Бял крем Рачев

  • 293 145
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 522
Четох и то много темата е дълга.Искам да попитам тъй като се залях с много врял чай който ми свали кожата направо точно над едната гърда. Този крем подходящ ли е да мажа за да си зарастне кожата и да не остане белег. Ако е подходящ някаде от софия мога ли да си го купя по най бързия начин че ми е спешно да се мажа?
Много ви благодаря Simple Smile
Поздрави

# 211
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Четох и то много темата е дълга.Искам да попитам тъй като се залях с много врял чай който ми свали кожата направо точно над едната гърда. Този крем подходящ ли е да мажа за да си зарастне кожата и да не остане белег. Ако е подходящ някаде от софия мога ли да си го купя по най бързия начин че ми е спешно да се мажа?
Много ви благодаря Simple Smile
Поздрави
Кремът е много успешен при изгаряне!!Обадете са на телефон,даден по -назад в темата ,за да ви го пратят по пощата!! Peace

# 212
  • Мнения: 0
Много Ви моля да ми дадете някакъв телефон ,на който мога да си поръчам от Бял крем Рачев.Ако някой може да ми даде такава информация моля да ми бъде пратена на имейл tantaaa2@abv.bg -БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

# 213
  • Мнения: 6
телефонът е 066/ 800 230

# 214
  • Мнения: 51
На този телефон никой не отговаря , звъня вече 4ти ден ... Някакъв друг начин за поръчка  Rolling Eyes

# 215
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
На този телефон никой не отговаря , звъня вече 4ти ден ... Някакъв друг начин за поръчка  Rolling Eyes
Продават го в Габрово в някои аптеки, напр.тази до Дома на хумора.... Peace

# 216
  • Мнения: 11 003
На този телефон никой не отговаря , звъня вече 4ти ден ... Някакъв друг начин за поръчка  Rolling Eyes

Звънни на 0896 110 486
Знам, че е само за поръчки от София, но нищо не пречи да попиташ. В Габрово го има и в аптеката срещу театъра.

# 217
  • Мнения: 5 689
Това е телефона! Преди месец си поръчах крема точно на този телефонен номер.

# 218
  • Мнения: 1 099
Има ли го актуално в някоя аптека в София?

# 219
  • Мнения: 5 689
Има ли го актуално в някоя аптека в София?
Не, само с поръчка става!

# 220
  • Мнения: 1 099
Има ли го актуално в някоя аптека в София?
Не, само с поръчка става!
Благодаря за информацията!

# 221
  • Мнения: 219
Използвали ли сте крема заради пъпки по лицето и тялото?
Аз с тази цел си го купих преди три години, но ефект така и не видях  Confused
Имам две кутийки още и се чудя дали пак да не почна да се мажа, но ме е страх да не е с изтекъл срок на годност. Има ли срок  Thinking На кутийката нищо не пише.

# 222
  • Мнения: 0
Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/

# 223
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/
И ти се регистрира вчера само ,за да ни кажеш това? Дали пък не е реклама,а!

# 224
  • Мнения: 219
Пак ще попитам- има ли срок на годност кремчето?

Общи условия

Активация на акаунт