ПЛЕВЕН - 56

  • 18 807
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 951
Валенце,  ooooh! ужасни цени, наистина. Нашето го платихме февруари 2007, 124 кв., чисто за живеене 105кв.  - 60 000Е. Сега двойно  Sick

# 61
  • Мнения: 2 556
Ние нашия апартамент направо сме го взели почти безплатно, като чета за какви цени говорите Confused  Но е в Кайлъка, който все пак е най-неоправения квартал на Плевен в момента. Валенце, по-добре потърсете нещо и в Сторгозия или из другите кваратали, 60 х. евро за малък апартамент без тераса според мен е безумие.

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Валенце, какви са тези цени и то там Rolling Eyes. В нашата кооперация има един свободен,но май е 100кв. и аз си мислех,че е много скъп ooooh! А на фона на това, което се строи качеството е несравнимо по-добро. Ние също купихме на зелено ,а и нали сме на последния етаж и когато има скос се плаща само от височина 1,20, по-ниското не. Аз не съм особено доволна,че едната стая е с 2 такива стени и в кухнята има малко,но това е положението.

Дикси,за клубчетата мъжа ми каза,че са проектирали помещение предназначено за клубче само в мол-а.Но все пак в Макси всеки си е купил помещението и може да си го направи на каквото иска(така си мисля аз де).  Нека да правят повече,за да има конкуренция и качеството да се подобри.Но със сигурност ще има китайски ресторант там.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 09:09 от нади_миши

# 63
  • Мнения: 5 026
Аз все си мислих,че цените на апартаментите ще се поспрат малко, защото е нереално надуто всичко. На нас ни даваха около 800Е на квадрат да си дадем къщата и да си купим на друго място. Ама не се съгласихме, харесва ни района, а и нали ще строим там, та ще си е ново Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 556
Аз досега хубав детски кът в МОЛ не съм видяла, но може при нас да се появи първия такъв  Wink

явно във Варна е супер детския кът, но там е нещо различно

# 65
  • София
  • Мнения: 9 869
Валенце, какви са тези цени и то там Rolling Eyes.
WinkЗащо " и то там"?Този квартал вече е един от най-скъпите в Плевен,цените са почти колкото в Идеален център.Квартала е с най-чистия въздух в града,пеша до центъра се стига точно за 15мин,толкова е и до Кайлъка,красив е-няма нито един панелен блок,зеленина колкото искаш,всички кооперации са малки и добре поддържани.Всъщност можем да направим компромис с много неща,но точно с квартала-не.

# 66
  • Мнения: 2 556
Валенце, с мъжа ми защо не станете едни рекламни агенти на този квартал  Grinning Направо си четете мислите Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 9 869
Валенце, с мъжа ми защо не станете едни рекламни агенти на този квартал  Grinning Направо си четете мислите Simple Smile
LaughingМааани,гояма съм агитаторка.ама честно-квартала е супер чист и спокоен.Добре де,Тесс,ти оня ден ина покрай нас,видя колко е хубаво тук на уличката-деца играят,коли малко..не ти ли хареса?

# 68
  • Мнения: 234
Валенце,вие с Tess май хвалите  различни квартали.  Wink Аз доколкото схванах Tess са си купили апартамент някъде покрай нас.А за квартал Кайлъка много можем да си поспорим дали е най-доброто място за живеене.Виж за кооперациите покрай вас на войводите съм съгласна.Там е уредено. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 9 869
Валенце,вие с Tess май хвалите  различни квартали.  Wink Аз доколкото схванах Tess са си купили апартамент някъде покрай нас.А за квартал Кайлъка много можем да си поспорим дали е най-доброто място за живеене.Виж за кооперациите покрай вас на войводите съм съгласна.Там е уредено. Peace
Даа,аз говоря именно за войводите. Wink

# 70
  • Мнения: 234
Tess,в кой блок сте си взели апартаментче,ако не е тайна.Май ще ми ставаш комшийка. Hug

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 09:54 от риб@к

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз досега хубав детски кът в МОЛ не съм видяла, но може при нас да се появи първия такъв  Wink

Блажени са вярващите като нас  Wink

Валенце, аз съм живяла 26 година на Мара Денчева,но в един от високите блокове срещу китайската. По-хубав квартал няма в Плевен. На войводите сигурно е добре,но онова нещо Кайлъка  или М.Днечева юг(не съм сигурна как се нарича) си е направо ....... . Поне аз не съм ходила от години може и да се е облагородило и дано.

# 72
  • Мнения: 234
Цитат
На войводите сигурно е добре,но онова нещо Кайлъка  или М.Днечева юг(не съм сигурна как се нарича) си е направо ....... . Поне аз не съм ходила от години може и да се е облагородило и дано.

 Mr. Green Не особено.Да не кажа почти никак.  Peace

# 73
  • Мнения: 22 454
нади_миши, я ми драсни на лични за този апартамент във вашата кооперация, който е останал. )))

Валенце, наши приятели живеят на Войводите, често ходим до там на гости, ама не бих казала, че е уредено особено. Едвам се разминава една кола, дупки, а точно пред детският клуб е такава кал и мизерия, направо ужас. Блоковете са ниски, но пък точно техният сигурно е най-отвратителният, който съм виждала. Асансьор спрян, няма осветление, живеят 5семейства и така.
А за чистият въздух, като се има предвид, че всички коли минават от там по път за Кайлъка, нагоре по булеварда, ТИРовете, които спират до Чистота....

# 74
  • Мнения: 5 278
Аз да кажа за моя любим район,в който никога няма да има щастието да живея Sad Иван Вазов -хем център,хем чисто,коли много малко минават,хубаво училище ,абе изобщо супер.
А ето и сайта на детския клуб в МОЛ-а във Варна,да видите дали е хубав.Само че няма много снимки. http://bu.capellaplay.com/default.asp?pid=1
А ние за награда към пътуването си прибрахме децата болни. То така и ги дадохме де,но сега още по-запушени носове и кашлица. Ще се връщам назад да търся бабините лекове. Отивам и за клеева тинктура да капя в носа,че голям ужас. Ивайла почти цяла нощ не е спала от запушен нос,само се върти и мрънка.А няма как да й издухам носа хубаво.Чудя се дали тези помпички за нос помагат? Ако изобщо ми даде да я доближа с нея.

Общи условия

Активация на акаунт