Край с цигарите! - тема 3

  • 19 875
  • 590
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 700
 Laughing

Подредила съм го така, zаЩото ме е яд, че даже не иска да опита. Каzва "Няма да успея." И понякога като ми се сопне и ми пада пердето. Днес направих час zа контролна спермограма и ако пак е лоШа яко да му е дупе.

П.П. Ако като ми каже "Ми ти вече веднъж zабременя" и ми иде да го хвърля преz балкона.  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 1 091
Здравейте, душички  newsm03, да взема и аз да се запиша в новата ни темичка. Миле и Билянче  welcome, успех ви желая в опитите да откажете мъжете. Той моя Грацианчо не пуши цигари, ама как обича да си купи едни пури и да ги извади и малиий какъв е гъзар само като запали. Едни облаци около него, миризми, а той доволен, че всички се разбягват и се превиват в кашлица. Казвала съм му сто пъти да спре да дава грешни пари. То поне да е пушач, ясно, ми той на уста павка и само се лигави. С лошо не става, не ме слуша. Обаче сега имам нова тактика. Излиза милия да си пуши в двора и аз след него. " Дай да си дръпна"- викам и подскачам наоколо. "Не може!".  "Защо да не може? Ти не пушиш и аз не пуша, то пурата не се брои, дай де". "Стига де, влизай вътре, няма да пушиш".
Пък аз започвам жадно да гоня кълбата дим и да ги гълтам все едно са много вкусни и той веднага гаси и каза, че вече нямало да си купува, да видим. Смешно е, защото аз съм като малко дете покрай него, а той все гледа да се грижи за мен (по-голям е с 11г.).

Аз опит с хапчета и лепенки нямам. Отказах ги когато реших, че искам, преди това не ставаше и това е. Дано вашите мъже да осъзнаят колко е важно наистина. Пишете как вървят опитите!

# 32
  • Мнения: 499
Грация* радвам се че те виждам отново. Нещо се беше изгубила. Аз да ти кажа вчера пак говорих, но кротко и му обясних при него как стоят нещата и му казах че ако нямаше проблем защо до сега не съм забременяла. И той млъкна. Викам му при твоята спермограма е противопоказно да се пуши да се пие и да се нервираш, и му обяснявам защо. Той вика добре и май с това добре си останах. Но ще видим знам че не мога да го откажа от цигарите.
Грация кажи как са нещата с теб, видях че си писала че вече си търсиш лекарствата за ин-витро. Мога ли да те попитам колко пари са тия лекарства и колко ще ти стува това ин-витро? прегръщам те силно и ти желая огромен късмет. Hug

# 33
  • Мнения: 1 226
Айде бърз запис и от мен.Да не ме овиквате.
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 248
Айде бърз запис и от мен.Да не ме овиквате.
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз така. Embarassed Embarassed Embarassed
Много, много целувки и прегръдки. Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 091
Билянче, мило, не съм се загубила, най-редовно си досаждам с моите си работи тук, само че от темата за инсето минах в съседната за ин-витро, но не съм спирала да ви следя и да се вълнувам с вас  newsm53. Дано следващата спермограма е чудесна, операцията и лекарствата да са дали резултат  newsm10. Цигарите са важни също. Дано да се усети скоро и да направи всичко по силите си да подобри резултата си. Аз ги спрях месец преди първото инсе и вече 5 месеца и 10 дена не пуша, а както знаеш имам 4 инсета и готвя ин-витро (т.е. все стресови ситуации). Днес бях на преглед и довечера започвам стимулацията  newsm44 (1 месец пих противозачатъчни). Това е при мен, живот и здраве  до 2 седмици трябва да е минал трансфера и да си чакам. Лекарствата ми ги поръча докторката, а аз ги получих в 1 голям кашон  newsm09. Имената и цените им не са съпоставими с тези в БГ. За  инфо само - ин-витрото тук е $16-20 000. Ние за щастие имаме хубава застраховка, която покрива голяма част. Искам да кажа, че финансово процедурата не ни тежи, мен не ме е страх и съм даже много уверена, така че съм добре - само напред и нагоре  smile3535.

Стели  Hug, ама много ти е хубаво името наистина, аз от 2 години съм си го решила, но сега и моя е съгласен. Днес в клиниката четох, че още една от звездите така си е кръстила момиченцето и направо  #Cussing out  ще вземе да стане много популярно, а аз исках да е уникално.

Тони, твоето име пък съм го харесала за сина си (дай Боже), ама ще стане само за втория, че първия ще го кръщава баща му (такава ни е уговорката).

Яни и аз ще започвам да спретвам каранки за спорта  gydi, то нали сме в стимулация имаме оправдание да сме нервни   newsm61

# 36
  • Мнения: 382
Татко Барба тя Грацийка добре го е казала, те хормоните са виновни.Ина4е съм за  Peace.
Грация браво мили4ка, 4е си запо4нала стимулация. При мен не е цветна картинката, телцето ми пак ми върти номера, не знам дали 6те успеем този път, малко съм обезверена. Cry Я кажи как да напълнея, 4е ми се скараха, 4е съм торба с кокали, и си имат право хората.
Тонитка, Стели ама драснете не6то де, то няма да ви излязат мазол4ета на нежните ви пръсти.  bouquet
Миле, Билян4е не знам какво да ви кажа. То наистина ако не иска 4овек да го направи, върти го су4и го, на своето 6те си ходи.Късмет, и дано да ви издържат нерви4ките. Hug
 
А какво става с Аркан4ето и Хрис? newsm78

# 37
  • Мнения: 1 284
Минавам само за присъствие и да ви Hug Hug Hug
Спи ми сееееее,хайде лека от мен Grinning

# 38
  • Мнения: 4 700
Днес пак го иzненадах ама наистина не беШе с цигара в ръка.  newsm78 Оф, дано ги остави. Сега малко се постресна като вzех час вчера zа спермограмата. Така като има дата и като zнае, че док пак Ще му трие сол на главата и по се стряска. При нас номера със zабременяването не минава, zаЩото аz zабременях при първия опит, но zа съжаление го zагубих. Чак след това иzлеzнаха проблемите при мен, а неговата спермограма я направихме, zаЩото в клиниката по стерилет са zадължителни (което е напълно раzбираемо). А то виж, че и от там иzкочи zайче.  Tired

# 39
  • Мнения: 499
yani_ta знам че е така. Но пък в крайна сметка и с цигари и без цигари ако е рекъл Господ да ни дари с дете ще стане. Просто си го усещам някакси. Дано да не ме лъже това чувство.
 Грация* това при вас поне  е добре че застраховката ви поема всичко, а тук няма такива неща. Всичко си плащаш и с осигуровки и без осигуровки. Между другото и аз съм решила тази година да играя за лотарията за зелена карта, и дано успеем. Пък да видим там кой ще ни посрещне. Но това е друга тема.
Хайде лека вечер и от мен сладки сънища

# 40
  • Мнения: 353
Здравейте момичета  bowuu,

Я да стегна аз малко редиците, че нещо много оредяхме  #2gunfire. След като Стели и Тонитка се изгубиха значи страшни времена се задават   Thinking  Бързо тука строй се - преброй се всички на "баламатума"  Joy

Гледам ДругарчеБилянчето и Миле скоро ще ядат "благо жито"  hahaha че както са я подкарали мъжете  им скоро ще "гушнат чимшира"  Joy   Момичета, дайте я малко по-спокойно. Очевидно е, че имате мъже - инати, и със скандал няма да станат нещата. По-скоро наистина им обяснете, че пушенето уврежда репродуктивните им способности. Намаляването на цигарите няма действие, т.к. организма продължава да се снабдява с никотин. Варианта е пълно отказване.

Миле,
Кажи на съпруга си, че за да има ефект от спирането на цигарите трябва поне 3м. да не е пушил изобщо, защото 3м. е периода на спермогенезата - т.е. на новите спермита. Дано му дойде акъла. А що се касае, че имало и пушачи дето правели бебета - ами има, ама ние явно не сме от тях  Joy  Обяснението е съвсем просто.

