Лунна диета-18.06,20:30ч.

  • 8 701
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
Здравейте преди почнах с диетата ама нещо я спрях,защото като видях резултата и се отказах,смисьл видях,че има резултат и се спрях..Сега обаче от няколко дни не ям хляб,сладко,е малко,но вече не!!,разни месатий и сьм на плодове,вода и зеленчуци...сьщо така и правя упражнения и има резултат,ама искам супер тяло..или поне аз да си го харесам..и започвам дори и от днес,ама утре сьм на рожден ден на моя много добра приятелка и не мога да й откажа,а пьк ще ядем торта и се чудя какво да правя??!?Какво ще кажете?? Mr. Green

# 31
Вики, ще кажа, че ти решаваш....избираш рождения ден...хапваш тортичка, или правиш усилие и си казваш....въобще не ми пука какви сладости са опнали пред мен и ме предизвикват..няма да им се дам и толкоз....А що се отнася до "супер тяло", ми ще постигнеш, но ако владееш изкуството да не се изкушаваш..обаче самият ти въпрос те издава. Освен това поставяй си постижими цели  Hug
Исайкова, хайде да употребя диалектната форма, която младежите ползват напоследък "ще, ще"  Hug Много интересна комбинация предлагаш за фреш....обаче си мисля, как ли си върви портокала с целината...или казваш да не му мисля ми утре да си го приготвя....
Аз издържах стоически и днес, честно казано изпробвам волята си, инак резултатите няма да са блестящи, защото и друг процес се намеси.  Sad

# 32
  • Мнения: 72
Здравейте ,
аз съм по режима Ултраметаболизъм  така че мога да си направя лунната  без да  го прекъсвам.Въпросът ми е  ако не я направя с фрешове  а консумирам 3 дни само плодове и зеленчуци(тоест да си махна от менюто млечните)  ефектът  най добър в тази фази ли ще  Е ??/

# 33
  • Мнения: X
Айде и аз в кюпа.

Много минусчета на всички лунички!  Hug

# 34
  • Мнения: 2 199
почвам от утре 3 дена ако съм само на вода какво може да ми стане  newsm78

# 35
  • Мнения: 422
Ами ще се опитам,иначе май ще е  странно всички да ядат торта, а аз не..не че не искам да постигна резултат..но може  Rolling Eyes сьвсем малко и много минерална вода... Flutter

# 36
  • Мнения: 814
Ето ме и мен  Hug!
Толкова разчитам на тридневната и точно по пълнолуние, другите лунички не са ми така успешни.
От утре съм с вас! И щом сме повече, ще издържим! Peace

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 23:55 от arita

# 37
  • Мнения: 181
И аз да се запиша за 24 часа  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Кармела,сложи малко целина.Дава страхотен привкус:) Hug

Лили-Miki ,мой съвет е да изключиш  зеленчуците.Тоест поне на лунния ден да си на течности и плодове.
Аз в интерес на истината абсолютно винаги карам и на плодове,защото иначе не издържам.Също така винаги има резултат.Успех! Hug

# 39
  • Universe
  • Мнения: 1 556
В редиците на лунатаците за 24 часа 
УСПЕХИ НА ВСИЧКИ    Peace Peace Peace!!!

# 40
  • Мнения: 737
Аз вчера нещо попрекалих и затова ще пробвам от днес.
Да видим какво ще стане 3 дни на плодове и вода.
Досега съм успявала само за 24часа,но винаги е имало резултат.

# 41
  • Мнения: 1 234
Хооооп, и аз при вас, отново  Wink Мислех си за 24 часа само, но сега ме изкушава да почна от довечера, ще видим на какъв акъл ще бъда и ще решавам в движение  newsm78 Предната фаза не се измерих в началото, и не беше много точен резултата, но сега няма да пропусна!

# 42
  • Мнения: 2 172
Хайде и аз пак да се мушна  при луничките  Flutter Много разчитам да мръдна под 65,пък да видим.Аз мръднах тази сутрин де,ама така ми прилоша в градинката,че като се прибрах мушнах две обикновени вафлички с  обезмаслено кисело мляко.Тъй,че лунната ми започва от утре сутрин и приключва в петък сутрин .Непременно ще  отчета резултат  Peace

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Оп да се присламча и аз тук  Wink отдавна не съм се разписвала  при вас   Wink

Идеален ден за мен от утре се качвам с малчо на вилата  Hug  и  ще почна мойта мини диетка с лунуване  Whistling


Успех момичета   bouquet

# 44
  • Мнения: 73
И аз се вписвам при вас .Аз ще правя само 24ч че повече не мога да издържа -вие ми се свят ,предния път с 24ч свалих 1кг .Дано и сега сваля ,че кантарчето не мърда от 1 седмица.УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! Hug Heart Eyes newsm10

Общи условия

Активация на акаунт