Бебета ЮНИ 48

  • 11 433
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 663
валя, и аз съм малко на тръни, има ли кърма, няма ли... уж има.. обаче само пампите ме успокояват
защото и при мен предишния път докато кърмя от едната, течеше другата, а сега ми се регулира за 4 дни  Shocked няма тежест, няма здраво пълнене и течове..
и ей така за всеобщо успокоение не пропускам овесените ядки нито ден  Confused имат ли ефект не знам  Rolling Eyes

ани, много благодаря за инфото  Heart Eyes че за повръщане, не повръща, обаче на пръсти се броят храненията, на който не хълца след това Simple Smile а как хубаво заспива както папа легнал, после направо ми е грях да го вдигна за оригване (да не говорим, че и аз почти винаги заспивам и ме мързи  Embarassed )


хехе и да ви кажа - падна пъпа Wink голям кеф, че тая щипка много ме дразнеше Simple Smile

# 61
  • Мнения: 657
Да е жив и здрав Денис на Миленита! На мама - бързо възстановяване!  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 663
ох, ама и аз съм една  ooooh!

честит денис на миленка! да е жив и здрав и много да ги радва   bouquet


абе момичета, аз днес само спамя с въпроси, но все пак - виждат ли им се зениците на бебетата и кога? на теди очите са му супер тъмни, изобщо не му различавам зениците  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 226
Аз тъкмо исках да питам - какви са очите на децата ви? Нашие са тъмносиви. Дали на тъмнооките бебета са тъмни от самото начало или винаги се променят?

# 64
  • Мнения: 3 743
Toni, аз редувам два вида лактогонен чай - обикновен от аптеката и на ХИП. Овесените ядки и тях не ги пропускам.
За кърменето, тя Дидка си показва, кога е гладна и кога плачът е от някакъв друг дискомфорт. Поне аз си мисля, че разбирам кога от какво плаче. Обикновено се храним на 2,5-3 часа. Последният път нещо много рева след като беше сукала и от двете гърди, но ще видим следващият път как ще бъде положението Praynig.

И нашите очи са тъмносиви. Таткото е със сини, а аз с тъмнокафеви newsm78. На племенника ми все чакаха да му се избистрят очите, а те си останаха такива - тъмносиви Mr. Green.

# 65
честито на всички които станаха мами да сте живи и здрави вий и бебенцата.
 
               на 14.06 sevi_84 роди момиченце-Весислава 51см. 3.350кг.     от татито

                 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51

# 66
  • Мнения: 210
Ехаа, още малки сладки бебешочета  Hug
Бързо възстановяване на мамчетата и да гушкат здрави и послушни бебчовци   bouquet

Мег, стискам палци възможно най-скоро да оставите всичко това зад гърба си , както и Орхид
А за другото... сигурна съм ,че ще се справиш само да се приберете в къщи , не се плаши   Hug

# 67
Честити бебчета на Раян, Миша и Миленита! Много здраве и щастие им желая! Бързо възстановяване!
Какво ли стана с nickless  newsm78
А  докато пиша и още едно бебче.
Честито на щастливите мама sevi_84 и татко!!! Скоро чакаме снимки и от вас.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 535
Честити бебчета на Миша и Миленита. Много да ги слушкат и много радост да носят на мама и тате   bouquet

Момичета и аз да питам нещо - цял ден днес си усещам като изтръпнало коремчето. Все си мисля, че не може да са контракции, защото усещането е почти непрекъснато и безболезнено. Какво може да е това чудо  newsm78

А още едно бебенце - честито и на sevi_84   bouquet

# 69
  • Мнения: 15
4естито мом4енце на Миленита да и е жово и здраво на нея бързо възстановяване  Hug  bouquet
4естито моми4енце на Севи 84,да им е жива и здрава и много да ги радва на мама бързо възстановяване  Hug  bouquet
БЮТИ  и аз като трън4е мисля 4е скоро 6те имаме новини зза теб,дано вси4ко да е ок  Hug
Вери ,браво не се тревожи 6том се е по4нало веднъж....сега стискам палци да роди6 бързо и безпроблемно  Hug
Даниела стискам палци и на теб може и по скоро да е  Hug
Маристута да ти е жива и здрава куклата пу пу много хубавка  Heart Eyes
Мег вярвам 4е вси4ко 6те се нареди както трябва  Hug много прегрудки за теб и малката Катерина Hug Hug Hug
Аз преди малко се върнах от лекар вси4ко е ок изследванията добри. тонове добри,екг ок,4антата е готова сега само 6те 4акам да дойде момента  Mr. Green (ако е преди 28 де ,ако не на дата рано сутринта и право в клиниката )
добре до6ли и на вси4ко мами които ве4е са си в къ6ти
Лека ве4ер моми4ета   bouquet

# 70
  • Мнения: 33
честито на Севи 84 и на Миленита!   bouquet

# 71
  • Мнения: 220
Честито на новообебилите се мами   bouquet Да са ви живи и здрави бебоците и много щастливи

Момичета ей сега четох темата на юлските майки и ме хвърлиха в тъч.  newsm78 Вярно ли е че стъклените шишета на могат да се стерилизират в повечето стерилизатори??? Защото съм купила шише на Чико от стъкло, за новородени???

# 72
  • София
  • Мнения: 1 535
Малта и на моя стерилизатор (Чико) за микровълнова пише, че е само за пласмасови шишета. Обаче реших да рискувам и засега няма проблеми - е само 1 път съм го пробвала...
Имаше някъде из форума такава темичка и там споделяха майчетата, че не са имали проблеми. Виж за другите стерилизатори не знам.

# 73
# 74
  • Мнения: 220
Малта и на моя стерилизатор (Чико) за микровълнова пише, че е само за пласмасови шишета. Обаче реших да рискувам и засега няма проблеми - е само 1 път съм го пробвала...
Имаше някъде из форума такава темичка и там споделяха майчетата, че не са имали проблеми. Виж за другите стерилизатори не знам.
Мерси мнооого момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт