мебелите , но понеже е сама реално ги тътри по плочките  ooooh! , също така тряска врати ...

Просто не я знам как издържа физически 2-3 часа да мести непрекъснато столове и маси  Sick
Иначе не е лоша жената ...
И аз не знам дали да и кажа някак по - елегатно , че много ни пречи  Rolling Eyes

# 18
 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
 Дано,даваме им шанс до понеделник,за да се спрат,ако ли не  пускаме жалба до когото трябва.
Аман от добрия тон! Crossing Arms

Абе шумът е многооошо нещо.
По повод с проблема с бургаската алрма Joy-грубооо е било отмъщението,ама то....
Имаме един съсед от другия вход(блокът ни е Г-образен,та входа на съседа е отзад)
Този съсед си има една антика -държи я пред нашия ВхОд-АНТИКАТА Е ЕДИН УЖАСЕН ВаРДбУРг,който с такава любов ремонтира всеки уикенд от пладне до вечер-Нали знаете колко е интересен гласа на двутактовия двигател ..... Shocked Crazy

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
 Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт