Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 672
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 860
За съжаление никои не ти дава гаранция за нищо.  Rolling Eyes
Винаги съм си мислела, че частните кухни държат много на хигиена и качество , за да искат тази цена....и дано това да е просто злонамерен сигнал.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 391
Вип бебе и миналата година имаха проблем:  http://pozvanete.bg/news.php?id=49223

Не спрях да взимам тогава. Не се е случило нито преди това, нито след това да се заеази детето от нещо. Аз лично не вярвам да е лоща хигиената, да не говорим, че особено по времето на първата публикация тепътва прохождаха и е било жизнено важно за фирмата да спазва всички правила ,за да успее да се наложи.

А иначе за днес - да, основното си беше точно пюре. По принцип рядко се случва, но днес си беше пюренце. Не мисля, че и този път ще се откажа от улугите им... Друг е въпросът как така в това пюре - доста добре пасирано, този крак остана непасиран.

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 17:28 от Поспаланка

# 92
  • София
  • Мнения: 39 759
Ползвах кухнята 4 дена и останах доволна. 1вият ден взех храната на място, мисля, че писах тук. На пръв поглед се вижда, че поддържат добра хигиена. Но не съм специалист и не мога нищо да твърдя.
При две частни кухни... конкуренцията е голяма. Навярно и нелоялната конкуренция също. В София имам доста по-голям избор.

# 93
  • Мнения: 4 590
момичета не се връзвайте , както и да се погледне си личи че е нагласено както миналият път
мартин естествено вече е голям не е на тази храна , но доста дълго им ползвахме услугите и бях впечатлена от професионализма им , както и от индивидуалния подход примерно за да не се ангажирам доставката ни беше малко нестандартна
имаше храни които не трябваше да яде , момчетата всекидневно се съобразваха с това
точно по време на клеветата с бактерията бяхме в болница и се чудиха какво му е на малкият  естествено хванаха се за какво е ял тогава пак реагираха много адекватно и точно за 5 мин се разбрахме че не е от тях
работят често на празници което за мен беше много важно , мога и още да изреждам доста компромиси са ми правили на мен, такива каквито никъде нямаше да направят

Общи условия

Активация на акаунт