Бял крем Рачев

  • 293 143
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 003
Пак ще попитам- има ли срок на годност кремчето?

На хартиения етикет на моя крем пише Срок на годност 1 година, а датата на производство е поставена с мастилен печат.

# 226
  • Мнения: 0
Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/
И ти се регистрира вчера само ,за да ни кажеш това? Дали пък не е реклама,а!

Какво значение има кога съм се регистрирала, чета ви отдавна, просто сега си помислих, че може да съм от полза. Не обичам да коментирам излишни неща, а наистина чета форума от години...

# 227
  • Мнения: 5 686
Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/
И ти се регистрира вчера само ,за да ни кажеш това? Дали пък не е реклама,а!

Какво значение има кога съм се регистрирала, чета ви отдавна, просто сега си помислих, че може да съм от полза. Не обичам да коментирам излишни неща, а наистина чета форума от години...
Темата е за крем Рачев и тук се коментира точно този крем.

# 228
  • Мнения: 10
 0896 110 486 този номер е изклщючен
066/ 800 230 на този никой не вдига

а ми трябва този крем спешно да го пробвам
ако някой знае друг телефон да го даде
или пък ако има някой от габрово който може да ми го вземе и да ми го прати да ми пише
благодаря предварително

# 229
  • Мнения: 5 686
0896 110 486 този номер е изклщючен
066/ 800 230 на този никой не вдига

а ми трябва този крем спешно да го пробвам
ако някой знае друг телефон да го даде
или пък ако има някой от габрово който може да ми го вземе и да ми го прати да ми пише
благодаря предварително

066/ 800 230 - това е телефона, няма друг. Стационарен е, не е мобилен, така че не винаги може да се намерят хората. Обаждай се вечер.

# 230
  • Мнения: 36
Здравейте.Темата е поспряла,но искам да попитам нещо.Майка ми купува този крем от години.Оправи проблемът с краката на баща ми.За рани,пъпки и прочие също съм била свидетел ,че има голямо действие.На скоро на сестричката ми й беше излязла Котешка Екзема (или Котешка Алергия) и с няколко седмици мазане напълно се заличи.Аз имам дъщеричка на 15 месеца,която от Октомври месец има ужасни екземи,които непрекъснато се възпаляват.В крайна сметка тук,където живеем не й помагат изобщо,а сменихме доста препарати-мазила,прахове за пране,продукти за баня.Тя каза,че ще ми прати този крем да я мажа с него,като предварително е попитала по телефона човека дали ще помогнат в нейния случай, и той е потвърдил,че лекува екземи и може да се маже по лицето също.Каза,че трябва да се мажат местата по два пъти на ден,но по-добре било по три пъти,по-бързо ще мине.Интересното,което нито майка ми ,нито аз знаехме,беше че Доктор Рачев й е казал така: Кремът се намазва и когато дойде време за следващо мазане се отстранява-само и единствено със зехтин,тъй като в съдържанието му има такъв.Маха се ,понеже тези мъртви участъци ,които са се отделили трябва да се отстранят.И без да се мие мястото се нанася крема отново.И така 2,по възможност 3 пъти дневно.Надявам се,че съм била полезна.И все пак искам да попитам,има ли от вас излекувани от екземи с този крем?

# 231
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз..имах влажна  упорита екзема на ръцете...мина... PeaceВ крема има цинк и не може да се измива лесно , но всичко прегаря..Резултатът е повече от прекрасен.Мене са ме лекували ,като бебе с този крем, дъщеря ми съм я лекувала,като бебе с този крем, сега нейните бебета лекуваме с този крем-три поколения. GrinningПърво го правеше баба им и се предлагаше в аптеките в Габрово,сега го предлагат внуците.Но така и не продадоха формулата за крема на разни мошенници. Peace

# 232
  • Мнения: 2 134
Ползвам го от няколко години и винаги имам от него.
Изпробван е от моето семейство и близки за изгаряне,
ужилване от насекоми,кървящи рани ,екзема - действа .
Винаги на бебета подарявам от него.

# 233
  • Мнения: 5 686
Този крем много успешно се справя с "миризливи крака". Сестра ми го взима за проблемните крака на племенника ми и е много доволна.
Така че, още едно приложение на белия крем Рачев.

# 234
  • Мнения: 36
Ох,дано и аз се похваля с положителен резултат за екземите на дъщеря ми !

# 235
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ох,дано и аз се похваля с положителен резултат за екземите на дъщеря ми !

със сигурност!! Grinning

# 236
  • Мнения: 0
здравейте мили Мами, искам да запитам някоя от вас ползвала ли е чудотворното кремче за белези от акне и дали помага.  newsm78

# 237
  • Мнения: 36
Ох,дано и аз се похваля с положителен резултат за екземите на дъщеря ми !

със сигурност!! Grinning
Didiela,за три дни мазане и има огромен ефект!!!Не вярвах,но вече повярвах Simple SmileЛошото е ,че самият крем много изсушава кожата,а дъщеря ми от бебенце е със суха кожичка и сега точно от три дни,от както го започнахме кремчето и излязаха много участъци със суха кожа,където е бил в близост крема.Ох.... едно оправя,друго разваля.Сега екземите с Рачев мажем,а около тях с лосиона за екземите,който хидратира..Но най-важното е,че след 4 месеца упорито мазане БЕЗ успех,сега за три дни почти се заличиха!Евала!
П.С. В листовката пише,че с упорито мазане премахва белези (това към момичето с коментара преди мен),така че дано ти помогне!

# 238
  • Варна
  • Мнения: 107
Помага ли при кокоши трън?

# 239
  • Мнения: 2 134
За мазол помага,кокоши трън махнах с крема на Шол.
Не пречи да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт