Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 671
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Здравейте,мили мами!Моят малчуган си хапва вече 6 месеца от частна кухня ВИП БЕБЕ.Досега здравословни проблеми не е имал.Напротив даже се развива  много добре,с нетърпение чака винаги прясно приготвената и вкусна храна и си хапва с голяма наслада.Изключително съм доволна от ВИП БЕБЕ и нямам намерение да вярвам на разни направо смешни и безпочвени обвинения.Оставам техен редовен клиент.
БЛАГОДАРЯ ВИ че Ви има и че много ме улеснявате в отглеждането на моето дете:)))

# 46
  • Мнения: 502
aз също вземам от ВИП бебе още от самото начало и както досега съм писала по темата- доволна съм. с дъщеря ми бяхме в болница за няколко дена и даже там мъжът ми носеше кухнята. е верно че не изяждаше всичко, но беше на система все пак и нямаше апетит, но не сме прекъсвали.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 524
Лакомник - прекрасна кухня, хапвам я голямо удоволствие, остава и малката да се научи да я хапва - предпочита пържоли диването.

Но ми е странно как така не може да се поръча да речем без десерт. В София си поръчвам без десерт, а тук десерта все аз го хапвам  Thinking

# 48
  • Мнения: 4 590
защо не попиташ пак дали не може без десерт, шефката е много разбрана ,  и тя е майка знае ги нещата
аз например във вип бебе съм заменила десерта изцяло със едно от другите ястия
и двете кухни са страхотни , добре че ги има

# 49
  • София
  • Мнения: 1 524
yasmina питах дали може без десерт, не съм се сетила за замяна, ще попитам утре, мерси за идеята, а шефката верно  е страхотна.

# 50
  • Мнения: 9 776
Случайно попаднах на тази тема. Единият от собствениците на ВИП бебе ми е познат. Сестра му ми е приятелка. Ако проявявате интерес, още утре ще попитам за въпросната санкция от РИОКОЗ. Дали въобще е направена такава.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 524
За тази санкция - простете но не вярвам, нищо, че не взимам от тази кухня, просто вестниците са ми пределно ясни - срещу малко дарение са съгласни да напишат всичко.

# 52
  • Мнения: 9 776
Току-що мъжа ми се сети, че приятелката ми е споменала нещо преди 1-2 седмици, но аз къде съм бляла newsm78. Утре ще я питам за повече инфо.

# 53
  • Мнения: 9 776
За ВИП бебе: санкцията е била просто формалност, щом са им казали, че по веднъж в годината ще им съставят акт. Отчитане на дейност.

# 54
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!От София съм,но планираме лятната си ваканция да прекараме за 2 седмици във прекрасния и много любим за нас гр.Варна!Много ви моля т.к. ще се намира в кв. Аспарухово в къщата на познати препоръчайте ми кухня за сина ми който ще е на 3г.И дали има всекидневна включваща събота и неделя т.е. да нямаме прекъсване.Интересуваме и грамажа на предлаганата храна!Много ви благодаря!Забравих да спомена месеца през който ще сме-още не  еуточнено на 100% но ще е едната дата от 20.07 ,а другата от 1 или 5.08 т.е. важно е да се спомене август месец!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 777
"Лакомник" се намира в "Аспарухово",ето сайта им:www.lakomnik.com.Има и телефони,можеш да попиташ за всичко,което те интересува. Peace

# 56
  • Мнения: 73
Да пипитам нещо и то по специално за Вип бебе. Може ли да се направи поръчка само за един ден?

# 57
  • Мнения: 2 922
Да пипитам нещо и то по специално за Вип бебе. Може ли да се направи поръчка само за един ден?

Правила съм преди време, ако няма промяна - може.

# 58
  • Мнения: 1 153
И аз ще гостувам във Варна за 2 седмици и много се чудя коя от 2-те кухни да избера - VIP бебе или Лакомник? Ох, като няма е проблем, като има - пак проблем Laughing

# 59
  • Мнения: 2 922
И аз ще гостувам във Варна за 2 седмици и много се чудя коя от 2-те кухни да избера - VIP бебе или Лакомник? Ох, като няма е проблем, като има - пак проблем Laughing

И двете са добри, според мен.
Предимството на Вип бебе е, че работят и в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт