Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Този път е много сериозно и чак ми се реве  Rolling Eyes Значи от около 1 месец получавам понякога една такава пробождажа болка в долната част на корема(получавам я примерно на 3 дена един път ) и неска като пишках и като се избърсах и имаше малко светла кръв-но съм сигурна, че не беше цикъл!И пиках 3 пъти  Confused Аз ще кажа на мама като си дойде и ще идем на лекар, ама според вас кво може да ми има?  Crying or Very sad
Цитирай

Най вероятно е цистит. Спокойно. ще ти пуснат една обикновена и една стерилна урина и ще те погледнат на ехограф.
Цитирай

Най вероятно е цистит. Спокойно. ще ти пуснат една обикновена и една стерилна урина и ще те погледнат на ехограф.
Crying or Very sad ок оф дано не е нещо по-сериозно.
Цитирай

Вероятно е цистит, но лекарят ще каже със сигурност. Бързо да се оправяш.
Цитирай

Вероятно е цистит, но лекарят ще каже със сигурност. Бързо да се оправяш.
Мерси Smile дано да е така и дано да не е страшен прегледа Mr. Green
Цитирай

A забравих-аз към 5-6 като се върна от даскало ще говора с мама и ще идем на лекар другата седмица, защото тя лекарката май работи до 17:00 часа, а мама е до 17:00 на работа и за това  Smile Ако намера темата ще пиша какво е станало.
Цитирай

София

Е защо чак другата седмица?
Тогава почвай промивки със смрадлика.
След всяко ходене до тоалетната, миеш с отвара от смрадлика.
Цитирай

Е защо чак другата седмица?
Тогава почвай промивки със смрадлика.
След всяко ходене до тоалетната, миеш с отвара от смрадлика.
А не такива работи дето не са ми предписани няма да пробвам-ще гледам да ида в понеделник и тва е!Щото тя лекарката не бачка май в събота и неделя и начи ще ида с мама в понеделник.
Цитирай

Пловдив

Явно още си малка да знаеш, но по-добре пробвай алтернативния вариант, отколкото традиционния - мислиш ли, че е по-безвредно за теб да пиеш антибиотици, отколкото да се подмиваш с билки?
Не очаквай лекар да ти каже да го правиш, нямат интерес да не купуваш лекарства Smile
Представа си нямаш какво облекчение носи да пиеш билкови отвари от мечо грозде например, което е специално за цистит.

Цитирай

Цистита бързо се влошава и сигурно няма да издържиш до понеделник. Болките и паренето стават нетърпими.
Цитирай

Добрич

Цистита бързо се влошава и сигурно няма да издържиш до понеделник. Болките и паренето стават нетърпими.
Абсолютно, ако е това причината за неразположението ти.

Говори веднага с майка си, тя ще намери начин да те заведе веднага на лекар.
Оправяй се бързо!   bouquet
Цитирай

Sofia

Ако е цистит до понеделник може много да се влошиш. Кажи веднага на майка си и тя ще прецени какво да правите.
Цитирай

Mediterraneo

Може да си изхвърлила някоя песъчинка. На мен при описаните симптоми( често уриниране, кръв в урината) ми откриха цистопиелит.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.