Грация,
Стискам ти палци и с цяло сърце ти желая да ни зарадваш с  EFP  Ти какво име си харесала, че аз така и не разбрах какви имена сте обсъждали  Embarassed

Яни_та,
За килцата - наблегни на червено месо (телешко или пилешки бутчета) и картофи, ориз, спагети, пици, овесени ядки и не се нервирай, че от нерви се губи тегло и после язък за манджата, че ще отиде в  Toilet

Стели,
как си душичке ? Търкаляш ли се вече  hahaha

Тонитка,
Надявам се всичко е наред при теб, че този бърз запис е много нехарактерен за теб  Hug

Много ви гушкам всички  Hug Hug Hug

П.П. Цаних се за нагушвател, защото Стели я няма, а не бива да си ходите ненагушкани  Joy

# 41
  • Мнения: 499
Татко Барба, браво на теб. Така хубаво ни строяваш, че май трябва да те издигнем на по-висок чин.
Аз да ти кажа не правя скандали а обяснявам какво е положението.Просто му казах че аз правя всичко възможно и на какво ли не съм се подлагала, а от него се иска само да ги откаже поне само за тоя момен, пък после като видим че има резултат да ги пропуши отново. Но ме разбери правилно един пушач не можеш да откажеш лесно от цигарите. Той все се измъква с въпроса: как ставало при циганите като били толкова нечистоплътни, и как става при хората които пушат? И после ходи му обеснявай. опитах се казах му че ако нямаше проблем защо вече 5 год. не мога да забременея........ и замлъкна.
П.П. благодаря з апрегръдките, то всички се нуждаем от тях.  Hug

# 42
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета  bowuu,

Я да стегна аз малко редиците, че нещо много оредяхме  #2gunfire. След като Стели и Тонитка се изгубиха значи страшни времена се задават   Thinking  Бързо тука строй се - преброй се всички на "баламатума"  Joy


Ей ме на, първа на баламатума. smile3519(това ще да е бисер на сладката ти щерка, нали? Wink

Татенце много ме изтормозиха тези дни...Снощи пийнах първото 'апче метотрексат, много ми коства да се реша, но доки беше категоричен... Cry
Днес цял ден имам в главата си едни странни образи, от сорта на един поп, които ми пее:
"Еднааа година отсрочкаааа" bishop, май съм психясала. newsm78
Та така, до една година няма да ми разрешат да продължим опитите, докато не се изчисти организма... Cry

 bilyana44 Peace, много ли ви е лоша спермограмата?

Mile, ей ма си лоша 'начи newsm78, ще те покажа довечера на мъжо, да види че има и по-лоши от мен. Wink hahaha
Мойчкия снощи, като решихме, че няма изход, ще отлагаме бебето за година, и веднага спретна- "Ми значи няма да пия вече хапчета? И мога да си отворя още една биричка. Rolling EyesЕй, щях да го  box box box
Ама нали си го обичкам,имаше  beer beer beer


Елгедел, 'що ти се спи толкова?  Thinking Къде ходиш по нощите, аз да те запитам? Mr. Green Hug

Яни, еи и ти от партията на Mile, тормоз над мъжкото съсловие. hahaha
Аз моя да го похваля, от едно известно време, като съм му сърдита или тъжна, ходи да обира розите по алеите Flutter, кой ли ден ще го погнат ченгетата. Joy Как са хормоните? Heart Eyes

Грация Hug, мила, страхотна новина, че започваш стимулацията. smile3501 Дано да мине бързо и леко.newsm10И сега си по свободна, наминавай по често и насам.   love001
А за името- ма молим Embarassed, цялото удоволствие е мое. А на половинката ти, кои имена му харесват? Hug

Другарче, Стелче, Аркана къде сте? newsm12 Бързо тука на баламатума, че да не ставам лоша. smile3513







Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 15:09 от tony_t

# 43
  • Мнения: 499
tony_t   не съм голям специалист по спермограми, но ще ти кажа какви бяха стойностите по спомен.
35% бързо подвижни
5% подвижни
10% бавно подвижни

# 44
  • Мнения: 4 700
Татко Барба се явява, раzбира се, първи zаЩитник на мъжкото съсловие.  Laughing

Иначе аz тия дни съм добричка, ама то при мен ден до пладне. Утре може пак да го погна. Успокойх се сега, zаЩото zнам какво Ще го прави док като идем. Миналия път бяхме голяма картинка, аz хленча с пълно гърло, док чете конско на мъжа ми.......Та след това ги откаzа, ама zа малко. Вика ми "Ами нали сега пия витамините, zаЩо да спирам цигарите?"  #2gunfire  Twisted Evil И като ми го каже това и на мен като ми падне пердето и яко да му е дупе.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Тони, zаЩо Ще пиеШ метотрексата?

Общи условия

Активация на акаунт