Кой от хубаво разбира, при испанките се спира

  • 14 535
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 195
Хайде , честита победа на тези , които следят мачовете !   bouquet

# 46
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мимката, и на вас, и на вас!  Hug Пък може и да се засечем някъде по финалите Mr. Green. Как е Станислав?

Мимченце, успех, и пиши какво е станало след това! Леко раждане!  Hug

Гери Петрова, какво химнасио? Или се каниш да сваляш килцата, които мислим да ти подарим  hahaha

Тук днес да не повярва човек, толквоа тихо, все едно Испания не е играла Shocked, сигурно всички са в Мадрид.  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 156
Вес, про4етох  в предната тема коментарите за 60 4асовата работна седмица. МИ то при това положение на6ите мъжобе 6т етрябва да  си взимат отпуск за бебеправене. Аз моя и сега го виждам от дъжд на вятър и ако не е на работа, зна4и спи. А колкото ди караниците ами за какво са телефоните. То ква съпруга си ако не мооже6 да спретне6 един бърз скандал.

# 48
  • Мнения: 1 156
Не бе без майтап. Не е зради килата. наистина си имам 6кембенце, но просто наистина водя прекалено заседнал на4ин на живот и ми се отразява пагубно. А и имам нужда да си изкарвам някаде агресията, мен ако пита6 бих се записала на кик бокс но няма да ме вземат.
Отивам на дискотека. В4ера бе6е първата ве4ер от  сезона на дискотеките на открито, и отивам да се разпи6а до като все о6те имам такава възможност
Лека ве4ер на вси4ки, които сомнамбулясвате ,

# 49
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ай стига сте пили "бе" Naughty,ииииии пиене и ядене не ви стигна Naughty Joy hahaha...........после Шкембенца hahaha,бедра закрьглени Laughing,ми аз пьк като не пия и ве4е май сьрях и да ям особено и полза пак няма Crossing Arms,всеки ден ти4ам скаам ,дивея Blush,какво ли не правя и полза няма Crossing Arms.Да ви кажа 4естно има полза ,оба4е мноооого бавно става Confused,направо ми избиват нервите Confused.
mimchence,Ще видиШ как вси4ко Ще се оправи накрая.,.....нали знаеШ,БьЛГАРИЯ е страната на неограни4ените вьзможностти(минали сме отдавна американците Laughing).Моята племенница е записана така все едно е дете на баЩа ми hahaha,тоест на дядо си hahaha.Караха го баЩа ми да пиШе в Бьлгария клетвена декларация 4е е сьгласен вну4ка му да носи неговите имена bowuu.
Хайде спинкайте,,,не 4е отдавна не спинкате де Laughing

# 50
  • Мнения: 1 248
Вал, не спинкаме ,ама натам отива работата... newsm78
Лека нощ. Hug

# 51
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, не спинкаме ,ама натам отива работата... newsm78
Лека нощ. Hug

Ха ,хванах те Laughing...бебе правихте hahaha по тези кьсни 4асове

# 52
  • Мнения: 1 248
Вал, не спинкаме ,ама натам отива работата... newsm78
Лека нощ. Hug

Ха ,хванах те Laughing...бебе правихте hahaha по тези кьсни 4асове

Ами бебе Crazy, за противозачатъчни мислех по малките часове. ooooh! Thinking
Обаче ти какви ги тъкмиш се чудя? newsm78 Hug
Пък и още един скрит гост си имаме Wink

# 53
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, не спинкаме ,ама натам отива работата... newsm78
Лека нощ. Hug

Ха ,хванах те Laughing...бебе правихте hahaha по тези кьсни 4асове

Ами бебе Crazy, за противозачатъчни мислех по малките часове. ooooh! Thinking
Обаче ти какви ги тъкмиш се чудя? newsm78 Hug
Пък и още един скрит гост си имаме Wink

Моля,моля,гостта да се показва ,4е както сьм се наежила Laughing,няма така да ни се измькне.
Ти пьк Тони.....да ти кажа ако не знаеШ Laughing,бебе с противоза4ать4ни няма да стане Thinking
Ииии толкова пьк и вие Crazy,оЩе едно бебо4е няма да навреди на бьлгарската обЩтност,хайде правете бебето пьк аз обеЩавам да дойда(ве4е сериозно) като се роди да го видя Wink

# 54
  • Мнения: 1 248
Вал, не спинкаме ,ама натам отива работата... newsm78
Лека нощ. Hug

Ха ,хванах те Laughing...бебе правихте hahaha по тези кьсни 4асове

Ами бебе Crazy, за противозачатъчни мислех по малките часове. ooooh! Thinking
Обаче ти какви ги тъкмиш се чудя? newsm78 Hug
Пък и още един скрит гост си имаме Wink

Моля,моля,гостта да се показва ,4е както сьм се наежила Laughing,няма така да ни се измькне.
Ти пьк Тони.....да ти кажа ако не знаеШ Laughing,бебе с противоза4ать4ни няма да стане Thinking
Ииии толкова пьк и вие Crazy,оЩе едно бебо4е няма да навреди на бьлгарската обЩтност,хайде правете бебето пьк аз обеЩавам да дойда(ве4е сериозно) като се роди да го видя Wink

Добрутро мами и мадами. Hug

Вал, стига маааа Weary, от няколко дни започнах метотрексат- зле съм с едно колянце, нямах избор...но по негова вина, трябва да забравя поне за 1 год. за бебчета... no no
Но, ти няма нужда да чакаш да родя, че да дойдеш. newsm53  love001

# 55
  • Мнения: 500
Добро утро!Гледам снощи пак до малките часове сте стояли. CrazyИскате ли по кафе? Whistling
Виждам и за бебета си говорите.И ние правехме опити за второ,но сега с това (прословуто вече)заминаване,сме ги стопирали...
А аз мача снощи не можах да гледам,защото нали сега сме с един телевизор(след пораженията от бурята),че гледахме "Бетовен",ама поне се посмяхме... Joy
А за килограмите-тъкмо бях свалила малко и сега от както не ходя на работа си ги наваксах,че сигурно и от горе има,ама на кантара не се качвам... Naughty Mr. Green
Айде лек ви ден от мен!  bouquet

# 56
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eха, пак е имало седянка по нощите, ама много късно Thinking

Tони, много кофти това  Confused, цяла година.. А колко време ще го пиеш?

Мирката, искаме, искаме кафе, иска ли питане?  Joy

# 57
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Тони,имате цяла година да тренирате зна4и Wink,,,,тькмо после Ще е по перфектно hahaha.
Добро утро и от мен......  bouquet

# 58
# 59
  • Мнения: 52
Добро утро и от мен   bouquet
Сега ставам единствения ми ден да спя до късно и момчетата ми заминаха да гледат sporting футболния отбор на хихон че ще се качва в 1 група  Peace
Хей Мирката като съм сама мога да се възползвам от кафето мерси  bouquet
При нас е хубаво времето става за плаж или разходка  Simple Smile
Вес,Саби и Мимки много сте хубави пу,пу  Heart EyesРазгледах снимките и бебчето много пораснало само така да ти е жива и здрава Никол Мимки  Hug
Вес на теб бързо и безпроблемно установяване   bouquet и да не ни забравиш
Вал значи добре върви отслабването  Hug Мислехме септември да идваме към вашия край на разходка ама няма да има отпуска.Моя е шофор и заради тази стачка ги пуснаха отпуска другата я пазим мислим за коледа да си ходим в България.Иначи много добре ми доиде като е отпуска така ми шеташе пък и късно видях тези престилки  Laughing
На всички момичета  Hug Hug и преятен ден

Общи условия

Активация на акаунт